Tadić: Stegnuo sam ruku Silajdžiću i s osmijehom gledam na upućene teške riječi

RSmusliman

Domaćin
Poruka
3.743
"Stegnuo sam ruku Harisu Silajdžiću, koga znam nekoliko godina i s kojim imam dobru saradnju i dobro razumijevanje, nezavisno od riječi koje su mi upućene na početku ovog sajma. S osmjehom gledam i na teške riječi", kazao je Tadić, istaknuvši kako nije Srbija svojom odlukom međudržavne razgovore spustila na niži nivo.


:hahaha::hahaha:Imali li Boris Tadic pametnijeg posla umjesto smjeha,izvinjavanja i stezanja ruku najvecim ratnim zlocincima kao sto je Haris Silajdzic
 
"Stegnuo sam ruku Harisu Silajdžiću, koga znam nekoliko godina i s kojim imam dobru saradnju i dobro razumijevanje, nezavisno od riječi koje su mi upućene na početku ovog sajma. S osmjehom gledam i na teške riječi", kazao je Tadić, istaknuvši kako nije Srbija svojom odlukom međudržavne razgovore spustila na niži nivo.


:hahaha::hahaha:Imali li Boris Tadic pametnijeg posla umjesto smjeha,izvinjavanja i stezanja ruku najvecim ratnim zlocincima kao sto je Haris Silajdzic
:dontunderstand:od kad je ratni zlocinac:think:
kada bi bio,bio bi sa seseljem,karadzicem........u aps.
 
:dontunderstand:od kad je ratni zlocinac:think:
kada bi bio,bio bi sa seseljem,karadzicem........u aps.

Haris Silajdzic je jedan od najvecih zlocinaca ,bio je desna ruka Alije Izetbegovica,predsjednik vlade Alijne Bosne tokom rata ,jedan od najodgovornih za naoruzavanje SDA paravojnih formacija pre rata,nasilnu secesiju BIH od Jugoslavije,dovodjenje islamskih ratnika u BIH,osnivanje logora za Srbe,i druge brojne zlocine protiv Srba u BIH...
 
Са осмехом!!! :hahaha::hahaha:

597~Patrick-Star-Posters.jpg
 
"Stegnuo sam ruku Harisu Silajdžiću, koga znam nekoliko godina i s kojim imam dobru saradnju i dobro razumijevanje

U ovo nisam ni sumnjao.

Да , то сам напокон и сама схватила , ма колико раније све те његове гафове и идиотизме покушах правдати неинтелигенцијом , болешћу, бахатошћу и неспособном околином ...:dash:

На крају се све то сведе на пар речи : он уствари искрено МРЗИ српски народ и што пре то сви схватимо биће нам и лакше и мање ћемо се нервирати када читамо овакве и сличне наслове .:neutral:

Pa naravno da mrzi. Zato za svoju decu sam kaze da nisu Srbi.
 
Ne mogu se iscuditi postovima ... Ali valjda to je neka slika Srbije danas ...

Sta bi vam bilo draze da je , onako seljacki poput Velje Ilica pljunuo ga, zalijepio mu samarcinu, opsovao ili nesto slicno, primitivno ...

Ma ne radi se tu o Silajdzicu, on je nebitan lik, normalno da ga je ignorisao, vec kako Tadic vodi srpski narod
 
Ne mogu se iscuditi postovima ... Ali valjda to je neka slika Srbije danas ...

Sta bi vam bilo draze da je , onako seljacki poput Velje Ilica pljunuo ga, zalijepio mu samarcinu, opsovao ili nesto slicno, primitivno ...

Ajde ljudski a ne nametnuto misaono razmisljanje vec sopstvenim vijugama...........ZASTO SE TVOJ BOSNJACKI PREDSEDNIK NE IZVINE SRBIMA ZA SVE ZLOCNE NAD SRPSKIM NARODOM bilo od pojedinaca otrgnutih od RiK-a/rukovodjenja i komandovanja/ a imas i video dokumenta Vasih generala koji su i tonski zabelezeni u izdavanju naredjenja o elimininaciji SRBA civila na svakom podrucju BiH i zameras li mu to...?..............ako si mlad pitaj babu-oca- on ce ti ispricati za ZSA SRPSKA STRATISTA OD SARAJEVA-KAZANI - TARCINA,KRAVICA,................................i neka ti on babo nastavi........mlad jesi...........jer misaonost koju ispoljavas bi bila utemeljenija nego ova koju iznosis......sem ako nisi domaci klon i provociras......Pozdrav...............
 
Poslednja izmena:
Da nastavim na temu:
B.T. je eksponirao na izjavljeno od H.S.ili presao misaonom nesposobnoscu ili nemustim izvinjavanjem preko bezobraznih i maloumnih mentorisanih verbalnih uvreda na ime SRBIJE i ciji je on Preddsednik.Ako je doziveo da verbalno na najprostiji nacin od coveka tzv Istoricara koji je rusio SFRJ i bio jedan od od glavnih organizatora gradjanskog rata u BiH stvaranjem SDA sa ostalim da ih ne pominjem, i koji kao domacin ti u lice sipa lazi presd svetskim i domacim medijima informisanja.................... eeeeeeeee onda pravi predsednik svoje drzave SRBIJE /sto ocigledno nije/svojim smirenim i razumno dokumentovanim izjavama dovodi -pameti suprotnu stranu na nivo separatisticko alkaidnog ogranka i ucesnika ili saucesnika ratnih zlocina u ono vreme 90. gde H.Silajdzic i ostali pa na dalje su radili i stvarali,,,,,,,,,,,,,, bez vredjanja argumentovano, misaono i dostojanstveno a ne u smislu USLO MI a ja NE OSECAM....u prevodu -edukujem SRBE Na klanjanje i poniznost i pored cinjenica i dokaza-.Kada Te domacin tako doceka ili mu se elokventno, kulturno sa dostojanstvom Drzave koju predstavljas odgovoris a ne nemustim jezikom polizati pljunuto i \pricati o utopiji /dok takvi kao H.S i garritura tog vremena kroje politiku svog novokomponovanog BOSNJACKOG NARODA................u ostalom kako mu se napise tako i cita bez obzira na sve predvidljhive situacije..............

P.S.
Ovo pise onaj koji je od 74 pa do 92 ziveo u Sarajevu................ma...............ko shvati ne mora i da prihvati............................mene licno je stid VAZALSTVA u ideji EU NEMA ALTERNATIVU....................................... .
 
Poslednja izmena:
..........ZASTO SE TVOJ BOSNJACKI PREDSEDNIK NE IZVINE SRBIMA ZA SVE ZLOCNE NAD SRPSKIM NARODOM .......

Moj predsednik nije Silajdzic, ja sam drzavljanin republike Srbije, ciji je predsednik Boris Tadic ...

Ne znam zasto se ne izvine, verovatno bi se trebao izviniti , za nevine civile , ali da se izvinjava agresorima, mislim da ne ide ...
 

Back
Top