Tadić: Stegnuo sam ruku Silajdžiću i s osmijehom gledam na upućene teške riječi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Tadić: Stegnuo sam ruku Silajdžiću i s osmijehom gledam na upućene teške riječi

Domaćin RSmusliman (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Tadić: Stegnuo sam ruku Silajdžiću i s osmijehom gledam na upućene teške riječi

"Stegnuo sam ruku Harisu Silajdžiću, koga znam nekoliko godina i s kojim imam dobru saradnju i dobro razumijevanje, nezavisno od riječi koje su mi upućene na početku ovog sajma. S osmjehom gledam i na teške riječi", kazao je Tadić, istaknuvši kako nije Srbija svojom odlukom međudržavne razgovore spustila na niži nivo.

Imali li Boris Tadic pametnijeg posla umjesto smjeha,izvinjavanja i stezanja ruku najvecim ratnim zlocincima kao sto je Haris Silajdzic
    Krajina je srce Srbije

Ističe se sokrati (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Tadić: Stegnuo sam ruku Silajdžiću i s osmijehom gledam na upućene teške riječi

Citat Original postavio RSmusliman Pogledaj poruku
    "Stegnuo sam ruku Harisu Silajdžiću, koga znam nekoliko godina i s kojim imam dobru saradnju i dobro razumijevanje, nezavisno od riječi koje su mi upućene na početku ovog sajma. S osmjehom gledam i na teške riječi", kazao je Tadić, istaknuvši kako nije Srbija svojom odlukom međudržavne razgovore spustila na niži nivo.

Imali li Boris Tadic pametnijeg posla umjesto smjeha,izvinjavanja i stezanja ruku najvecim ratnim zlocincima kao sto je Haris Silajdzic
    od kad je ratni zlocinac
    kada bi bio,bio bi sa seseljem,karadzicem........u aps.
    Druze Tito samo reci ostat cemo sest meseci.

Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Re: Tadić: Stegnuo sam ruku Silajdžiću i s osmijehom gledam na upućene teške riječi

Citat Original postavio sokrati Pogledaj poruku
    od kad je ratni zlocinac
    Haris Silajdzic je jedan od najvecih zlocinaca ,bio je desna ruka Alije Izetbegovica,predsjednik vlade Alijne Bosne tokom rata ,jedan od najodgovornih za naoruzavanje SDA paravojnih formacija pre rata,nasilnu secesiju BIH od Jugoslavije,dovodjenje islamskih ratnika u BIH,osnivanje logora za Srbe,i druge brojne zlocine protiv Srba u BIH...
    Krajina je srce Srbije

Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Silajdžić osumnjičen za ratne zločine

Ime Harisa Silajdžića, člana Predsedništva BiH, na spisku je osumnjičenih koji su počinili zločine nad Srbima u BiH, a koji je Savez logoraša Republike Srpske dostavio Specijalnom tužilaštvu za ratne zločine Srbije, rekao je Srni predsednik ovog saveza Branislav Dukić.
    http://www.vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/34205/Silajdzic-osumnjicen-za-ratne-zlocine
    Krajina je srce Srbije

Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

SRAMOTA da se Tadic smjesi i rukuje sa covjekom koji je osnivao koncentacione logore za Srbe u BIH i licno ih obilazio
    Krajina je srce Srbije

Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Citat Original postavio daxt Pogledaj poruku
    Tadic je pogubljena figura nedorasla vremenu i narodu kojeg predstavlja, Dodik je pravi vodja Srba, on se postuje i ceni, za tadica niko ne daje 5 para
    Ima jos jedna zanimljivost ....Dodik i ljudi oko njega su pozivali Tadica da napusti skup dok je Silajdzic govorio
    Krajina je srce Srbije

Ističe se sokrati (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Silajdžić osumnjičen za ratne zločine

Ime Harisa Silajdžića, člana Predsedništva BiH, na spisku je osumnjičenih koji su počinili zločine nad Srbima u BiH, a koji je Savez logoraša Republike Srpske dostavio Specijalnom tužilaštvu za ratne zločine Srbije, rekao je Srni predsednik ovog saveza Branislav Dukić.
    http://www.vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/34205/Silajdzic-osumnjicen-za-ratne-zlocine

bitno je:da li je na spisku haskog tribunala
    Druze Tito samo reci ostat cemo sest meseci.

Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

haski sud nije sud pravde ..vec politicki sud osnovan radi obracuna,demonizacije i diskfalikovanja neposlusnih Srba.........izmedju haskog suda i tomahavka ili f15 nema razlike sve je to oruzije kojim se unistava neprijatelj
    Krajina je srce Srbije

Aktivan član
    Učlanjen
    08.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mislis, haskog tribunala, suda za ratne zlocine Srba a ignorisanja zlocina koje su drugi narodi cinili? Da bi se ratovalo, mora jedna strana da napadne drugu, odnosno ne moze samo jedna strana biti kriva za sve sto se dogodilo.

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

od kad je ratni zlocinac
    Aps nije merodavan argument.

I Isusa su apsili.

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Nije ovaj dogadjaj, ali me podseti na onaj put u Hrvatsku...

Slucajno sam sinoc nasao snimak sa konferencije za stampu:

http://fora.tv/2010/03/27/Balkan_Reconciliation_Presidents_of_Serbia_and_Croatia

NeDoDiri nije na forumu
    nauči se čekatii,jer oni koji se (po)bune,odlaze brže
    Domaćin NeDoDiri (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    96

Ima jos jedna zanimljivost ....Dodik i ljudi oko njega su pozivali Tadica da napusti skup dok je Silajdzic govorio
    Jeste,gledala sam na tv-u.Želim samo reći da sam tužna ugasila televizor..u trenutku kad je Tadić govorio da je devedesetih godina prošlog vijeka bio dijete

Ističe se
    Učlanjen
    26.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Somerset Pogledaj poruku
    vidi se odmah da si milijardu puta pametnija i sposobnija od Tadica

s obzirom koliko sam rep. dobila za taj post, bolje ti je da

Obećava tropjeunepourtoi (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

e ako mu je stego ruku!

Poznat
    Učlanjen
    16.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Са осмехом!!!

Ističe se
    Učlanjen
    26.04.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jasami Bicufin Pogledaj poruku
    Са осмехом!!!

trebao si da stavis nekog teletabisa

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

"Stegnuo sam ruku Harisu Silajdžiću, koga znam nekoliko godina i s kojim imam dobru saradnju i dobro razumijevanje
    U ovo nisam ni sumnjao.

Citat Original postavio SANDRINAbg Pogledaj poruku
    Да , то сам напокон и сама схватила , ма колико раније све те његове гафове и идиотизме покушах правдати неинтелигенцијом , болешћу, бахатошћу и неспособном околином ...

На крају се све то сведе на пар речи : он уствари искрено МРЗИ српски народ и што пре то сви схватимо биће нам и лакше и мање ћемо се нервирати када читамо овакве и сличне наслове .
    Pa naravno da mrzi. Zato za svoju decu sam kaze da nisu Srbi.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

od kad je ratni zlocinac

Gazija nije na forumu
    Nije bitno sa koje si strane drug,ako im i danas verujes, onda si lud
    Iskusan Gazija (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Ne mogu se iscuditi postovima ... Ali valjda to je neka slika Srbije danas ...

Sta bi vam bilo draze da je , onako seljacki poput Velje Ilica pljunuo ga, zalijepio mu samarcinu, opsovao ili nesto slicno, primitivno ...

Elita daxt (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    375

Citat Original postavio Gazija Pogledaj poruku

Sta bi vam bilo draze da je , onako seljacki poput Velje Ilica pljunuo ga, zalijepio mu samarcinu, opsovao ili nesto slicno, primitivno ...
    Ma ne radi se tu o Silajdzicu, on je nebitan lik, normalno da ga je ignorisao, vec kako Tadic vodi srpski narod
    ...

Gazija nije na forumu
    Iskusan Gazija (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio daxt Pogledaj poruku
    Ma ne radi se tu o Silajdzicu, on je nebitan lik, normalno da ga je ignorisao, vec kako Tadic vodi srpski narod
    Pa cemu onda pljuvanje po Tadicu i onda kada je uradio dobru stvar ?

Ok, nebitno, mozes imati i dobro i lose misljenje o njemu, sasvim nebitno, ali onda i kada uradi dobru stvar krece pljuvanje po njemu ?

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Citat Original postavio Gazija Pogledaj poruku

Ajde ljudski a ne nametnuto misaono razmisljanje vec sopstvenim vijugama...........ZASTO SE TVOJ BOSNJACKI PREDSEDNIK NE IZVINE SRBIMA ZA SVE ZLOCNE NAD SRPSKIM NARODOM bilo od pojedinaca otrgnutih od RiK-a/rukovodjenja i komandovanja/ a imas i video dokumenta Vasih generala koji su i tonski zabelezeni u izdavanju naredjenja o elimininaciji SRBA civila na svakom podrucju BiH i zameras li mu to...?..............ako si mlad pitaj babu-oca- on ce ti ispricati za ZSA SRPSKA STRATISTA OD SARAJEVA-KAZANI - TARCINA,KRAVICA,................................i neka ti on babo nastavi........mlad jesi...........jer misaonost koju ispoljavas bi bila utemeljenija nego ova koju iznosis......sem ako nisi domaci klon i provociras......Pozdrav...............
    Poslednji put ažurirao/la opanak : 14.04.2010. u 19:23

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Da nastavim na temu:
    B.T. je eksponirao na izjavljeno od H.S.ili presao misaonom nesposobnoscu ili nemustim izvinjavanjem preko bezobraznih i maloumnih mentorisanih verbalnih uvreda na ime SRBIJE i ciji je on Preddsednik.Ako je doziveo da verbalno na najprostiji nacin od coveka tzv Istoricara koji je rusio SFRJ i bio jedan od od glavnih organizatora gradjanskog rata u BiH stvaranjem SDA sa ostalim da ih ne pominjem, i koji kao domacin ti u lice sipa lazi presd svetskim i domacim medijima informisanja.................... eeeeeeeee onda pravi predsednik svoje drzave SRBIJE /sto ocigledno nije/svojim smirenim i razumno dokumentovanim izjavama dovodi -pameti suprotnu stranu na nivo separatisticko alkaidnog ogranka i ucesnika ili saucesnika ratnih zlocina u ono vreme 90. gde H.Silajdzic i ostali pa na dalje su radili i stvarali,,,,,,,,,,,,,, bez vredjanja argumentovano, misaono i dostojanstveno a ne u smislu USLO MI a ja NE OSECAM....u prevodu -edukujem SRBE Na klanjanje i poniznost i pored cinjenica i dokaza-.Kada Te domacin tako doceka ili mu se elokventno, kulturno sa dostojanstvom Drzave koju predstavljas odgovoris a ne nemustim jezikom polizati pljunuto i \pricati o utopiji /dok takvi kao H.S i garritura tog vremena kroje politiku svog novokomponovanog BOSNJACKOG NARODA................u ostalom kako mu se napise tako i cita bez obzira na sve predvidljhive situacije..............

P.S.
    Ovo pise onaj koji je od 74 pa do 92 ziveo u Sarajevu................ma...............ko shvati ne mora i da prihvati............................mene licno je stid VAZALSTVA u ideji EU NEMA ALTERNATIVU....................................... .
    Poslednji put ažurirao/la opanak : 14.04.2010. u 19:26

Gazija nije na forumu
    Iskusan Gazija (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio opanak Pogledaj poruku
    ..........ZASTO SE TVOJ BOSNJACKI PREDSEDNIK NE IZVINE SRBIMA ZA SVE ZLOCNE NAD SRPSKIM NARODOM .......
    Moj predsednik nije Silajdzic, ja sam drzavljanin republike Srbije, ciji je predsednik Boris Tadic ...

Ne znam zasto se ne izvine, verovatno bi se trebao izviniti , za nevine civile , ali da se izvinjava agresorima, mislim da ne ide ...

Aktivan član Izdajica (avatar)
    Učlanjen
    19.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

On se ne treba da izvine!
    Why do you think I care?

Slične teme

1. Depresija i materijalisticka uvjerenja ruku pod ruku idu?
    Autor loraloralai u forumu Psihologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 31.01.2010., 17:58
  2. Silajdžiću, gdje su pare od donacija
    Autor Serdar Scepan Radojevic u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.01.2010., 16:17
  3. Hag preti bošnjačkom vođi Harisu Silajdžiću
    Autor Slaven777 u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.01.2008., 22:54
  4. Riječi, riječi... samo riječi...