Jet Set 2 : Teaser

medoni

Početnik
Poruka
3
Prvi "Teaser" za nastavak sad već kultnog filma Jet Set.


Sinopsis:

Trag nestalog svemirskog broda dovodi čitavu vanzemaljsku imperiju do planete Zemlje. Vanzemaljci čvrsto rešeni da saznaju šta se dogodilo, pronalaze crnu kutiju i otkrivaju da su čobani sa brdovitog Balkana predvodjeni Sejom i Bobanom odgovorni za uništenje njihovog broda. Rešavaju da se osvete tako što će uništiti celu planetu, međutim ne znajući koliko su čobani jaki i poučeni lošim iskustvom svojih predhodnika odlučiju da ne napadnu zemlju odmah već da njihovom gospodaru Tadiću i ostalim svetskim liderima postave ultimatum. U roku od 24 časa svi čobani moraju biti uhvaćeni i u zvučno izolovanom kontejneru isporučeni u svemir ili će planeta Zemlja biti uništena. Preplašeni svetski lideri daju se u akciju hapšenja i ne sumnjajući da srljaju u propast, jer će na taj način ostati bez jedine odbrane od vanzemaljaca. Planeta Zemlja visi na ivici propasti, a jedina nada za njen spas je Med Fok Ć-2000 terminator poslat od strane preživelih pobunjenika iz budućnosti, sa misijom da zaštiti glavne čobane i da uz njihovu pomoć zaustavi vanzemaljsku imperiju
 
Poslednja izmena:
O,pa lepa ti je ta ideja o Jet Setu 2, samo mi se cini da vec PRIPADA NEKOM DRUGOM i da je dosta ljudi vec culo za mogucu skriptu od jednog drugog momka sto se tice tog TERMINATORA....POBUNJENIKA IZ BUDUCNOSTI i OSTATKA PRICE..A VIDIM NI TADICA NISI IZOSTAVIO.Bice zanimljivo cekati i videti koliko verno ce "autori" zahvatiti iz njegove ideje.
:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Prvi "Teaser" za nastavak sad već kultnog filma Jet Set.



Sinopsis:

Trag nestalog svemirskog broda dovodi čitavu vanzemaljsku imperiju do planete Zemlje. Vanzemaljci čvrsto rešeni da saznaju šta se dogodilo, pronalaze crnu kutiju i otkrivaju da su čobani sa brdovitog Balkana predvodjeni Sejom i Bobanom odgovorni za uništenje njihovog broda. Rešavaju da se osvete tako što će uništiti celu planetu, međutim ne znajući koliko su čobani jaki i poučeni lošim iskustvom svojih predhodnika odlučiju da ne napadnu zemlju odmah već da njihovom gospodaru Tadiću i ostalim svetskim liderima postave ultimatum. U roku od 24 časa svi čobani moraju biti uhvaćeni i u zvučno izolovanom kontejneru isporučeni u svemir ili će planeta Zemlja biti uništena. Preplašeni svetski lideri daju se u akciju hapšenja i ne sumnjajući da srljaju u propast, jer će na taj način ostati bez jedine odbrane od vanzemaljaca. Planeta Zemlja visi na ivici propasti, a jedina nada za njen spas je Med Fok Ć-2000 terminator poslat od strane preživelih pobunjenika iz budućnosti, sa misijom da zaštiti glavne čobane i da uz njihovu pomoć zaustavi vanzemaljsku imperiju

O,pa lepa ti je ta ideja o Jet Setu 2, samo mi se cini da ona vec odavno pripada nekom DRUGOM :per: i da je dosta ljudi vec culo za mogucu skriptu od jednog drugog momka, a sto se tice tog TERMINATORA. .mogao si da mu bar napises pravilan naziv, Model se zove JK 2000.. :per: a sto se POBUNJENIKA IZ BUDUCNOSTI i ostatka price tice nadam se da ces makar u buducnosti biti malo dosledniji onoj originalnoj koju si nacuo, PA AKO VEC NISI ZAPAMTIO STA TI JE MOMAK PRICAO ILI KO TI JE VEC PREPRICAVAO SLOBODNO SE BOLJE INFORMISI. Vidim da TADICA nisi izostavio, a nadam se da si makar zapamtio deo gde se za vreme napada kiborga i ostalih Mitrosoftovih masina obraca onim lutkama iz prodavnice sto ih je pokupio i nabio u skupstinu.Bice zanimljivo cekati i videti koliko verno i duboko ces kao PR ili samozvani "AUTOR" zahvatiti iz skripte koju si nacuo.
P.S.
Vidim da si zaglibio i da vec imas "cudne rupe" u prici.Predpostavljam da su nastale usled nedostatka informacija ili nepaznje kada si slusao. Tvoja IMEPRIJA vanzemaljaca dolazi i daje ultimatum (znaci vreme desavanja je sadasnje) a kako si dosao do POBUNJENIKA IZ BUDUCNOSTI I TERMINATORA to verovatno ni sam ne znas, ali veruj mi ja savrseno dobro znam :per: Ako si u bilo kakvoj nedoumici za scenario,tok price i skripte slobodno pitaj rado cu ti pojasniti svaki detalj jer i to je cak bolje nego da citam ovde kako neko pokusavajuci da makar malo doda neceg svoga u potencijalni nastavak legendarnog pljuvanja TV Stinka unistava vec postojeci i savrseniji originalni manuskript.Ako ti i to ne bude dovoljno rado cu te povezati i sa Nenadom Miticem, tvorcem prvog dela koji je jos prosle godine poceo da radi na drugom delu ali koliko je meni jesenas rekao predpostavlja da ce mu dugo vremena trebati da ga zavrsi.


:per::per::per:
 
Poslednja izmena:
A gde pise da sam ja to radio?

Ako odete na ovaj link na youtube-u:

videcete da je teaser, kao i sinopsis, okacio Nenad Mitic, koji i radi drugi deo, koliko ja znam.
Samo sam hteo da obavestim ljude da postoji Teaser, to je sve.
 
A sto se povezivanja s Nenadom tice, nema potrebe jer ga vidjam skoro svaki dan, ali hvala ti u svakom slucaju. ;)
E pa kada ga vec vidjas svaki dan nadam se da broj moba nije promenio :mrgreen: Da li mu jos uvek pocinje na 064/ 238.... ? :per: Nisam znao da je spao na tako niske grane ali boze moj... ;) Nadam se da je predhodno pre nego sto se zatrcao proverio da li je manuskript vec overen na necije tudje ime i pod drugim nazivom u Zavodu za intelektualnu svojinu Republike Srbije? Kako god, bice veselo:per: ;) :mrgreen: Selju K je u prvom delu izabrao jer je minoran cobanin medju ostatkom iz krda,a i znao je da ga balvan nece tuziti, uostalom lizao se po TV-u s njime nakon toga.....E, sad je u pitanju mnogo ozbiljnija stvar pa ce rasplet svakako biti drugaciji ;)
Sacekace se i taj Oktobar 2010...Uzivaj te ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top