predigra

Predigra je vazna i moze da bude lepa i uzbudljiva kao i sam cin vodjenja ljubavi.
Mislim da je potcenjena i da joj treba posvetiti vreme i paznju, jer tada je sve ono sto sledi jos bolje i uzivanje je potpuno.
Naravno, nekada je strast prejaka i jednostavno je tesko odoleti preskakanju predigre.

Predigra moze biti jako zanimljiva i moze se odvijati izmedju dvoje dok su razdvojeni, da bi zelja kulminirala u vatromet kad se sretnu :heart:
 
Predigra je vazna i moze da bude lepa i uzbudljiva kao i sam cin vodjenja ljubavi.
Mislim da je potcenjena i da joj treba posvetiti vreme i paznju, jer tada je sve ono sto sledi jos bolje i uzivanje je potpuno.
Naravno, nekada je strast prejaka i jednostavno je tesko odoleti preskakanju predigre.

Predigra moze biti jako zanimljiva i moze se odvijati izmedju dvoje dok su razdvojeni, da bi zelja kulminirala u vatromet kad se sretnu :heart:

vrlo lepo receno :ok:
sto se mene tice nekad mi predigra bude bolja od samog cina sexa i tacno je to sto kazes da je dosta potcenjena
 
vrlo lepo receno :ok:
sto se mene tice nekad mi predigra bude bolja od samog cina sexa i tacno je to sto kazes da je dosta potcenjena

Nekada smo akteri predigre nesvesno i ta spontanost obicno rezultira najlsladjim trenucima intimnosti :heart: Npr. kad se dvoje maze gledauci film, zeljno gledaju u drustvu gde ne mogu da ostvare fizicki kontakt, poruke i slatko iscekivanje ostvarenja istih... :zaljubljena:

Predigra poput laganog striptiza je nesto sto sumnjam da bi neko zeleo da propusti pre guzvanja carsava :heart:
 
Predigra zavisi od situacije u kojoj se nalazite... Nekad za brzo i divlje vodjene ljubavi nije potrebna predigra, pod uslovom da ste vec dovoljno zeljni jedno drugoga...
Inace kad imamo svo vreme ovog sveta ne mogu da zamislim vodjenje ljubavi bez predigre... Bez neznih dodira, poljubaca, sapata na uho...
Prelepo :)
 
predigru dozivljavam odvojeno od seksa, ne kao neku uvertiru cija je jedina poenta to - da bude uvertira

Predigra se zove zato sto i treba da bude uvod u nesto mnogo lepse... Ali moze biti da ako te devojka zadovolji vec u predigri da te dve stvari dozivljavas odvojeno... :lol:

Salu na stranu, ja mislim da je predigra vec vodjenje ljubavi i sto bi se to trebalo dozivljavati odvojeno:think:
 
Nista bez predigre ...dzabe velicina ako nema predigre.. :mrgreen:


Neku noc sam mom drugu koji je zeleo kao " fol" masazu ;)

dok sam ga ceskala po ledjima pocela da ga ljubim
tamo dole kod ledja i sa strane i tako skoro celu noc :mrgreen:
ali vredelo je :D ;)
 

Back
Top