PITANJE

Sta te tacno zanima u vezi sa racunarima?

ETF (RI i SI smerovi. SI se placa, ali na RI moras da polazes OET)
PMF (ima valjda neko programiranje)
FON (informacioni sistemi smer)

vise (pardon, visoke) skole:
VETS
Visoka ICT (bivsa Visa PTT skola)

i privatni fakulteti:
RAF (Racunarski fakultet, mislim da je OK, znam par ljudi koji su ga zavrsili, rade se dosta strucne stvari odmah na pocetku, bez nekog preteranog teorijskog uvoda kao kod nas na ETF-u)

Union (mislim da na tom univerzitetu (akademiji), postoji neki profil orjentisan ka racunarstvu, ali je kvalitet sigurno dosta ispod ovih ostalih...)

Ne znam odakle si, ima po Srbiji sigurno jos dosta fakulteta koji mogu da upadnu u taj profil...
 
Sta te tacno zanima u vezi sa racunarima?

ETF (RI i SI smerovi. SI se placa, ali na RI moras da polazes OET)
PMF (ima valjda neko programiranje)
FON (informacioni sistemi smer)

vise (pardon, visoke) skole:
VETS
Visoka ICT (bivsa Visa PTT skola)

i privatni fakulteti:
RAF (Racunarski fakultet, mislim da je OK, znam par ljudi koji su ga zavrsili, rade se dosta strucne stvari odmah na pocetku, bez nekog preteranog teorijskog uvoda kao kod nas na ETF-u)

Union (mislim da na tom univerzitetu (akademiji), postoji neki profil orjentisan ka racunarstvu, ali je kvalitet sigurno dosta ispod ovih ostalih...)

Ne znam odakle si, ima po Srbiji sigurno jos dosta fakulteta koji mogu da upadnu u taj profil...

Jedna ispravka, Racunarski fakultet je u sastavu Union univerziteta, verovatno si htela da navedes Singidunum. :) , za njih se svasta prica...

http://www.union.edu.rs/studije/fakulteti
 
Poslednja izmena:

Back
Top