Tvrdoglavost

Brian Ferry

Zainteresovan član
Poruka
367
Interesuje me jedna stvar,elem posto je doslo odavno do izjednacenja medju polovima,i kod nas je ta pojava krenula da uzima maha,recite mi kada ste u vezi sa partnerom da li si ste vi taj koji vise popusta,ili ste pak tvrdoglavija-nepopustljivija polovina?:think:
 
Poslednja izmena:
Interesuje me jedna stvar,elem posto je doslo odavno do izjenacanaja medju polovima,i kod nas je ta pojava krenula da uzima maha,recite mi kada ste u vezi sa partnerom da li si ste vi taj koji vise popusta,ili ste pak tvrdoglavija-nepopustljivija polovina?:think:

zavisi od situVacije, ali mislim da uvek popustam, nisam tip koji insistira na bilo cemu
 
Interesuje me jedna stvar,elem posto je doslo odavno do izjednacenja medju polovima,i kod nas je ta pojava krenula da uzima maha,recite mi kada ste u vezi sa partnerom da li si ste vi taj koji vise popusta,ili ste pak tvrdoglavija-nepopustljivija polovina?:think:

Sad nesto razmisljam i ne mogu da se setim kad sam bila u takvoj situaciji ....Obicno se dogovorimo.Mrzim inat s bilo cije strane.
 
Interesuje me jedna stvar,elem posto je doslo odavno do izjednacenja medju polovima,i kod nas je ta pojava krenula da uzima maha,recite mi kada ste u vezi sa partnerom da li si ste vi taj koji vise popusta,ili ste pak tvrdoglavija-nepopustljivija polovina?:think:

Kakve to veze ima sa polovima...
U svakoj vezi sam ja mazga i kaktus....osim sa jednim....al' zato sam fino prošla...:confused:
 
Nisam reckala, ali bih svakako rekla da smo se nasli negde na pola puta. Dakle, i kada su u pitanju konflikti, neka zlatna sredina. Uglavnom popustimo zajedno. Jedno vreme se durimo i namcorisemo, a onda se samo pogledamo i razumemo se. Umesto mahanja belim zastavicama, mi pocnemo da se jurimo, golicamo, smejemo, pa se onda ljubimo... :zaljubljena: I tako se bez reci pomirimo :)
 
Tvrdoglavost je "krvni"neprijatelj svake veze..u vezi između dvoje u kojoj je jedno isključivo,tvrdoglavo i nesklono ikakvom kompromisu,nemoguće je opstati.
Svaki partner mora da sam procijeni koliko je spreman da popusti u ime ljubavi.Kad je ljubav u pitanju i istinska želja da dvoje budu skupa,tvrdoglavost i ponos ne postoje.
 
Interesuje me jedna stvar,elem posto je doslo odavno do izjednacenja medju polovima,i kod nas je ta pojava krenula da uzima maha,recite mi kada ste u vezi sa partnerom da li si ste vi taj koji vise popusta,ili ste pak tvrdoglavija-nepopustljivija polovina?:think:

Ma mi kad zarogimo :lol:
Pa ne znam,ne popustamo,vec nekako nadjemo kompromis :)
I tako to :)
 

Back
Top