Winamp

Dragissa

Primećen član
Poruka
916
Nešto sam čačnuo, ne znam šta, na Winampu i sad mi poseban prozor sa informacijama koji izlazi kad je nova pesma ostaje otvoren, a ranije je stajao samo nekolko sekundi. A taj prozor uklanjam desnim klikom.
Kako da ovo ispravim? Zna li neko?
Hvala u napred. :gace:
 
Nešto sam čačnuo, ne znam šta, na Winampu i sad mi poseban prozor sa informacijama koji izlazi kad je nova pesma ostaje otvoren, a ranije je stajao samo nekolko sekundi. A taj prozor uklanjam desnim klikom.
Kako da ovo ispravim? Zna li neko?
Hvala u napred. :gace:

Pa lepo deinstaliras pa ponovo instaliras samo pazi sta cekiras jer ti netreba sve
 
Da se i ja ogrebem za jedno pitanje. Treba mi neki lyrics plugin za Winamp. Nevolja je sto ja koristim BigBento skin i odgovaralo bi mi da tekst izlazi u prozoru za video kao josephdke (koji nece da mi sljaka u zadnjoj verziji Winampa). S druge strane leoslyrics radi, ali ima zaseban prozor i vazda moram da minimalizujem Winam da bih video tekst, sto je krajnje neprakticno. Neko resenje za moju muku? Ili previse zakeram?
 
Da se i ja ogrebem za jedno pitanje. Treba mi neki lyrics plugin za Winamp. Nevolja je sto ja koristim BigBento skin i odgovaralo bi mi da tekst izlazi u prozoru za video kao josephdke (koji nece da mi sljaka u zadnjoj verziji Winampa). S druge strane leoslyrics radi, ali ima zaseban prozor i vazda moram da minimalizujem Winam da bih video tekst, sto je krajnje neprakticno. Neko resenje za moju muku? Ili previse zakeram?

EvilLyrics
 
Jel zna neko da mi kaže zbog čega se za neke pesme ne vide svi podaci koji su uneti u file info?

boneym-1.jpg
 
ovde se negde postavlja pod ovim tekstom za formatiranje
:rumenko: ali to retko ko zna kako ide
u delu 'advanced title display format'


Mwđutim na desni klik ako ideš , na pesmu pa
'view file info' dobiješ te podatke potpune id3v1 id3v2 .... ;)
 

Prilozi

  • winampcomplicated.png
    winampcomplicated.png
    16,3 KB · Pregleda: 7
ovde se negde postavlja pod ovim tekstom za formatiranje
:rumenko: ali to retko ko zna kako ide
u delu 'advanced title display format'


Mwđutim na desni klik ako ideš , na pesmu pa
'view file info' dobiješ te podatke potpune id3v1 id3v2
.... ;)

Pa tako sam i napravila skrinšot.
Znači da vidite da su unešeni svi podaci u file info-u ali za (u ovom folderu samo) te 2 pesme ne vide se i u folderu
 
veruj mi sve je to u winampu i po pitanju unošenja podataka o izvođaču, pesmi,albumu i godini kad je izbačen odrađeno odavno.
samo se za neke pesme, te informacije ne vide i u folderu gde se one nalaze~!!!!!

boneym-1.jpg


1.pesma je u plejeru
2.desni klik, otvara se file info u kom su i svi ti podaci ali...
3.U folderu sa muzikom se za tu pesmu (te dve pesme)ne vidi NIŠTA osimnjenog naziva
 

Back
Top