Protekal
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Protekal

Početnik
    Učlanjen
    13.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Protekal

Da li je neko cuo za metod mrsavljenja Protekal?
    Ili mozda neko vec ima iskustva?
    Sta god da znate, pisite!!!!

Veoma poznat Error (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    159

Podrazumevano Re: Protekal

Proces je u nekoliko faza. U početku se jede samo hrana iz kesica (prašak koji se rastvara sa vodom, verovatno dehidrirana hrana), koja je većinskim delom proteinska da bi se telo dovelo u ketozu, kao kod većine proteinskih dijeta. Kasnije se uvodi i konkretna hrana.

Pored toga se piju vitamini i minerali.
    Oni sve obezbeđuju, ali to zadovoljstvo košta 500 i nešto evra nedeljno......... ili beše mesečno, sad nisam sigurna.
    Tako mi rekoše oni koji su bili na konsultaciji kod njih. A nemaju razloga da me lažu... ako oni slagaše mene, lažem i ja vas.
    Poslednji put ažurirao/la Error : 14.04.2010. u 01:56
    Što te ne ubije... to te rani...

Početnik
    Učlanjen
    13.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hvala na informacijama! Sve te stvari su i meni poznate,jedino ne znam nikog ko je bio zadovoljan tim metodom,odnosno ko je uspeo da smrsa.Da ne zna neko od vas?
    Please,ljudi,pisite!

Veoma poznat Error (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    159

Ti reče: Sta god da znate, pisite!!!!
    Pa ja napisala šta znam.
    Što te ne ubije... to te rani...

Nov član
    Učlanjen
    16.02.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav svima,
    da li je neko mozda saznao vise o protekalu ili ima iskustvo sa ovom metodom?
    Dosta je vremena proslo od kada je pisano na ovu temu, valjda ima novih informacija
    Pisite!

Zainteresovan član The_carobnjak (avatar)
    Učlanjen
    10.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Thumbs up Re: Protekal

Dragi forumasi,

Evo da odgovorim na temu.
    Ucestvujem u toj dijeti Protekalovoj. Tek nekoliko dana sam na njoj. Sastoji se iz obroka koji se prave iz kesica koje se kupe od Protekala. Metod dijete je da se organizam dovede u stanje ketoze, sto znaci (koliko sam razumeo) da kada telo ostane bez rezervi ugljenih hidrata i jos nekih cudesa koje se svakodnevno unose kroz namirnice u organizam, pa organizam u nedostatku toga pocinje da se okrece koriscenju masnih naslaga da bi organizam opstao.
    Pored tih kesica koje se mute u vodi i tako jedu 5x dnevno,unose se i vitamini i minerali koji se takodje kupuju u Protekalu, kako organizam ne bi ostao bez vitalnih potrepstina za zivot.
    Uglavnom, posle 3 dana od pocetka dijete nastaje stanje ketoze. Proverava se tako sto se urinira na jedan stapic koji se kupi u apoteci i boja pokaze stanje ketoze.
    Ja sam upao u to stanje pre dva dana. Organizam je poceo da jede masne naslage i kilogrami se gube veoma brzo. Izgubih 3 kg kroz 5 dana. U pocetku ce to gubljenje biti rapidno. Prognoze lekara su 8-10kg za mesec dana.
    Da se gube kilogrami, gube se. Da mislim o hrani.. O daaaa! Prasak je prasak, meso je meso!
    Ako nekog jos nesto interesuje, sa zadovoljstvom cu odgovoriti.

Pozdrav svima

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Koja koincidencija

Bas juce sam bila na nekom rucku gde je bila prisutna i devojka koja je na toj Protekalovoj dijeti .
    Za mesec dana skoro , smrsala je 8 kg i zaista odlicno sad izgleda .
    Cena za prvi mesec je 450 e ( ako nije smanjila cenu jer joj je bila prisutna i majka koja je samo prevrtala ocima na taj njen nacin ishrane )

Jede ona i drugu hranu , povrce .... bitno je da jede 5 obroka --kesica ali nije dozvoljen nikakav unos ugljenih hidrata .
    Kaze da je sita i jedva je promrljala ono povrce iz tanjira ali zato su joj oci ispale nad mojim jagodama prelivenim flambiranim kremom

Drugi mesec valda kosta 250 e

E sad dokle tako .... nisam ulazila u detalje jer sam se bavila mojom jagnjetinom

Generalno , protivnik sam kesica i hemikalija ..... e sad videcu kasnije dali ce kad prestane sa tim jednog dana .... vratiti se kilogrami

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Мени то звучи

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Софија Pogledaj poruku
    Мени то звучи
    I meni jos vise ........... pogotovo sto znam koliko je para dala zadnjih godina na razne individualne trenere , rezime ovakve i onakve .....
    ... ali ajde ... ima ljudi koji su ''zadovoljni'' samo kad su pod nekim maltretmanom a nisu svesni lepote koju nose u sebi i sa par kg viska
    Kad srede sebe u glavi nece jesti do momenta kad zeludac dodje u stanje pucanja i bice im cudno kako mogu da se zadovolje i sa parcetom torte umesto cele komplet ... a ima i toga

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Али мршављење помоћу такве хемије

Боље да једе само месо, и поврће, без хлеба и слаткиша. Смршаће 10000%, а биће и јевтиније много.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •