Niski i ružni muškarci

tgdanijela

Poznat
Poruka
7.092
Da li biste ikad bili u vezi sa muškarcem između 160cm - 170cm, ili nekim kojeg smatrate ružnim (to je dosta individualna stvar). Šta zapravo smatrate ružnim muškarcem?
I koje su psihičke i intelektualne ili materijalne osobine takvog muškarca koje bi vas navele da mu date šansu, da budete sa njim u vezi?
 
Nikad nisam bila niti bih bila sa nekim te visine. Osećala bih se kao kreten sa nekim nižim od sebe, pored toliko visokih muškaraca.

Šta mi je konkretno ružno ne mogu da definišem, mislim da je to individualna stvar koja zavisi od osobe do osobe i od našeg doživljaja različitih ljudi. Neka fizička karakteristika koja me na nekome odbija može da me privuče na nekome drugom, sve je to individualno. Ima muškaraca koji su važili za neke frajere a meni su bili bezveze a ima i onih koji po mišljenju većine ne valjaju ništa a meni su eto simpatični.

Psihičke, intelektualne i materijalne osobine ne mogu da me nateraju da budem sa nekim ako me ne privlači fizički pa makar bio najbolji na svetu i usput apsolutno situiran.
 
Da li biste ikad bili u vezi sa muškarcem između 160cm - 170cm, ili nekim kojeg smatrate ružnim (to je dosta individualna stvar). Šta zapravo smatrate ružnim muškarcem?
I koje su psihičke i intelektualne ili materijalne osobine takvog muškarca koje bi vas navele da mu date šansu, da budete sa njim u vezi?

paaaa....jok :mrgreen:
sto se..."ruznoce" tice...nisam ni ja...misica
+ meni ta..."neproporcionalnost"
zna bit vrlo...vrlo...simpaticna...jos ako je... lajona ko ja...:zper:
 
Tom Kruz - 1,70
Al Pacino - 1,70
Deni De Vito - 1,46 !!!


A zasto je visina bitna?
Mnogo je bitniji sklad. Kao sto postoje niski a dopadljivi muskarci, tako postoje i visoki a nedopadljivi.
Ruznoća je, naravno, relativan pojam. I ćelavost je nekad smatrana ružnom, a danas nijednog muškarca bez kose nećemo nazvati ružnim samo zato što je ćelav/obrijane glave. Ali će nam biti odbojan muškarac masne, prljave kose. ... kao i lošeg tena i pokvarenih zuba.
 
Tom Kruz - 1,70
Al Pacino - 1,70
Deni De Vito - 1,46 !!!


A zasto je visina bitna?
Mnogo je bitniji sklad. Kao sto postoje niski a dopadljivi muskarci, tako postoje i visoki a nedopadljivi.
Ruznoća je, naravno, relativan pojam. I ćelavost je nekad smatrana ružnom, a danas nijednog muškarca bez kose nećemo nazvati ružnim samo zato što je ćelav/obrijane glave. Ali će nam biti odbojan muškarac masne, prljave kose. ... kao i lošeg tena i pokvarenih zuba.

pa tebi nije bitna...kad si slatka mala...:heart:
a meni...glupo da partnera nosam u torbici kad idemo vani...:rumenko:
 
Da li biste ikad bili u vezi sa muškarcem između 160cm - 170cm, ili nekim kojeg smatrate ružnim (to je dosta individualna stvar). Šta zapravo smatrate ružnim muškarcem?
I koje su psihičke i intelektualne ili materijalne osobine takvog muškarca koje bi vas navele da mu date šansu, da budete sa njim u vezi?

ne nikad mi to nije smetalo prilikom odabira partnera.
ovaj sadasnji decko mi je nizak al je divan i fino se ponasa prema meni
 
Da li biste ikad bili u vezi sa muškarcem između 160cm - 170cm, ili nekim kojeg smatrate ružnim (to je dosta individualna stvar). Šta zapravo smatrate ružnim muškarcem?
I koje su psihičke i intelektualne ili materijalne osobine takvog muškarca koje bi vas navele da mu date šansu, da budete sa njim u vezi?




Nikakve sanse.
Mora biti visok tacno 192, tezak 85 a lep da se svi za njim okrecu inace gubim interesovanje u potpunosti. Bas me briga za sve drugo, kao da je vazno da li mi znaci, da li je zanimljiv, da li me voli, da li umemo da govorimo, da li ume da me zasmeje, da li je pazljiv.Te osobine samo ja vidim pa su zato nebitne ali ako je zgodan i ako je visok to vide drugi i zato je to broj jedan uslov u izboru savrsenog partnera.
 
[/B]


Nikakve sanse.
Mora biti visok tacno 192, tezak 85 a lep da se svi za njim okrecu inace gubim interesovanje u potpunosti. Bas me briga za sve drugo, kao da je vazno da li mi znaci, da li je zanimljiv, da li me voli, da li umemo da govorimo, da li ume da me zasmeje, da li je pazljiv.Te osobine samo ja vidim pa su zato nebitne ali ako je zgodan i ako je visok to vide drugi i zato je to broj jedan uslov u izboru savrsenog partnera.

ja imam 91kg :(((((((((((
imam li ikake shanse :(((((((((
 
[/B]


Nikakve sanse.
Mora biti visok tacno 192, tezak 85 a lep da se svi za njim okrecu inace gubim interesovanje u potpunosti. Bas me briga za sve drugo, kao da je vazno da li mi znaci, da li je zanimljiv, da li me voli, da li umemo da govorimo, da li ume da me zasmeje, da li je pazljiv.Te osobine samo ja vidim pa su zato nebitne ali ako je zgodan i ako je visok to vide drugi i zato je to broj jedan uslov u izboru savrsenog partnera.

Ja ispunjavam sve uslove al' sam skot težak, može broj telefona? :heart:
 
Da li biste ikad bili u vezi sa muškarcem između 160cm - 170cm, ili nekim kojeg smatrate ružnim (to je dosta individualna stvar). Šta zapravo smatrate ružnim muškarcem?
I koje su psihičke i intelektualne ili materijalne osobine takvog muškarca koje bi vas navele da mu date šansu, da budete sa njim u vezi?

ja sam visoka 169-170, znaci tip moje visine... sto da ne? e sad, ako je ruzan ko djavo, ne bih... samo sto su ti mali cesto smrtonosni...duhoviti, dovitljivi itd, tako da mozda ne bih ni primetila da je ruzan? i za seks su takvi muskarci prijatni, nekako smo anatomski... na istom nivou :)

hahaha, pa ja sam kad su frajeri u pitanju u fazonu dobro jutro komsija na sve cetiri strane :rumenko: moze mali, moze veliki, moze lep, moze ruzan, siromasan i bogat... samo da je zabavan!
 
Pa i ja sam niska, tako da mi je sasvim svejedno kad je njegova visina u pitanju.Isto tako što se tiče lepote/ružnoće ukusi su različiti i o njima ne vredi raspravljati.Obično su ti ,da kažem ružniji muškarci neverovatno zabavni i pametni, tako da vam nikad ne može biti dosadno, e što se tiče toga, to mi je pod obavezno-mora da ima više od 2 grama mozga i mora da bude zanimljiv!
 

Back
Top