Dear diary...

profesori uglavnom pitaju studente, nije ti vadila zube brusilicom
1.Nisam student
2.Odrasla sam sa životinjama.....to je bio lapsus, ne neznanje...
3.Ta žena se na meni iživljavala zbog nekog glupog predavanja, jer nije bilo po njenom.Celu godinu me pitala.......nije htela da mi da ocenu....bila san mlađa i neke stvari su mi bile bitnije...nisam razmišljala o tome kao sad....posle svakog njenog časa sam plakala.
 
Poslednja izmena:
1.Nisam student
2.Odrasla sam sa životinjama.....to je bio lapsus, ne neznanje...
3.Ta žena se na meni iživljavala zbog nekog glupog predavanja, jer nije bilo po njenom.Celu godinu me pitala.......nije htela da mi da ocenu....bila mlađa nego sada i neke stvari su mi bile bitnije...nisam razmišljala o tome kao sad.

to je zbog onih tada, bitnijih stvari....mladost ludost
 
Uglavnom brbljam sve...a sve sto Vas zanima,pitajte....:)
Salim se,draga...Lepa je temica...:)
Eto,priznajem...da mi nije ni uspeh iz srednje čak pomogao,da budem na budzetu,kada sam upisivala faks,jer me je taj neko ostavio,mesec dana pred prijemni...Zadnji mesec nisam takla knjigu,iako sam prijemni spremala šest meseci unazad..Loš uspeh na prijemnom me je povukao,i pala sam na samofinansirajući.Tu grešku sam kasnije skupo platila. :sad2:

I ja sam imala ljubavne jade kad sam imala prijemni, ali za srednju skolu. Nekoliko dana pred natis sam samo slusala jedne te isti pesme od Avril Lavigne i zvrljala te stihove po svesci... :heart:
I dan danas slusam Avril i crtam kad sam blue...
 
jesi ti non - stop tako vesela?
mislim svaki post ti je leptirići, šarenići, ljubav, vera, nada, volim ceo svet ovo ono. xD
do jaja je to.
al' ja sam takva samo kad sam drogirana. :mrgreen:

Nisam stalno vesela, ali uglavnom jesam jer sam naucena da u svemu trazim nesto pozitivno koliko god je to moguce, mada postoje mnoge stvari u kojima nisam nasla ni trunku dobrog, ali ipak...

Nije da nemam losa iskustva, ali ja sam od onih koji ce uve reci da je casa do pola puna :)
 
Placem kad gledam "Malu sirenu".
Stalno pevam pesmu iz "Male sirene" kad sam tuzna.
Ljuta sam na Andersena.

U zivotu imam dve velike ljubavi-svog decka i ples.
Prestala sam da se takmicim u plesu i napustila grupu posle takmicenja na kome smo osvojile drugo mesto jer sam se preselila na studije.

Jedan od najboljih osecaja mi je kad plesem sama u sali uz pesme sa mog omiljenog, izgrebanog ali savrseno kompilovanog cd-a.

Zelim da ronim medju delfinima.

Citam oko pet knjiga nedeljno.

Ne mogu da izdrzim bez muzike, ali zato mogu da ne jedem dva dana :)
 

Back
Top