smara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vicente

Aktivan član
Poruka
1.234
Koga žešće smara, manje više sve na ovom podforumu?

Vicente-a?

Mnogo....

Ne, bez zezanja...
možda ja nisam normalan, ali
Dobro došli u forum "Tinejdžeri"!
Kakav bi ste bili andjeo?
sta mislite o feminiziranim muskarcima??????
L E T O 2004
Za Nas... ~ krejzi badiz ~
Koja poznata licnost vam se svidja?
Sta radite kada vam je jako dosadno na casu ???
EKSKURZIJA!!!
Koju zivotinju najvise volite?
KO je najveca SVADJALICA na forumu
Zenske?Kako se oblacite?
DEVOJKE SE PALE NA DUGU KOSU
Sex na ekskurziji
Provale sa exkurzija ...
Udruzenje za zastitu prirode
U kojoj biste zemlji voleli da zivite i u koje vreme?!?
kriminal deco... :p
Filoloska gimnazija
U KOJU SKOLU IDETE?
Inglis for mi end maj badiz
Please ukljucite se u ovu diskusiju ......
Slike u profilu...

.
.
.
.

mi je totalno bez veze......

znači, uopšte me ne privlači da kažem ni jednu jedinu reč na većini tema, a svi smo približno isto godište, i sve, otprilike, zanimaju slične stvari....


jesam li to samo ja u pitanju ili još neko misli slično...
 
e pa slusaj!imas i 2. stranu a cini mi se daaa ako hoces zanimljivije teme ne ostavljaj takvu temu!smisli nesto novo...JER TI NEKO ZABRANJUJE?-NE! :D
 
i ja delim vicenteovo mishljenje al mene moj drugar Mod Sa Cvetnim Kolima nece staviti na crnu listu :lol:

jeste, ovaj forum jako smara, tako mi manitua. mogao bih se zezati, sprdati, da imam volje, al nishta vishe od toga. mislim da sam malo omatorio al nema veze. a i glupo bi bilo ochekivati da ce sve biti isto kao i uvek. doci ce sigurno i poneki period kad ce biti zanimljivije...... odrasce nam deca :lol:
 
Keeper:
i ja delim vicenteovo mishljenje al mene moj drugar Mod Sa Cvetnim Kolima nece staviti na crnu listu :lol:

jeste, ovaj forum jako smara, tako mi manitua. mogao bih se zezati, sprdati, da imam volje, al nishta vishe od toga. mislim da sam malo omatorio al nema veze. a i glupo bi bilo ochekivati da ce sve biti isto kao i uvek. doci ce sigurno i poneki period kad ce biti zanimljivije...... odrasce nam deca :lol:

Sram te bilo... Moje ime je Veliki Mod Sa Cvetnim Kolima... :lol: :D
Salim se... ;)
 
Nego... Vincente...
Ti si naborojao sve teme na forumu... I tebi se ni jedna ne svidja...
Ok... 'Ajde onda ti nas prosvetli i postavi nesto pametno...
Imas rok 24h da smislis tako nesto...
Posle toga ova tema ide pod kljuc i ubuduce se neces buniti...
U ostalom,ako ti ovde nije zanimljivo... Niko te ne prisiljava da dolazis...

I jos nesto... Moderator sluzi da odrzava neki mir i red,a ne da vama izmislja neke zanimljive teme... To je vas posao...
 
pa ok, jeste da nisu bas ve teme najzabavnije...u pravu si...
dolazim ovde iz navike....***** ga, ipak ti to postane neki ritual, nesto....
ali slazem se, ajd smisli ti nesto pametno?
 
znao sam....

nisam hteo da kažem da bilo ko od vas smara niti bilo šta slično
a o zanimljivosti tema dovoljno govori činjenica da postovi još uvek pristižu, zar ne?

htedoh reći da ja, dakle, ja, jednostavno nemam želju da odgovaram na te teme....

htedoh reći da me ne nimalo ne dotiče većina stvari koje očito interesuju mlade ljude, a valjda bi trebalo, pošto smo svi, je l', približno isto godište....

a sasha koja ima pik na mene još od one nazovi prepirke neka me izbaci, neka me razapnu svi, ali ja opet nisam hteo ništa loše da kažem i da bilo koga uvredim....


samo sam hteo da vidim da li ima još nekog koga sve ovo vezano za omladinu ne zanima, tačnije, ko se ne "loži" na sve to što znači ostalim osobama približnih godina....

hvala i doviđenja


PS. veliki pozdrav za keepera
 
a za nas ostale....e bas si kreten... :wink:
molim te nemoj praviti toliku tragediju od cele price...dosadno dosadno...u cemu je prob.
a ova tema ce ja predpostavljam biti zakljucana(ko i tolke druge)
baj baj
 
Ernesto_Che:
a za nas ostale....e bas si kreten... :wink:
molim te nemoj praviti toliku tragediju od cele price...dosadno dosadno...u cemu je prob.
a ova tema ce ja predpostavljam biti zakljucana(ko i tolke druge)
baj baj

izvini, revolucionarko, molim te... :wink:

VEEEEEEEELIKI POZDRAV ZA ERNESTO_CHE :wink:
 
vicente:
znao sam....

nisam hteo da kažem da bilo ko od vas smara niti bilo šta slično
a o zanimljivosti tema dovoljno govori činjenica da postovi još uvek pristižu, zar ne?

htedoh reći da ja, dakle, ja, jednostavno nemam želju da odgovaram na te teme....

htedoh reći da me ne nimalo ne dotiče većina stvari koje očito interesuju mlade ljude, a valjda bi trebalo, pošto smo svi, je l', približno isto godište....

a sasha koja ima pik na mene još od one nazovi prepirke neka me izbaci, neka me razapnu svi, ali ja opet nisam hteo ništa loše da kažem i da bilo koga uvredim....


samo sam hteo da vidim da li ima još nekog koga sve ovo vezano za omladinu ne zanima, tačnije, ko se ne "loži" na sve to što znači ostalim osobama približnih godina....

hvala i doviđenja


PS. veliki pozdrav za keepera

ma i ja se manje vise slazem...tj teme meni nisu bas zanimljive...
...al opushteno :)
 
vicente:
Ernesto_Che:
a za nas ostale....e bas si kreten... :wink:
molim te nemoj praviti toliku tragediju od cele price...dosadno dosadno...u cemu je prob.
a ova tema ce ja predpostavljam biti zakljucana(ko i tolke druge)
baj baj

izvini, revolucionarko, molim te... :wink:

VEEEEEEEELIKI POZDRAV ZA ERNESTO_CHE :wink:
a za mene ne?.. :p
jos mi vredjas temu :p :p :p shame on you :p
zar Za Nas tema tako na listi... strasno, straaaasno...
slazem se sa Sashom u svemu sto je rekla... (: (8 uuuups... htela sam da kazem... Veliki Mod Sa Cvetnim Kolima (((: (8
PoZ
 
Flame:
ma i ja se manje vise slazem...tj teme meni nisu bas zanimljive...
...al opushteno :)
tebi nisu zanimljive teme?... :p
buuuuahahahaha... :cry: :cry: :cry: a stoooo?... :p
ma nisu ni meni, iskreno :p :lol: 8)
ali, ja volim ljude ovde, i to mi je sasvim dovoljno... i volim neke teme... kao Za Nas (ne, ne... to nije zato sto sam je ja otvorila :p to je zato sto je nasa...) i... kriminal :p i Lone And Only Love i najteze je naslov smisliti, iako nisu aktivne - bice vecno u mom lepom secanju... ;)
ne mogu sad da se setim vise... spava mi se... :roll:
ali ja ovaj forum volim! i on obuhvata i sam brodic :p i ljude i teme... i to je to 8)
PoZ
 
bleach:
Flame:
ma i ja se manje vise slazem...tj teme meni nisu bas zanimljive...
...al opushteno :)
tebi nisu zanimljive teme?... :p
buuuuahahahaha... :cry: :cry: :cry: a stoooo?... :p
ma nisu ni meni, iskreno :p :lol: 8)
ali, ja volim ljude ovde, i to mi je sasvim dovoljno... i volim neke teme... kao Za Nas (ne, ne... to nije zato sto sam je ja otvorila :p to je zato sto je nasa...) i... kriminal :p i Lone And Only Love i najteze je naslov smisliti, iako nisu aktivne - bice vecno u mom lepom secanju... ;)
ne mogu sad da se setim vise... spava mi se... :roll:
ali ja ovaj forum volim! i on obuhvata i sam brodic :p i ljude i teme... i to je to 8)
PoZ
upravo to... ljudi su bitni... vooojim vas sve...posebno odabrane... :pp (8 (8
 
bleach:
vicente:
Ernesto_Che:
a za nas ostale....e bas si kreten... :wink:
molim te nemoj praviti toliku tragediju od cele price...dosadno dosadno...u cemu je prob.
a ova tema ce ja predpostavljam biti zakljucana(ko i tolke druge)
baj baj

izvini, revolucionarko, molim te... :wink:

VEEEEEEEELIKI POZDRAV ZA ERNESTO_CHE :wink:
a za mene ne?.. :p
jos mi vredjas temu :p :p :p shame on you :p
zar Za Nas tema tako na listi... strasno, straaaasno...
slazem se sa Sashom u svemu sto je rekla... (: (8 uuuups... htela sam da kazem... Veliki Mod Sa Cvetnim Kolima (((: (8
PoZ


eto sad tebe....
ne vredjam ja nicije teme...
prevukao sam nasumice mišem, pa Copy Paste....
koga sam zahvatio - zahvatio...
eto to je nevolja sa vama "tinejdžerima"...
ne možete da se skoncentrišete ni na minut i da lepo pročitate i shvatite nekog ko slučajno ne misli kao i vi....

inače, nemam ništa ni protiv koga na ovom forumu...
čitava ova priča se svodi na to, da ja ne mislim kao ostali, a možda bi trebalo, a ne da li je neko u pravu ili ne, ili da li je dosadan ili ne....
 
vicente:
bleach:
vicente:
Ernesto_Che:
a za nas ostale....e bas si kreten... :wink:
molim te nemoj praviti toliku tragediju od cele price...dosadno dosadno...u cemu je prob.
a ova tema ce ja predpostavljam biti zakljucana(ko i tolke druge)
baj baj

izvini, revolucionarko, molim te... :wink:

VEEEEEEEELIKI POZDRAV ZA ERNESTO_CHE :wink:
a za mene ne?.. :p
jos mi vredjas temu :p :p :p shame on you :p
zar Za Nas tema tako na listi... strasno, straaaasno...
slazem se sa Sashom u svemu sto je rekla... (: (8 uuuups... htela sam da kazem... Veliki Mod Sa Cvetnim Kolima (((: (8
PoZ


eto sad tebe....
ne vredjam ja nicije teme...
prevukao sam nasumice mišem, pa Copy Paste....
koga sam zahvatio - zahvatio...
eto to je nevolja sa vama "tinejdžerima"...
ne možete da se skoncentrišete ni na minut i da lepo pročitate i shvatite nekog ko slučajno ne misli kao i vi....

inače, nemam ništa ni protiv koga na ovom forumu...
čitava ova priča se svodi na to, da ja ne mislim kao ostali, a možda bi trebalo, a ne da li je neko u pravu ili ne, ili da li je dosadan ili ne....

ha! sta je sad ovo, vincente? prozivka na nasu otvorenost i tolerantnost?! e pa ja za to svoje podredjene saljem na STUB SRAMA a ako nisu podredjeni pozivam na LINC, jer on zaboga MISLI da mi njemu ne dopustamo da MISLI!!!....
 
vicente:
bleach:
vicente:
Ernesto_Che:
a za nas ostale....e bas si kreten... :wink:
molim te nemoj praviti toliku tragediju od cele price...dosadno dosadno...u cemu je prob.
a ova tema ce ja predpostavljam biti zakljucana(ko i tolke druge)
baj baj

izvini, revolucionarko, molim te... :wink:

VEEEEEEEELIKI POZDRAV ZA ERNESTO_CHE :wink:
a za mene ne?.. :p
jos mi vredjas temu :p :p :p shame on you :p
zar Za Nas tema tako na listi... strasno, straaaasno...
slazem se sa Sashom u svemu sto je rekla... (: (8 uuuups... htela sam da kazem... Veliki Mod Sa Cvetnim Kolima (((: (8
PoZ


eto sad tebe....
ne vredjam ja nicije teme...
prevukao sam nasumice mišem, pa Copy Paste....
koga sam zahvatio - zahvatio...
eto to je nevolja sa vama "tinejdžerima"...
ne možete da se skoncentrišete ni na minut i da lepo pročitate i shvatite nekog ko slučajno ne misli kao i vi....

inače, nemam ništa ni protiv koga na ovom forumu...
čitava ova priča se svodi na to, da ja ne mislim kao ostali, a možda bi trebalo, a ne da li je neko u pravu ili ne, ili da li je dosadan ili ne....
pa naravno da ne umem da citam :roll: mislio si da smo mi tinejdzeri na tako visokom stupnju razvitka?... :shock: m neeee bre, mi smo jos nizi organizmi... polako... treba da smorimo prvo ovaj podforum, pa cemo zatim preci na celo 'drustvo', pa na ostale forume nase Krstarice.. postepeno, ne zuri... (8

u bre... uff... ti si mene stvarno ozbiljno shvatio?... wow...
da razjasnim ~ ja sam se 'malo' salila... mislim da je to bilo ocigledno :roll: ipak nije?... ok, od sada ima da pisem "salim se" u dnu svoga posta... 8)
i jos si otisao tako daleko da si me stavio u kos sa 'tinejdzerima' i rekao mi da ne umem da citam... to ti je totalno bzvz... ne znam zasto ti je to bilo potrebno...
sva sreca pa sam uspela i ovo da otkucam, kad ne umem da citam... RoLL
ne mogu vise da kucam ~ prosao mi je minut koncentracije... (8
 
vicente:
znao sam....

nisam hteo da kažem da bilo ko od vas smara niti bilo šta slično
a o zanimljivosti tema dovoljno govori činjenica da postovi još uvek pristižu, zar ne?

htedoh reći da ja, dakle, ja, jednostavno nemam želju da odgovaram na te teme....

htedoh reći da me ne nimalo ne dotiče većina stvari koje očito interesuju mlade ljude, a valjda bi trebalo, pošto smo svi, je l', približno isto godište....

a sasha koja ima pik na mene još od one nazovi prepirke neka me izbaci, neka me razapnu svi, ali ja opet nisam hteo ništa loše da kažem i da bilo koga uvredim....


samo sam hteo da vidim da li ima još nekog koga sve ovo vezano za omladinu ne zanima, tačnije, ko se ne "loži" na sve to što znači ostalim osobama približnih godina....

hvala i doviđenja


PS. veliki pozdrav za keepera

Jaoj...
Ja nemam pik na tebe... Nemoj da se hvatas za to vise,nece ti pomoci,jer me ipak svi ovi ljudi bolje poznaju od tebe... I znaju kakva sam,tj. kako radim i znaju da to nije moj stil...
Ako si vec hteo da kazes da tebi nije zanimljivo ono sto je drugima... Da ti to prestavlja problem... Mogao si to da kazes na drugi nacin... A ne tu da prozivas sve aktivne teme...
Ne znas stvarno sta ti je to trebalo...

Ovo sada ide pod kljuc...

A ti ako zelis da razgovaras o svom problemu,otvori prikladnu temu...

Lock!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top