fax & stipendija
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: fax & stipendija

Početnik web-maniac (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano fax & stipendija

Potrebana mi je informacija sta je sve potrebno za dobivanje stipendije sta ona obuhvata i da li je tesko dobiti kao i da li je dobijam od strane nase drzave ili drzave u kojoj bi studirao?
    Borim se izmedju 4 drzave (USA, UK, Ceska ili Austrija) i to pre svega zavisi o troskovima koje ne obuhvata stipendija "problem" je sto bi mi odgovaralo da testove predevanja i sve ostalo slusam na ENGLSKOM jeziku, studirao bih fotografiju (nasao sam vec neke faksove) ali nigde nemam nista konkretno napisano!

Aktivan član falco (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano Re: fax & stipendija

Citat Original postavio web-maniac Pogledaj poruku
    Potrebana mi je informacija sta je sve potrebno za dobivanje stipendije sta ona obuhvata i da li je tesko dobiti kao i da li je dobijam od strane nase drzave ili drzave u kojoj bi studirao?
    Borim se izmedju 4 drzave (USA, UK, Ceska ili Austrija) i to pre svega zavisi o troskovima koje ne obuhvata stipendija "problem" je sto bi mi odgovaralo da testove predevanja i sve ostalo slusam na ENGLSKOM jeziku, studirao bih fotografiju (nasao sam vec neke faksove) ali nigde nemam nista konkretno napisano!
    Sto se tice Ceske, pogledaj na sajtu njihove ambasade u Beogradu.
    http://www.mzv.cz/belgrade/sr/informacije/obrazovanje_kultura_i_ceska_manjina/studiranje_u_cr/stipendije_za_boravak_u_ceskoj_republici.html

Stipendije se tesko dobijaju i prednost imaju studenti tehnickih fakulteta. Stipendija moze da pokrije troskove smestaja i ishrane i dobija se na racun, tako da sam odlucujes gde ces da zivis i da se hranis.

Početnik
    Učlanjen
    11.01.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: fax & stipendija

Mene zanima koje stipendije se dobijaju za studiranje u Austriji i koji su uslovi....

Slične teme

1. MasterCard stipendija
    Autor StipendijaMasterCard u forumu Jezik
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.10.2009., 12:02
  2. USA Stipendija
    Autor Green_Ambition u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.07.2009., 21:13
  3. Stipendija i koledz!!!
    Autor kolikoliko u forumu Fakulteti
    Odgovora: 3