Svazilend priznao Kosovo?

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
nezvanicno sam cuo da je priznanje poslato odavno. kakav je razlog tolikog zakasnjenja ne znam. ali poenta vesti je daje g. pacoli najzasluzeniji za veci deo priznanja, nakon onog prvog talasa.

Svazilend priznao Kosovo?
FoNet | 13. 04. 2010. - 13:52h | Komentara: 5

Lider Saveza za novo Kosovo (AKR) Bedžet Pacoli izjavio je da ga je kralj Svazilenda u ponedeljak izvestio u pisanoj formio priznanju nezavisnosti Kosova.

Zastava Svazilenda

Pacoli je naglasio da će u toku dana proslediti ovo pismo Ministarstvu inostranih poslova Kosova.

29468_svazilend2_f.jpg


"Ovaj posao je dostojanstveno završen. Priznanje je stiglo, baš kao što sam najavio, u ponedeljak", rekao je Pacoli u izjavi za Ekspres.

Pomoćnik ministra u ovom ministarstvu Valjona Čitaku izjavla je da takvo pismo nije stiglo i da ne zna ništa o tome.

"Ja sam jedini građanin Kosova koga oni znaju" odgovorio je Pacoli pomoćnici ministra, prenosi KIM radio.



Kraljevina Svazilend nalazi se u južnom delu Afrike. Bila je britanski protektorat do 1968. godine. Državom od 1986. vlada kralj Ngvenjama.
 
Pa naravno, tikva bez korena zvana albanija i velike države poput Svazilenda su istorijski prijatelji. Mogli biste, recimo, da onaj najplodniji deo svog naroda preselite u Svazilend, da se razmnožite u ogromnim količinama kao što imate običaj, i da onda oružjem proizvedete jednostranu secesiju nekog dela Svazilenda. Ne bi to za vas bio moralni problem. Ionako ste navikli da ujedate ruku koja vas hrani. :)

A verovatno biste nakon jednostrane secesije dela Svazilenda počeli da pričate kako su šiptari na njemu oduvek živeli, kako je Afrika vekovni dom šiptara i sl. Pa biste, verovatno, kao što vaši poremećeni kvazi-naučnici imaju običaj, dokazivali da potičete od jednog dela afričkih plemena, kako je Šaka Zulu vaš heroj itd.

Ukratko, krenite i na Svazilend. Pošto ste ionako na tom nivou.
 

Back
Top