Vas savrsen partner?

Shobota

Obećava
Poruka
74
Razmislite i napisite 5-7 osobina (fizickih i karakternih) koje opisuju tip partnera koji vam se dopada. Molio bih samo da budemo realni i da se klonimo opisivanja Holivudskih vajnih radnika i plasticnih radnica, tj. da budemo realni, iskreni i kratki, i da ne useremo temu.

Evo osobina koje krase moju 'savrsenu' ribu:

1. duga negovana kosa
2. lepe crte lica
3. prosecna gradja (ni debela ni mrsava)
4. inteligencija
5. sarm
6. neposrednost
 
Poslednja izmena:
Odaberite 5-7 osobina (fizickih i karakternih) koje opisuju tip partnera koji vam se dopada. Molio bih samo da budemo realni i da se klonimo opisivanja Holivudskih vajnih radnika i plasticnih radnica, tj. da budemo realni, iskreni i kratki, i da ne useremo temu.

Evo osobina koje krase moju 'savrsenu' ribu:

1. duga negovana kosa
2. lepe crte lica
3. prosecna gradja (ni debela ni mrsava)
4. inteligencija
5. sarm
6. neposrednost

1.Lijepe crte lica i lijepa gradja (potrebno na prvi pogled)
2.Sexipil (da ga ima barem mrvu i da se nosi s time)
3.Osobnost (komunikacija,iskrenost,otvorenost,)
4.Dobre namjere,ne samo prema meni nego uopsteno (mrzim,pokvarene,sebice,sitnicave,ljude)
 
Razmislite i napisite 5-7 osobina (fizickih i karakternih) koje opisuju tip partnera koji vam se dopada. Molio bih samo da budemo realni i da se klonimo opisivanja Holivudskih vajnih radnika i plasticnih radnica, tj. da budemo realni, iskreni i kratki, i da ne useremo temu.

Evo osobina koje krase moju 'savrsenu' ribu:

1. duga negovana kosa
2. lepe crte lica
3. prosecna gradja (ni debela ni mrsava)
4. inteligencija
5. sarm
6. neposrednost

1.lep osmeh
2.dobra guza
3.sposobnost da se povežu bar 3-4 rečenice
 
a055.gif
 
Razmislite i napisite 5-7 osobina (fizickih i karakternih) koje opisuju tip partnera koji vam se dopada. Molio bih samo da budemo realni i da se klonimo opisivanja Holivudskih vajnih radnika i plasticnih radnica, tj. da budemo realni, iskreni i kratki, i da ne useremo temu.

Evo osobina koje krase moju 'savrsenu' ribu:

1. duga negovana kosa
2. lepe crte lica
3. prosecna gradja (ni debela ni mrsava)
4. inteligencija
5. sarm
6. neposrednost



jedes mnogo masno i zacinjeno.
mojne, e...
 

Back
Top