Izvinjenje, Jasenovac,Mostar, Trebinje, logicki sljedi :povlacenje kontratuzbe ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dok se prezivjeli potomci jasenovackih "ZRTAVA FASIZMA " danas u srpskom parlamentu
tretiraju kao posljedica "NESRETNOG SLUCAJA" ,je li za ocekivati da su ovi
predscjednikovi politicki izleti samo priprema za povlacenje kontratuzbe prema Hrvatskoj ?

Tako nekako. Još mora obići Blajburg i pokloniti se senima croatskih koljača.
 
Tako nekako. Još mora obići Blajburg i pokloniti se senima croatskih koljača.

Znaci kad ode na spomen zrtvama u Srebrenici, onda je ustasa jer su to tobeoze muslimani i on bi kao pravi patriJota trebalo da ode i pokloni se srpskim zrtvama u Jasenovcu. E onda kad ode u Jasenovac onda je ustasa i poklanja se croatskim koljacima.

Znaci ljudi na krstarici ne znaju sta hoce. Bitno je samo da se Tadic prozove da je ustasa.
 
Znaci kad ode na spomen zrtvama u Srebrenici, onda je ustasa jer su to tobeoze muslimani i on bi kao pravi patriJota trebalo da ode i pokloni se srpskim zrtvama u Jasenovcu. E onda kad ode u Jasenovac onda je ustasa i poklanja se croatskim koljacima.

Znaci ljudi na krstarici ne znaju sta hoce. Bitno je samo da se Tadic prozove da je ustasa.

Pa nije on mogao da bira ko ce da ga rodi, jel tako. :roll:
:cool:
 
http://forum.krstarica.com/threads/367687

Da se ne ponavljam. Taman sam otkucao tekst.


Lepo je braniti svoga predsetnika države.....

To bih i ja sigurno radio da osećam da je on zaista Predsednik Srbije.

Ali on je nizom loših procena, promašaja, ishitrenih i besmislenih poteza obesmislio ne samo sebe nego je uspeo da samu funkciju Predsednika Države doverde do apsurda. Posle te bitange, godinama će ta funkcija da bude izvrgnuta ruglu i poruzi kompletne srbske nacije.

To što ti pokušavaš da opravdaš ludorije i gluposti jednog naduvanog polutana bilo bi sasvim u redu da nisi upoznat sa svim njegovim destruktivnim delovanjem za celo vreme njegove političke karijere. Pa on je bukvalno uništio i poravnjao sve čega se dotakao i prosto ne postoji ni jedan jedinu uspešan politički potez ili akcija.
Ali ti si odlično upoznat sa svim njegovim promašajima te stoga mislim da si postavljen od strane njegovih poslušnika kao još jedan u nizu poslušnika da sprovodiš dalje ispiranje mozga ovde na forumu onim manje samosvesnim i neopredeljenim.
 
Poslednja izmena:
Nema on šta da se poklanja senima "croatskih koljača".

On se poklanja senima svojih ustaških predaka.

Тако се може закључити.

Било какво повлачење или неподношење тужбе ЗА ПОЧИЊЕНЕ ЗЛОЧИНЕ ПРОТИВ СРПСКОГ НАРОДА ЈЕ САМО ПРИПРЕМА ТЕРЕНА ЗА НОВО КЛАЊЕ...

И зашто да не - ТРЕБА ПОКЛАТИ СВЕ СРБЕ, СРАВНИТИ СА ЗЕМЉОМ СВЕ ЦРКВЕ И ПРЕКОПАТИ СВА ГРОБЉА... зашто да не - КАДА НИКО АЛИ НИКО ДО САДА ЗА ЗАЛОЧИН НИЈЕ ОДГОВАРАО, НА ПРОТИВ... иде Тадић ЈОШ ДА СЕ НАГУЗИ... нека, тако нам и треба... нестаћемо као да никада нисмо ни постојали.

Важно да је ангажовао и запослио 'рвате У ТУЖИЛАШТВУ СРБИЈЕ који ће да јури сваког Србина ЗА СВЕ МОГУЋЕ И НЕМОГУЋЕ ЗЛОЧИНЕ, ПА ЧАК И АКО ПРЕЂУ УЛИЦУ НА ЦРВЕНО... ако тако и треба...
 
Poslednja izmena:
Dok se prezivjeli potomci jasenovackih "ZRTAVA FASIZMA " danas u srpskom parlamentu
tretiraju kao posljedica "NESRETNOG SLUCAJA" ,je li za ocekivati da su ovi
predscjednikovi politicki izleti samo priprema za povlacenje kontratuzbe prema Hrvatskoj ?

Najzanimljiviji su ljuti desničari iz Srbije koji žrtve ustaških zlodela preziru, povraća mi se od takvih kvazipatriota neonacista. Takvi pljuju i žive prekodrinske Srbe.

Sve je moguće, pa i odustajanje od kontratužbe.
 
Lepo je braniti svoga predsetnika države.....

To bih i ja sigurno radio da osećam da je on zaista Predsednik Srbije.

Ali on je nizom loših procena, promašaja, ishitrenih i besmislenih poteza obesmislio ne samo sebe nego je uspeo da samu funkciju Predsednika Države doverde do apsurda. Posle te bitange, godinama će ta funkcija da bude izvrgnuta ruglu i poruzi kompletne srbske nacije.

To što ti pokušavaš da opravdaš ludorije i gluposti jednog naduvanog polutana bilo bi sasvim u redu da nisi upoznat sa svim njegovim destruktivnim delovanjem za celo vreme njegove političke karijere. Pa on je bukvalno uništio i poravnjao sve čega se dotakao i prosto ne postoji ni jedan jedinu uspešan politički potez ili akcija.
Ali ti si odlično upoznat sa svim njegovim promašajima te stoga mislim da si postavljen od strane njegovih poslušnika kao još jedan u nizu poslušnika da sprovodiš dalje ispiranje mozga ovde na forumu onim manje samosvesnim i neopredeljenim.

Mora da ga je zbog boldovanog većina u srpskom narodu 2 puta izabrala za predsjednika. :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top