VODOLIJA

Drugo je tačnije...Ja i dalje povremeno uživam u kišovitim i mračnim avanturama Dylana Doga recimo...A neke sam tek do kraja razumeo sa 30 i nešto!!! Zvuči čudno ali je zaista bilo mnogo više kreativnost i mašte pre 2000.-te.Iako je danas sve dostupno preko interneta i nikad nije bilo više crtača, umetnika...:roll: Nema danas životne borbe kod mnogih ljudi ili je ono što oni zovu borba totalni fejk pa tako nema ni zaista duboke ni prave umetnosti kao nekada...
 
Uglavnom imam ili dobre ili jako dobre odnose sa ženskim vodolijama...Mislim da muške nisam ni upoznao, nit im e muški generalno interesuju, ali primećujem da ne mogu da se setim da mi je neko baš rekao ja sam vodolija, nemoguće da ih nije bilo, ne znam što tako...Elem, kod vodolija mi prija njihova širina i što su prilično ''easy going'' što je misaona imenica za mnoge druge znakove koji uživaju da sebi i drugima zagorčavaju život, čisto ''radi fore'' ili da bi se uzdigli iznad nekoga ili tako neka sitnica...Prilično su intelektualne i duboke ali na pravi način ne fejker šejker kao neki izvikani...I sposobne su za pravu ljubav i Pažnju (:rtfm: ) za drugo ljudsko biće zbog njegove suštine a ne statusa ili uticaja...z:)
 
Pozdrav za sve dame u znaku vodolije.
ne vidim gde je "tor za rogate 'zavodnike'" :) ??

edit. mislio sam na odeljak za 'Ovne',,.. našao sam,.. malo ste nas isparcelisali,.. i razmnožili,..
Dobro veče :)
 
Poslednja izmena:
Занимљиви примерци људског рода су женске Водолије. Нарочито ако су наоружане стелијумом у Водолији то су онда загарантоване акције, лудило-ласери, излети у суманутости, ексцентричности.
Љубав мерена стандардима и прописима типичне Водолије није регуларна (да не кажем - ''нормална'') љубав која се везује за остале знакове зодијака. То је љубав која мора да се заслужи кроз неке тестове,
кроз издржљивост на њене саркастичне и хировите испаде, кроз толеранцију на њену слободу. Особа која хоће нешто да има озбиљно са Водолијом, мора само да је у почетку посматра, да анализира њене
животне навике, ставове. Када после извесног времена примети све њене особине, ставове, понашања (нпр. да има игуану у стану, да том игуаном плаши комшилук, да када легне поподне да спава, све
телефоне склони у тоалет како је телефони не би реметили у одмарању јелте, да када је на слави и врло брзо је сморе ставови саговорника устане са столице и из чиста мира попење се на сто, сиђе са њега, како
не би морала да се пробија кроз редове и редове столица и људи и тако лакше напустила просторију, када као гром из ведра неба јој падне на памет да иде на свирку електро-поп бенда и откаже излазак у ресторан,
када ''крне жваку'' свом пријатељу и стави руку у његове панталоне да испипа ''пулс'') и све те навике хладнокрвно прихвати, без икаквих приговора, без замерки, без упуштања у свађе, деси се да добије најлојалнију
особу, деси се да добије јаку и чврсту везу, деси се да добије партнерку која га обожава и која само према њему исказује љубав (упркос стереотипном мишљењу да Водолија не може да воли само једну особу, него
мноштво). Водолије су деца, такав им је и владар - Уран, хировито, бунтовно дете које безвезе и безразложно изводи бесне глисте. Када детету кажеш немој, он поступи супротно, када му кажеш да уради нешто, он то одбије. Зато се примењује обрнута психологија. Код Водолије само треба да се примени обрнута психологија, у комбинацији са потпуним незаинтересовањем за њене мане и то је формула успеха.
 
Ali nisu sve iste, što sam mislio...Neke su naivne i povodljive, izgubljene u vremenu i prostoru a neke, poput moje sestre od tetke OPASNE, ENERGIČNE, DETALJNE, proračunate ali ne na bilo čiju štetu, kao mnogi drugi znakovi već samo za ono što im zaista pripada...Imaju osećaj za pravdu, što je retko, za većinu ostalih znakova se može reći da je pravda ono što i u trenutku odgovara...Ja sam bio zaboravio šta je ona u horoskopu i kada mi je rekla vilica mi je samo pala!!!z:shock:z:D
 
Ali nisu sve iste, što sam mislio...Neke su naivne i povodljive, izgubljene u vremenu i prostoru a neke, poput moje sestre od tetke OPASNE, ENERGIČNE, DETALJNE, proračunate ali ne na bilo čiju štetu, kao mnogi drugi znakovi već samo za ono što im zaista pripada...Imaju osećaj za pravdu, što je retko, za većinu ostalih znakova se može reći da je pravda ono što i u trenutku odgovara...Ja sam bio zaboravio šta je ona u horoskopu i kada mi je rekla vilica mi je samo pala!!!z:shock:z:D

evo npr ja mogu biti sve od navedenog
kako mi odgovara z:)

narošito kada hoćeš dobro da upoznaš nekog uvek je bolje da se predstaviš kao naivna (npr. sumnjiva ti je, ne znaš šta da misliš o toj osobi)

- - - - - - - - - -

i posle kažu da sam lažiov i manipulator (ne svi, samo manipulatori)
nisam, već ljudi kada misle da je neko slabiji od njih pokažu pravu prirodu dok u suprotnom to ne rade
i ovo se pokazalo kao odlično
 
Poslednja izmena:
Dve moje bivše su vodolije i nijedna nije bila zloća kakve sam video u nekim drugim znacima...Ja to volim jer mi je svađa i negativna energija rasipanje energije a ja nju čuvam...Ali nijedna mi nije ostavljala utisak da bi uradil nešto kao moja sestra, koja je imala ogromno potraživanje prema jednoj firmi gde je radila i 3 godine je izdržala sudsku bitku i na na kraju pobedila...A nije materijalista, to sam primetio i kod drugih vodolija a što je nepostojeći kvalitet kod većine znakova...Ali tu odlučnost nisam, čini mi se da brzo odustaju...Ovo sam nabacujem, šta mi dođe, možda i grešimz:shock:
 
Dve moje bivše su vodolije i nijedna nije bila zloća kakve sam video u nekim drugim znacima...Ja to volim jer mi je svađa i negativna energija rasipanje energije a ja nju čuvam...Ali nijedna mi nije ostavljala utisak da bi uradil nešto kao moja sestra, koja je imala ogromno potraživanje prema jednoj firmi gde je radila i 3 godine je izdržala sudsku bitku i na na kraju pobedila...A nije materijalista, to sam primetio i kod drugih vodolija a što je nepostojeći kvalitet kod većine znakova...Ali tu odlučnost nisam, čini mi se da brzo odustaju...Ovo sam nabacujem, šta mi dođe, možda i grešimz:shock:

ako gledaš horoskop nema to veze samo sa znakom u kojem je sunce
i zavisi, neko je u jednom istrajan, neko u nečem drugom
mnoge osobe upoznamo tek nakon par godina druženja

- - - - - - - - - -

najgore osobe koje poznajem, hajmo reći osobe bez empatije ili sa jako malo, zle.. uopšte ne deluju tako

- - - - - - - - - -

ima naravno i onih, vidi se da su zloće, ali nisu ni prići ovima
 
Žena koja voli je bajka,.. a ona koja ne voli je tragedija ili komedija,.. časna reč,.. džaba se trudite, ako niste na sedmom nebu,..
krozvidi se to,.. iz aviona,..
izuzev ako je dotični zaljubljen (zaćoren),..
ima ona priča o emocijama (kada su igrali žmurke,.. znate je ? )
 
floiranti I to losi
svi vas provale odma
Znači ako si ''dobar folirant'' onda može...
Mnogi znaci recimo moj, Devica mogu da budu baš veliki foliranti i manipulatori ako to žele, jer analiziraju ljude i seciraju ih tako da znaju kako da se prema kome postave da bi dobile šta žele, ali zašto biti u tom fazonu...Naravno ponekad moraš da zgaziš kojekakav šljam ili da ih navedeš u zamku ali da ti to postane ''modus vivendi'' prema svima...
 
Znači ako si ''dobar folirant'' onda može...
Mnogi znaci recimo moj, Devica mogu da budu baš veliki foliranti i manipulatori ako to žele, jer analiziraju ljude i seciraju ih tako da znaju kako da se prema kome postave da bi dobile šta žele, ali zašto biti u tom fazonu...Naravno ponekad moraš da zgaziš kojekakav šljam ili da ih navedeš u zamku ali da ti to postane ''modus vivendi'' prema svima...

vodolije se uvek lako provale jer su losi lazovi
vidi se iz aviona a posto im emocionalna inteligencija na niskom nivou ne kapiraju koliko i de su shuplji
muskarci su uvek neki muvatori i muljatori sluzavi u 100 shema i kombinacija a zene najgori krs, jednostavno nisu vredne vremena ni truda
 
vodolije se uvek lako provale jer su losi lazovi
vidi se iz aviona a posto im emocionalna inteligencija na niskom nivou ne kapiraju koliko i de su shuplji
muskarci su uvek neki muvatori i muljatori sluzavi u 100 shema i kombinacija a zene najgori krs, jednostavno nisu vredne vremena ni truda

a šta si ti :lol:
 
pišeš gluposti..
jbg,.. ući ćemo u raspravu (diskusiju),.
ja sam samo takve imao,.. i stalno ih zavodio,. volim žene koje vole da vole,..
rutina mi je dosadna,. i zašto su to gluposti ?

- - - - - - - - - -
Ovnovi su egocentrici,. znaju biti bahati, prepamtni, arogantni,.. pa to može da podnese samo Ona koja ga voli (ne zezam se :) )
 
Poslednja izmena:
jbg,.. ući ćemo u raspravu (diskusiju),.
ja sam samo takve imao,.. i stalno ih zavodio,. volim žene koje vole da vole,..
rutina mi je dosadna,. i zašto su to gluposti ?

- - - - - - - - - -
Ovnovi su egocentrici,. znaju biti bahati, prepamtni, arogantni,.. pa to može da podnese samo Ona koja ga voli (ne zezam se :) )
Ово што си написао одговара Јарчевима. Јарац је најегоцентричнији знак у зодијаку.
 
Sa jarcima uvek imam ''fall out''...Je*eš egoizam...Ja recimo mislim da su muške Devica najlepše od svih znakova što se tiče muških ali neću to nikom nabijati na nos...z:lol:

- - - - - - - - - -

Mnogi znaci su jednostavno nelogični...Urade ili kažu jednu stvar i posle sve to preokrenu i kada ih pitaš Zašto??? Oni i ne znaju da ti objasne nego ''to je za nas normalno''...:lol:
 
Ово што си написао одговара Јарчевима. Јарац је најегоцентричнији знак у зодијаку.



.. :) ,.. ali retko :),.. htedoh samo da budete iskreni,.. retko su ovnovi takvi (pametni su,.. pa znaju i šta nije kulturno i civilizovano,. sve te (navedene) karakterne osobine nisu primerene osobama sa (nekim) životnim iskustvom :) . sory :) )
Hvala vam :)
 

Back
Top