Desktop?

lion king

Aktivan član
Poruka
1.522
Imam problema sa desktopom,sa ikona!!!
Nemogu da vratim ikona u prvobitnu sostojbu one prosirne bukve,znaci pozadina sa bukvama da bude bez boje!!
Ako moze neko da mi pomogne,kako da to uradim?
 
Ako sam te razumeo odstikliraj:
43726226.png
 
Odstiklirano znaci da mora biti iskljuceno,ne kao na slici,na njoj je ukljuceno a to ne valja!

p.s-ovo je u slucaju ako se nismo razumeli

mora da bude ovako:
2.jpg

Razumeo sam te ali nije to prijatelju,ja necu da nemam ikone na desktopu,nego u pozadina slova na te ikone da nema boje?
Ja mislim da si me sad razumeo!!!
Znaci hocu da mi bude ovako!!!
typical-desktop.jpg

Pod ikona ima slova ali nema boja iza njih!!!
Kod mene ima!!!
 
Poslednja izmena:
E pa onda je neki bag,posto nije bitno da li si u xp modu ili classic,ako je ono stiklirano ne sme da bude boje iza slova. Da se nisi mozda igrao sa nekim programima za ubrzavanje racunara:roll:,oni znaju da iskljuce tu opciju ona ostane u registru i dzabe tebi sto stikliras

Ma neki klinci su stiskali na mom kompjuteru,nego kazi sad care?
Kako da to vratim u prvobitnom sostojbu!!!
 
System Restore dan ranije,mada zbog takve sitnice ja to ne bih radio. Probaj da promenis temu na classic pa vratis na Xp,resetuj racunar.

Ili ukljuci best performance idi ok,resetuj,pa vrati na best appearance i idi ok
Ne kapiram sta su mogli da istiskaju pa da se iskljuci to....:think:
 
System Restore dan ranije,mada zbog takve sitnice ja to ne bih radio. Probaj da promenis temu na classic pa vratis na Xp,resetuj racunar.

Ili ukljuci best performance idi ok,resetuj,pa vrati na best appearance i idi ok
Ne kapiram sta su mogli da istiskaju pa da se iskljuci to....:think:

Prijatelju gde se nalazi to best performans?
 
Da je moj kompjuter u pitanju radio bih ovo

1.skeniranje na viruse ( Eset+Malwarebytes' Anti-Malware)
2.Ciscenje registra (Uniblue RegistryBooster)
3.Eror checking
124wif6.jpg


i ako sve to ne pomogne FORMAT,ako nije u stanju da slova drzi prozirnim kako ce da mi cuva podatke,pokrece programe i da se upali sledeci put :dash:
 
Da je moj kompjuter u pitanju radio bih ovo

1.skeniranje na viruse ( Eset+Malwarebytes' Anti-Malware)
2.Ciscenje registra (Uniblue RegistryBooster)
3.Eror checking
124wif6.jpg


i ako sve to ne pomogne FORMAT,ako nije u stanju da slova drzi prozirnim kako ce da mi cuva podatke,pokrece programe i da se upali sledeci put :dash:

Neznam ali nece i to!!!
 

Back
Top