Пророчанства о Србији,пред Исусов долазак!!!

Fora sa svakim prorochanstvom je da se uvek moze drugachije protumachiti tako da odgovara nekom kasnijem dogadjaju. Takodje su po pravilu ne pricha o nekom specifichnom dogadjaju ili datumu, vec uopshteno.
Isto kao kada bih ja rekao da ce neki narod na istoku ili zapadu u skorijoj ili daljoj buducnosti ratovati. Totalno neodredjeno prorochanstvo, a ne moze da omane.

Pravo prorochanstvo bi glasilo: Pera Peric rodjen tog i tog datuma ce tog i tog datuma pronaci hladnu fuziju.
 
Pravo prorochanstvo bi glasilo: Pera Peric rodjen tog i tog datuma ce tog i tog datuma pronaci hladnu fuziju.

I ja bih voleo da je ovako ali sva prorocanstva ru muljava i mogu se tumaciti na sto nacina.Sto se tice tog monaha on je anonimus.
Pise da je ta zemlja prezivela dva velika rata sto me navodi na prvi i drugi svetski rat i na bivsu Yugoslaviju.:think:
 
I ja bih voleo da je ovako ali sva prorocanstva ru muljava i mogu se tumaciti na sto nacina.Sto se tice tog monaha on je anonimus.
Pise da je ta zemlja prezivela dva velika rata sto me navodi na prvi i drugi svetski rat i na bivsu Yugoslaviju.:think:

pise da je rodjen u 18 veku na pocetku videa ili 19 nebitno pre toga je bio kosovski boj(potpuna pogibija) ako se zna da je srbija imala oko 300.000 stanovnika a tamo poginulo oko 100.000 2 rat to mi sad nije jasno mogla bi to da bude golgota i pogibija u 1 svetskom ratu ali on je premino mnogo pre toga mada ja mislim da se misli na 1690i seobu srba
 
Fora sa svakim prorochanstvom je da se uvek moze drugachije protumachiti tako da odgovara nekom kasnijem dogadjaju. Takodje su po pravilu ne pricha o nekom specifichnom dogadjaju ili datumu, vec uopshteno.
Isto kao kada bih ja rekao da ce neki narod na istoku ili zapadu u skorijoj ili daljoj buducnosti ratovati. Totalno neodredjeno prorochanstvo, a ne moze da omane.

Pravo prorochanstvo bi glasilo: Pera Peric rodjen tog i tog datuma ce tog i tog datuma pronaci hladnu fuziju.

to sam znao ovo sam postavio ovde na zato sto sam ubedjen da je prorocanstvo tacno nego zato sto me interesuje koji je to monah sta je on i zasto bi on kuco u nebu srbiju

mada ako ti se u snu javi nesto sto ce se desiti nemozes da ocekujes da ces da poznajes nekoga ko ce da zivi 500godina posle tebe i nemozes tacno da odredis vreme on je dao mesto pomeno je i srbiju i de bi trebala da se nalazi i opet ona famozna rusija ruski car dolazi da vodi srbiju

a evo sta je moglo biti interesantno ovom monahu da sanja sta ce biti sa srbijom u buducnosti
1.kosovska bitka to je bitka de se nisu borili srbi i turci nego hriscani i muslimani prvi koflitk posle krstaskih ratova ove 2 vere
2.srbi su branili evrpu od daljeg prodora turaka de ih je cini mi se marija terezija naseljavala srbe u vojvodini dalmaciji i slavoniji za vreme velike seobe srba
 
nemozes da ocekujes da ces da poznajes nekoga ko ce da zivi 500godina posle tebe i nemozes tacno da odredis vreme
Ako cesh neshto da proreknesh, i ako zelish da to bude nedvosmisleno tachno prorochanstvo - da, morash navesti tachno ime, prezime, datume, tachan opis dogadjaja itd.
Ako ti je cilj samo da se prorochanstvo ispuni i da te ljudi po tome pamte, onda nema potrebe za odredjenoshcu. Ono moje prorochanstvo ce se sigurno desiti, ali u njemu nema nikakve informacije od vaznosti. Svet ce biti bogatiji za jednu beznachajnu informaciju.
 
pise da je rodjen u 18 veku na pocetku videa ili 19 nebitno pre toga je bio kosovski boj(potpuna pogibija) ako se zna da je srbija imala oko 300.000 stanovnika a tamo poginulo oko 100.000 2 rat to mi sad nije jasno mogla bi to da bude golgota i pogibija u 1 svetskom ratu ali on je premino mnogo pre toga mada ja mislim da se misli na 1690i seobu srba

pise da je nemacki monah iz 17 veka. da je nemac i da je nepoznat. isto kao sto su nepoznati "strucnjaci" koji misle da je rec o zemlji serbiji... :roll:
 

Back
Top