kave veze ima avalski toranj sa Poljskom?

zato sto je svako svecano otvaranje tornja ili bilo cega koliko toliko veseo cin. a neko,pametniji od tebe, misli da se u ovom trenutku ne treba veseliti.

Da....u Brazilu i Haitiju poginuse na stotine....sve tugovamso i ni obilaznicu ili tunele ne otvorismo...

A sto se tebe tice....vidimo se dogodine na Kosovu! Znas vec na sta mislim!:per:
 
Ova vest mi nije jasna, mogu da razumem, ali mi nije jasno kakve veze ima avalski toranj sa tuznim dogadjajem u Poljskoj?


http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/184722/Otkazano-svecano-otvaranje-Avalskog-tornja

Ako će na sahranu 17. aprila otići i naša delegacija, na čelu sa predsednikom ili premijerom onda će svečanost otvaranja Avalskog biti pomerena.
Ne toliko iz nekog pijeteta i solidarnosti koliko zbog odsustva zvaničnika ove zemlje prilikom svečanosti od sveopšteg narodno-beogradskog značaja:mrgreen:.
Recimo da ima logike i nikom valjda ne smeta takva odluka. Svašta.
 
Ako će na sahranu 17. aprila otići i naša delegacija, na čelu sa predsednikom ili premijerom onda će svečanost otvaranja Avalskog biti pomerena.
Ne toliko iz nekog pijeteta i solidarnosti koliko zbog odsustva zvaničnika ove zemlje prilikom svečanosti od sveopšteg narodno-beogradskog značaja:mrgreen:.
Recimo da ima logike i nikom valjda ne smeta takva odluka. Svašta.

ima logike...
 
Ako će na sahranu 17. aprila otići i naša delegacija, na čelu sa predsednikom ili premijerom onda će svečanost otvaranja Avalskog biti pomerena.
Ne toliko iz nekog pijeteta i solidarnosti koliko zbog odsustva zvaničnika ove zemlje prilikom svečanosti od sveopšteg narodno-beogradskog značaja:mrgreen:.
Recimo da ima logike i nikom valjda ne smeta takva odluka. Svašta.

verovatno je to razlog, predvidjeno je da na otvaranju tornja budu najvisociji rezimski politicari

bio na tornju pre par dana, meni deluje zavrseno, ima i malo oko tornja i to je gotovo

inace imamo i maraton za vikend , bio za asubotu, pa ga pomerili za nedelju zbog otvaranja toranj, sta ce sad biti niko ne zna
 
Danica Č.;13541370[COLOR="Red":
]Ako će na sahranu 17. aprila otići i naša delegacija, na čelu sa predsednikom ili premijerom onda će svečanost otvaranja Avalskog biti pomerena.[/COLOR]
Ne toliko iz nekog pijeteta i solidarnosti koliko zbog odsustva zvaničnika ove zemlje prilikom svečanosti od sveopšteg narodno-beogradskog značaja:mrgreen:.
Recimo da ima logike i nikom valjda ne smeta takva odluka. Svašta.

Јашта,није то годишњица хуманитарне акције па да могу бити одсутни.
 
jeli...a putuju avionom?:mrgreen:

Ovim:

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ažuje:+Državni+„falkon"+opasan+po+život!.html

Kazu ljudi da je opasan po zivot :whistling:

Avion koji predsednik Tadić, premijer Cvetković i ostali funkcioneri koriste za let u inostranstvo star 30 godina i nalazi se u veoma lošem stanju

Sad cemo morati i za nov avion da se isprsimo i castimo nasu vladu :roll:


Zamenik premijera Ivica Dačić potvrđuje za Press da su avioni u veoma lošem stanju i da će kad-tad morati da se kupe novi.
- Ja lično nisam imao probleme, ali to su letelice stare po 30 godina. Tačno je da je kriza i sa ekonomskog aspekta to je nepotrebno i verovatno socijalno i medijski neprihvatljivo, ali sa druge strane, sa bezbednosnog aspekta više je nego neophodna zamena aviona... - kazao nam je Dačić.
 

Back
Top