O rusijo sigurna i demokratska...hahaahah

orion77

Aktivan član
Poruka
1.871
U Moskvi ubijen sudija koji je sudio ekstremistima

Ruski federalni sudija Eduard Čuvašov, koji se bavio nacionalno-ekstremističkim predmetima, ubijen je jutros u Moskvi u zgradi u kojoj je živeo
Čuvašov je ubijen hicima u grudi, u trenutku kada je izlazio iz svog stana. Ubica je pobegao, ali ga je snimila video-kamera postavljena na ulazu u zgradu.
"Vidi se kako je muškarac ušao u ulaz. Susedi su čuli pucanj", rekao je izvor u ruskim istražnim organima, dodajući da je ubica ispalio i kontrolni metak.
Patrone na mestu zlocina nisu nađene, pa se veruje da ih je ubica uzeo.
"Razmatraju se različiti motivi ubistva. Jedan od njih je profesionalni rad sudije. Smatra se da su ubistvo izvršili neonacisti. Ubistvo ima demonstrativni karakter", rekao je taj izvor.
Čuvašov je sudio članovima neonacističkih organizacija. Sudiji je ranije prećeno, a na internet forumima, ekstremisti su pozivali svoje pristalice da se "rasprave" s njim, pošto je uvek donosio stroge presude.
Čuvašov je prošle sedmice članovima jedne ekstremističke grupe izrekao najvišu kaznu za maloletnike - 10 godina zatvora za pokušaj ubistva iz nacionalne mržnje.
Sudija je danas trebalo da vodi proces protiv bivšeg policajca koji se tereti za terorizam.

Izvor: BETA

Kakav odgovor imate na ovo rusofili? Mislim, znam da nemate odgovor ali cete izmisliti neku budalastinu kako bi opravdali ultramafijaskokriminalisticku zemlju koja je najvise kumovala raspadu bivse Jugoslavije, vidim ja da nameravate da sve ovo dovucete i u Srbiju, ajmo sa opravdanjima pa da se svi koji smo normalni nasmejemo i oraspolozimo izgubljenim slucajevima.
 
..pa zna se i da amerikom upravlja grupa oligarha pa se oni i dalje nazivaju demokratijom..zna se da svuda tako..evo kod nas miskovic i ekipa poseduju sve..parlament, pare, gradjane..

Da ali ovde govorimo o Rusiji. Ali je nesumnjivo to da Amerika ima vece gradjanske slobode od Rusije.

Gledao si nekada Americhke show emisije, koje ismejavaju kako crkvu tako i predsednika? :D Shta bi bilo u Rusiji da se odrzi isto...pa uleteli bi im specijalci i podavili ih sve gas bombama. :D
 
Poslednja izmena:
Da ali ovde govorimo o Rusiji. Ali je nesumnjivo to da Amerika ima vece gradjanske slobode od Rusije.

Gledao si nekada Americhke show emisije, koje ismejavaju kako crkvu tako i predsednika? :D Shta bi bilo u Rusiji da se odrzi isto...pa uleteli bi im specijalci i podavili ih sve gas bombama. :D

nisi u pravu. i u rusiji, kao i u americi, slobodno mozes da se podsmehujes americkoj crkvi i americkom predsedniku:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Izvor: BETA

Kakav odgovor imate na ovo rusofili? Mislim, znam da nemate odgovor ali cete izmisliti neku budalastinu kako bi opravdali ultramafijaskokriminalisticku zemlju koja je najvise kumovala raspadu bivse Jugoslavije, vidim ja da nameravate da sve ovo dovucete i u Srbiju, ajmo sa opravdanjima pa da se svi koji smo normalni nasmejemo i oraspolozimo izgubljenim slucajevima.

Па није га убила земља него (као што стоји у тексту) се претпоставља да је убијен од стране припадника неонацистичке организације.
 
Da ali ovde govorimo o Rusiji. Ali je nesumnjivo to da Amerika ima vece gradjanske slobode od Rusije.

Gledao si nekada Americhke show emisije, koje ismejavaju kako crkvu tako i predsednika? :D Shta bi bilo u Rusiji da se odrzi isto...pa uleteli bi im specijalci i podavili ih sve gas bombama. :D
Мешаш суптилност са ефикасношћу.
Изађе на исто само се плебсу чини другачије.
 
@Deda
To su politicki protivnici.
Ako ces se praviti pametan tom logikom, Rusija je zemlja evropskog kontinenta... te bi onda logican odgovor na moje pitanje, dal' je ubijen neki sudija u Evropi bio da jeste.
Mislim, ako neces da odgovoris na pitanje, sto se javljas uopste, niko te nije prozvao.

@orion
A ti predpostavljam zivis i u raznim Zapadnim zemljama i u Rusiji, pa tacno znas sta se i kako pise u medijima, objavljuje na radiu i televiziji i komentarise medju ljudima?
 

Back
Top