Sta mislite o sajtu?

Moje misljenje je da si mogao da kupis domen za nekih 70din preko GoDaddy-ja. Imao bi domen tipa www.kakozaraditi.info sto je sasvim solidno za tvoje potrebe.

Inace, nije lep sajt. Mogao si da koristis wordpress sto se mene tice, mada, trebao bi ti hosting, jer wordpress koliko znam naplacuje domain parking i to dosta.

Ostar sam jer pretpostavljam da si temu otvorio da bi reklamirao svoj sajt, tojest svoje naloge na PTC,PTP i ostalim paid-to-dostuff sajtovima. d:

Nego, meni to nije problem, marketing je u mom domenu interesovanja.

Koje sve nacine koristis da se reklamiras?

Pozdrav
 
Ja imam iskustva u drugom domenu, ali marketing nam je nekako dodirna tacka (samim tim i izrada sajtova).

Do sada nikada nisam reklamirao paid-to-dostuff sajtove jer smatram da je veoma tesko i ima dosta konkurencije i na nasem podrucju. Pa zato pitam, kako ide.

Inace, mene interesuje pronalazenje nise i kako od hobija napraviti posao.
 
Poslednja izmena:
Ok je sajt za pocetnika, samo imam jednu zamerku. Posto ti stoji ona reklama majice za svaki dan... kada se klikne na nju browser odmah otvori tu stranicu, predlazem ti da uradis da tu reklamu otvara u posebnom tab-u a da tvoja stranica ostane jer u suprotnom svi koji budu posecivali tvoju stranicu lako ce ne namerno odlaziti sa nje. pozdrav i samo napred.
 

Back
Top