Politizirati ili raditi ?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Malo cas mi pade u oci jedan detalj na Krsti:

Politika (2158878) · Posao i novac (33024)

(U zagradi je broj diskusija na podforumu Politika i podforumu Posao i novac)

Odakle se namece zakljucak da Srbe skoro SEDAM PUTA vise zanima politika nego posao i novac !!! :think:

Onda se uopste nemojte cuditi sto je u Srbiji lose stanje.

I u bogatoj Americi da ljude sedam puta zanima vise politika od novca - bili bi u istoj situaciji.

Sve dok ovaj odnos se ne izmeni u korist posla i novca - nikuda se nece Srbija mrdnuti.

Tu ni andjeo Gavrilo ne moze pomoci. :sad2:
 
Malo cas mi pade u oci jedan detalj na Krsti:

Politika (2158878) · Posao i novac (33024)

(U zagradi je broj diskusija na podforumu Politika i podforumu Posao i novac)

Odakle se namece zakljucak da Srbe skoro SEDAM PUTA vise zanima politika nego posao i novac !!! :think:

Onda se uopste nemojte cuditi sto je u Srbiji lose stanje.

I u bogatoj Americi da ljude sedam puta zanima vise politika od novca - bili bi u istoj situaciji.

Sve dok ovaj odnos se ne izmeni u korist posla i novca - nikuda se nece Srbija mrdnuti.

Tu ni andjeo Gavrilo ne moze pomoci. :sad2:

Prebacite temu na Posao i novac, da se ne smaramo ovde. :lol:
 
To je ticice ,mada me cudi kako nisi provalio,,zato sto ovde rade partijski kadrovi placeni po ucinku --10 otvorenih tema i 100 postova na dan ,pa jedno 10tak stranaka i za par godina-eto. a za teme o poslu postoje mnogo bolji forumi od krstarice i gde ljudi idu da se raspituju.Osim toga teme o poslu se dosta postavljaju na drugim PDF ovima. Veruj mi da si omasio , prema tome stvari nisu kako izgledaju, ljudi itekako postuju temeo poslu (ukljucujuci mene) a ova tvoja tema ce brzo pasti u zaborav -jer se nece partijski kadrovi javljati na njoj.
 
To je ticice ,mada me cudi kako nisi provalio,,zato sto ovde rade partijski kadrovi placeni po ucinku --10 otvorenih tema i 100 postova na dan ,pa jedno 10tak stranaka i za par godina-eto. a za teme o poslu postoje mnogo bolji forumi od krstarice i gde ljudi idu da se raspituju.Osim toga teme o poslu se dosta postavljaju na drugim PDF ovima. Veruj mi da si omasio , prema tome stvari nisu kako izgledaju, a ova tvoja tema ce brzo pasti u zaborav -jer se nece partijski kadrovi javljati na njoj.

Ne kazem da ovde nema profesionalaca, ali vecinom su to nezaposleni ljudi kojima je draze pricati o Kosovu i guslati nego traziti posao.
 
To je ticice ,mada me cudi kako nisi provalio,,zato sto ovde rade partijski kadrovi placeni po ucinku --10 otvorenih tema i 100 postova na dan ,pa jedno 10tak stranaka i za par godina-eto. a za teme o poslu postoje mnogo bolji forumi od krstarice i gde ljudi idu da se raspituju.Osim toga teme o poslu se dosta postavljaju na drugim PDF ovima. Veruj mi da si omasio , prema tome stvari nisu kako izgledaju, ljudi itekako postuju temeo poslu (ukljucujuci mene) a ova tvoja tema ce brzo pasti u zaborav -jer se nece partijski kadrovi javljati na njoj.

Ко ли су ти професионални-страначки Отварачи тема....мора да зарађују дебелу лову......
 
Malo cas mi pade u oci jedan detalj na Krsti:

Politika (2158878) · Posao i novac (33024)

(U zagradi je broj diskusija na podforumu Politika i podforumu Posao i novac)

Odakle se namece zakljucak da Srbe skoro SEDAM PUTA vise zanima politika nego posao i novac !!! :think:

Onda se uopste nemojte cuditi sto je u Srbiji lose stanje.

I u bogatoj Americi da ljude sedam puta zanima vise politika od novca - bili bi u istoj situaciji.

Sve dok ovaj odnos se ne izmeni u korist posla i novca - nikuda se nece Srbija mrdnuti.

Tu ni andjeo Gavrilo ne moze pomoci. :sad2:

Pdf ,,posao i novac" su takodje mesto gde bi osim onih koji trazi posao, tu trebalo da bude i ponuda za posao.

Prebroj koliko poslovnih ponuda ima, pa ces vec sam zakljuciti koliko ti je debilna tema.
 
Malo cas mi pade u oci jedan detalj na Krsti:

Politika (2158878) · Posao i novac (33024)

(U zagradi je broj diskusija na podforumu Politika i podforumu Posao i novac)

Odakle se namece zakljucak da Srbe skoro SEDAM PUTA vise zanima politika nego posao i novac !!! :think:

Onda se uopste nemojte cuditi sto je u Srbiji lose stanje.

I u bogatoj Americi da ljude sedam puta zanima vise politika od novca - bili bi u istoj situaciji.

Sve dok ovaj odnos se ne izmeni u korist posla i novca - nikuda se nece Srbija mrdnuti.

Tu ni andjeo Gavrilo ne moze pomoci. :sad2:

Sedam ? Hteo si da kazes sedamdeset ? (70) :whistling:

Moguce je da dosta ljudi ovde dolazi do izrazaja, za razliku od verzije uzivo. Internet pruza razne mogucnosti ;)
 
Malo cas mi pade u oci jedan detalj na Krsti:

Politika (2158878) · Posao i novac (33024)

(U zagradi je broj diskusija na podforumu Politika i podforumu Posao i novac)

Odakle se namece zakljucak da Srbe skoro SEDAM PUTA vise zanima politika nego posao i novac !!! :think:

Onda se uopste nemojte cuditi sto je u Srbiji lose stanje.

I u bogatoj Americi da ljude sedam puta zanima vise politika od novca - bili bi u istoj situaciji.

Sve dok ovaj odnos se ne izmeni u korist posla i novca - nikuda se nece Srbija mrdnuti.

Tu ni andjeo Gavrilo ne moze pomoci. :sad2:

Svasta, pa nije u pitanju zanimanje za novac, nego nedostatak i posla i novca ( s tim povezano). Ti ne zivis u ovoj zemlji, pa ne znas koliko je do radnog mesta tesko doci!:roll:

Svasta!:cool:
 
Sedam ? Hteo si da kazes sedamdeset ? (70) :whistling:

Moguce je da dosta ljudi ovde dolazi do izrazaja, za razliku od verzije uzivo. Internet pruza razne mogucnosti ;)

Hvala na ispravci kolega! :hvala:

SEDAMDESET PUTA Srbe vise zanima politika od zarada i novca!!!???

Mislio sam da ljude mozda treba vise od pitanja Kosova, ustasa i islama da zanimaju teme kako zaraditi, sta prodati, gde i kakvu radnju otvoriti, gde se najbolje zaradjuje u inostranstvu i tako to...

A vidim da to nije tako...

Lepse je pljuvati po vlasti i cekati da se Tito vrati, pa da podeli boracke penzije....:per:
 
Ma daj, pa ljudi uglavnom ovde dodju radi zabave ili kako god.....u svakom slucaju mahom da odmore mozak i pobegnu od svakodnevnih problema na kratko.

Netacno Pikice!

Svi koji nisu profesiobnalno ovde iznose svoje iSTINSKO misljenje o politici na forumu.

Tako da rezultat uporedjivanja ova dva podforuma sa pouzdanoscu moze da potvrdi da Srbe ne zanima novac i posao - vec politika..
 
Netacno Pikice!

Svi koji nisu profesiobnalno ovde iznose svoje iSTINSKO misljenje o politici na forumu.

Tako da rezultat uporedjivanja ova dva podforuma sa pouzdanoscu moze da potvrdi da Srbe ne zanima novac i posao - vec politika..

Ali sta se NUDI na pdf. posao i novac?

Uglavnom sumnjive zarade kojih ima na hiljade u oglasima po novinama.

Dok recimo na forumu Infostuda (specijalno namenjenom zaposlenju) svi razgovori se svode na posao, znaci, bitan je i karakter foruma.
 
Ali sta se NUDI na pdf. posao i novac?

Uglavnom sumnjive zarade kojih ima na hiljade u oglasima po novinama.

Dok recimo na forumu Infostuda (specijalno namenjenom zaposlenju) svi razgovori se svode na posao, znaci, bitan je i karakter foruma.

Pikice, tamo ne treba nista da se NUDI...

Tamo ljudi treba da razmenjuju istustva, razmanjuju ideje o poslu, o novim radnjama, o propisima i zakonima, o tome kako zaraditi novac, kako izigrati poreske organe, koje radnje su dobre, gde, kako, koliko kosta...

Ima bezbroj tema koje se mogu obradjivati na podforumu Posao i novac, ali izgleda to nikoga ne zanima.

Sve zanima koliko je izginulo pre gotovo jednog veka u Jasenovcu.

To je Srbima daleko interesantnije i znacajnije.
 
Ali sta se NUDI na pdf. posao i novac?

Uglavnom sumnjive zarade kojih ima na hiljade u oglasima po novinama.

Dok recimo na forumu Infostuda (specijalno namenjenom zaposlenju) svi razgovori se svode na posao, znaci, bitan je i karakter foruma.

Mene recimo zanima kako je jedna moja stara prijateljica u Novom Sadu napravila veliki biznis (od malecke radjice) sa elektricnom opremom?

U Novom Sadu ima mesta za jos bar 50 takvih radnji...

Ali, nisam video vise ni jednu, pa se pitam ZASTO?

To je interesantna tema ali jos nikako ne mohu da prokljuvim ZASTO u Srbiji ne mogu ljudi da zive solidno od malih radnji i da vremeno porastu u vece.

Sva objasnjenja koja sam do sada dobio su detinjasta i uopste ne "piju vodu".
 
Pikice, tamo ne treba nista da se NUDI...

Tamo ljudi treba da razmenjuju istustva, razmanjuju ideje o poslu, o novim radnjama, o propisima i zakonima, o tome kako zaraditi novac, kako izigrati poreske organe, koje radnje su dobre, gde, kako, koliko kosta...

Ima bezbroj tema koje se mogu obradjivati na podforumu Posao i novac, ali izgleda to nikoga ne zanima.

Sve zanima koliko je izginulo pre gotovo jednog veka u Jasenovcu.

To je Srbima daleko interesantnije i znacajnije.


Da li se ti to preporucujes za moda na pdf. posao i novac?:zper:

Salim se, pravednosti radi reci cu da je tacno da Srbi vise vole da politiziraju, ali pak i nisu valjda ludi da svoje slobodno vreme za zabavu iskoriste opet za posao (od koga ih preko dana ionako boli glava), osim ako nije nuzno?

Uostalom, bolje ce u tu svrhu da odu na Infostud, kao sto rekoh.:ok:



Mene recimo zanima kako je jedna moja stara prijateljica u Novom Sadu napravila veliki biznis (od malecke radjice) sa elektricnom opremom?

U Novom Sadu ima mesta za jos bar 50 takvih radnji...

Ali, nisam video vise ni jednu, pa se pitam ZASTO?

To je interesantna tema ali jos nikako ne mohu da prokljuvim ZASTO u Srbiji ne mogu ljudi da zive solidno od malih radnji i da vremeno porastu u vece.

Sva objasnjenja koja sam do sada dobio su detinjasta i uopste ne "piju vodu".

Zbog visokih poreza.


Laku noc.
 

Back
Top