PMF Nish

I mene :aha:


Evo jedan prenesen utisak od cura sa smera Informatika :lol:

Kaze ona meni ovako:

Generalno, nije mnogo tesko ako se redovno radi, pisu domaci zadaci, ide na predavanja i tako dalje, ali ona to ne radi pa joj je znatno otezano. Profesori manje ili vise kao svugde su klasika, ima onih koji lose objasnjavaju i studenti ih ne razumeju ali nadje se i neki koji im sve lpo objasni i sve lepo razumeju. Na ispitima su korektni . Asistenti manje ili vise su kao profesori ima onih manje i vise zainteresovanih da pomognu.

Sto se drgih studenata tice ona kaze kako se malo tupavo oseca kada onaj koji je pohadjao specijalno odeljenje u gimnaziji zavrsi ispit za pola sata a ona ne moze da ga zavrsi ni za predvidjen rok :lol: u sustini drustvo je ok, ali kaze da nema mnogo kolegijalnosti medju studentima . Vise uta je trazila da prepise domaci (koji se inace naknadno ocenjuje od strane asistenata) ali ga je malo puta dobila minimaln broj puta .


Toliko od mene :mrgreen:
 
poz, planiram da upisem pmf odsek za matematiku, ali u radnom odnosu sam i ne mogu da ispratim bolonjske zahteve..
kakvi su profesori na tom odseku? da li se i koliko vrednuju prisustva na faxu i sta mislite da li bi profesori izasli u susret?
 

Back
Top