Krstarica i vi

1DaL

Iskusan
Poruka
5.531
Pitanje teme je kako ste dospeli na krstaricu?
Da li je bilo slucajno ili.....?

Ja sam prvi put cuo za krstaricu jos davno(ne secam se koji sam bio razred)ortak je bio prvi u zgradi koji je od nas klinaca dobio net pa smo svi dolazili ko njega da blejimo i chatujemo... Koristili smo sajt krstarice i chatovali sa likushama na kanalu "klinci"... Takodje smo odlazili na kanal "Tinejdzeri" gde su bili stariji i zaebavali likove da smo hot likushe :P
To nam je bila zanimacija na odredjeno vreme a onda smo batalili..

Na forum sam dospeo slucajno preko gugla(hteo sam da nadjem dokaze za nekog lika sa kojim sam se raspravljao preko jutjuba) kada me je uputio na pdf politika... blejao sam jedno mesec dana na tom pdf-u a onda sam presao ovde i registrovao se....

ta-da :lol:
 
Trebala mi je informacija o singularnosti...i onda sam naleteo na neku raspravu....registrovao se na forumu....ali nisam postovo...
onda sam par meseci kasnije aktivirao ovaj profil....i eto........

na pocetku sam postovo bas mnogo...ono po 40 poruka dnevno.....sad otprilike stavljam po 5-6.....desi se i po 10-15...
 
Ja sam trazila nesto o MJ na guglu i izbacili su mi prvo krstaricu i ispod su pisali komentari sa teme. Nisam mogla da verujem da uopste ima nesto srpsko gde se komentarise MJ..:D
I tako sam se odmah registrovala i sad sam i na MJ temi a kako kad i na ostalim.
Eto...:mrgreen::heart:
 
Ја сам чула за крстарицу у 5 разреду од старије другарице али она је ишла на онај чет.
За форум сам сазнала 9 маја 2009,када сам се и учланила,била ми је ту другарица која вас је читала и питала ме да се региструјем и тако...
Она је касније направила свој налог а пре тога се служила мојим...
 
Pomoglo mi je dosta pri sakupljanju obaveštajnih podataka.
Saznavao sam o javnom mnjenju, raspoloženju u narodu itsl.

Stručne analize iz oblasti ekonomije, politike, bezbednosti su mi pomogle u podrivačkoj aktivnosti.

Samo, ovo je državna tajna, nemojte da širite.
 
Ja sam sa drugovima isao na +44 i podpisvali smo se "Tuzna i razvedena"
Cim smo usli njih 20 nam se javilo,slalo nam neke perverzije :D

Inace za krstaricu znam odavno,moj cale je radio sa njom na poslu...
 
Znam za forum odavno..prvo sam samo citala :lol: a posle se i registrovala.....imala sam neki nalog pre,ali on je obrisan...mislim da sam ga kreirala krajem 2006-e....
Saznala sam za Krstu preko sestre koja je isla na ''Pricaonicu Krstarice'' :lol:
eto tako...
 
davno je to bilo..2007e.. :lol:
me ne secam se.. mislim da sam nesto blejala bas na sajtu krstarice i dosla kao na forum da vidim sta je to.. xD
onda me privukle neke teme na pdf tinejdzeri i tako se reg. :D u pocetku sam pisala 1 post u 2-3 nedelje.. :lol:
 
Za Krstaricu sam prvi put cuo davne 2002, mislim da sam tad bio sedmi razred, tad je moj buraz isao na chat povremeno, jer sam ja tad internet uglavno koristio za skidanje pjesama, a to je bilo jedna pjesma se skidala po 20 minuta.

A na forumu sam se uclanio na datum koji stoji ispod mog avatara, kad je chat poceo nesto da zeza. Cisto iz dosade i radoznalosti. I pisao sam mozda 5 postova u nedjelju dana, do marta 2008. kad sam poceo aktivnije da postujem ovdje.

I da, kad sam se uclanio ovdje, bio sam tinejdzer, a prije toga na chatu sam stalno visio na tinejdzerima, valjda zato i dan danas visim na ovom pdf-u iako cu za 15-tak dana da napunim 22 godine.
 
Poslednja izmena:
Ja sam za Kstaricu prvi put cuo, mislim 2007. Sto god je mene zanimalo u guglu najvise rezulata je bilo na Krstarici. I onda sam se prije krajem 2007., zatim bio banovan par put dok se nisam dozvao pameti. Onda sam zeznuo nick prilikom promjene lozinke, i sad imam ovaj :)

Imam oko 7,8 profila ;)
 
Prvo sam se zezao na pricaonici Krstarice sa sestrom i drugovima...Al to je bilo odavno...
Moja prica sa krstaricom pocinje kod FB-a...Nemojte odmah da pljujete, sacekajte da obrazlozim.:mrgreen:
Tako jednog jutra, probudim se ja, i kao i obicno palim komp i krecem po uobicajenu dozu interneta i FB-a.Igrom slucaja bila je subota, i po koji vec vikend u nizu isti komentari(ono, isti k*rac, isto s*anje, samo drugo pakovanje):Sinocj je bila l00dnica; Vodka je bila junak veceri; *Dzek i Chivas*, 51n0cj ye pr0v0d bio eXtRa, etc.I tu meni pukne *****.Pa ljudi moji, dokle vise?Hteo sam jedno juro da se probudim, a da mi prvo sto u gledam ne budu usiljeni komentari nafuranih tinejdzera i tinejdzerki...Iskreno, zabole ko se kolko opio i ko se s kim *****...Al kako to da objasnis neobuzdanoj rulji po FB-ku?Posto ne mogu protiv njih, a damn sure necu da im se pridruzim(znate ono, izreka, kad ne mozes protiv njih, ti im se prikljuci...how yes no:D).I onda sam resio da pronadjem drugi vid komunikacije u sajber svetu.I tako sam dosao do Krstarice.
Prvo sam malo petljao po NPiM, posto sam bas zainteresovan za te, da tako kazem, apstraktne nauke, al sam aksnije video da je tamo sprdacina sa reptil-prorocima i ostalom reptilskom kompanijom.Bio sam jedno vreme aktivan clan Rendzera(grupe za borbu protiv gluposti), al sam malo usporio posto su se i reptili povukli...Sada samo malo svratim do kafanice.
Ali, ono sto me je posebno odusevilo, bio je podforum tinejdzeri.(note-da ne ispadne kako vam se uvlacim da bi glasali za mene za forumasa meseca)Zaista, stanovnici tog podforuma su me odusevili, jer sam sreo tinejdzere koji se u potpunosti razlikuju one neobuzdane rulje fejsa i koji umeju da razmisljaju mozgom.Do tada, nisam bio siguran da jedan tinejdzer ili tinejdzerka moze da razmislja.S obzirom koliko sam vreme proveo na fejsu, moze se reci da sam malo poceo da tupavim, ali je krenulo na bolje otkako sam mogao da ucestvujem, da se tako izrazim, u intelektualnim konverzacijama sa svojim vrsnjacima.(inace, i dalje bi mi dobar deo komentara bili -> :))))))))))))))), XDDDDD, :PPPPP, etc.)
Sad, nije da ja omalovazavam korisnike fejsa, jer tamo ima zaista kul ljudi, ali ih je izuzetno malo, tako da su oni u poziciji Maldiva naspram razularenog cunamija.Ja jesam i dalje na fejsu, posto mi je tamo dobar deo drugova i drugarica, pa i ja sam koji se tamo zakacim na nekoliko minuta.:D
Daklem, glavni uzrocnik dolaska Muffija ovdi je zgrazavanje pred vikend-komentarima i spsasavanje zive glave pred ruljom svakojakih korisnika tog sajta.

:mrgreen:
 
trazio sam nesto netu i naidjem na Krstu. prijavio sam se istog dana (pise mi dolje kad :lol: ) i bio sm samo na automobilizmu ..pisao po jedan post u 3--4 dana :) nakon 2 mjeseca sam ostao bez neta tj ludio sam sa dial-up om i nisam htio da ga koristim ...na kraju ...tj nakon 3 mjeseca sam se opet vratio i sasvim slucajno pronasao pdf Tinejdzeri gdje sam i proveo ostatak zivota (jedno 2500 postova :) )sve do decembra 2009 dok me nisu smorili neki likovi i vratio se na automobilizam :lol:
 
Za chat znam od kad imam komp i internet, cini mi se od neke 2001-2002, i zesce sam se bio popalio na tu pricaonicu, secam se da sam pravio ogromne telefonske racune...a na forum sam se uclanio cini mi se negde od 2006. i prvi nalog mi je trajao do aprila 2008. kada su me banovali za stalno...odmah nakon toga sam napravio ovaj nalog...Dobra je krsta u svakom slucaju...:)
 

Back
Top