Svetozar Barić, nasilnik

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.186
Svetozar Barić je u emisiji "Trenutak istine" na TV Pink od 31. marta izjavljivao da je „vlasnik” njegove žene, da je prvog dana braka „išamarao ženu da bi ona znala da neće biti lako”, kako i da je tukao decu „zato što su ona plakala dok je prebijao suprugu”.
27910_hropink03-svetozar-baric_f.jpg


- Nakon što je do nas dopro glas da je jedna osoba u kvizu „Trenutak istine” izjavila da je maltretirala ženu i decu, preuzimamo sve u okviru naših zakonskih ovlašćenja - rekao je portparol državnog tužilaštva Tomo Zorić.
Tužilaštvo će, kako nezvanično saznajemo, od RTV „Pinka” tražiti snimak emisije od 31. marta, kada je Barić prvi put govorio da je maltretirao suprugu i decu. Saznajemo i da će tužilaštvo zatražiti i da se saslušaju Barić i članovi njegove porodice.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/184175/Istraga-protiv-supruga-nasilnika


Problem u Srbiji su gej parada i gej populacija, koju neki učesnici foruma protivzakonito nazivaju bolesnicima, zlom i propašću za Srbiju, upoređuju gej paradu sa pedofilijom i zoofilijom, i tvrde da je pojava homoseskualizma u Srbiji uništila prototip čiste, pravoslavne, patrijarhalne porodice koja navodno poštuje ženu,doduše patrijarhalni ideal žene kao krotke domaćice i mašine za rađanje dece, poželjno sinova za vojsku. Međutim, znamo, na osnovu istraživanja, znamo da svaka treća žena u Srbiji trpi fizičko ili psihičko nasilje. Vrlo malo glasova se diže protiv ove pojave, jer se ona u Srbiji izgleda smatra sasvim normalnom.

Zašto niko od forumaša, poštovalaca porodice kao osnovne ćelije društva, dakle onih koji porodicu posmatraju kao političko pitanje bitno za opstanak srpske države, nije otvorio temu o ovom monstrumu, koji očito, kako i pravoslavna crkva i njeni "svetitelji" i "duhovnici" nalažu, smatra da je vlasnik i gospodar svoje žene? Zašto nikome nije zasmetala i zgadila se njegova izjava da je tukao decu jer su plakala dok su gledala kako im bije majku?

Čini mi se da temelj srpskog društva, onakvog kakvim ga zamišljaju, i kakvo nažalost jeste, profesionalni veliki Srbi i pravoslavci, nije patrijarhalna porodica, već krajnje bezobrazno licemerje i laž.
 
1. Kao prvo , gej Parada ke problem iz sasvim drugih razloga . Sami homoseksualci nikom u Srbiji ne smetaju . Ali smeta to sto njihova organziacija javno podrzava siptarsko nasilje nad Srbima , i sto se javno zalaze za Kososvo kao samostalnu drzavu .
takodje ,smeta to sto selektivno posmataju stvarnot i sto se sa jos nekim siptrsko-hrvatskim organizacijama zalaze za denacifikaciju Srbije . Javna manifestacije je naravno , sasvim druga stvar . Ako se vec zove parada ponosa , ne vidim zasto i ostale ugozene grupe ne bi bile prisutne , na primer , udruzenje slepih , ili inva;liri , koji su ugrozeni u vecini evropskih drzava .

2. Samo pre sto godina , ova mrcina , sliladzija , prostak , bi bio ubijen od nekog rodjaka te jadne zene . to , milim u vreme kad je porodica zaista bila osnovna celija drustva i kad je Srbija bila duboko Patrijahalna .
3. Podla je laz , da je svaka treca zena u Sriji maltretitrana . Ta laz se takodje koristi za tzv.sabijanje rogova Srbima , u procesu demacifikacije . Naravno , to ne znaci da hocuu da kazem da toga nema . Ima i te kako . I to se mora kaznjavati strogo.... brutalno .
4. Krajnje je nemoralno povezivati nasilnike , pogotovo nad zenama sa -rodojubima , ili u opste sa ljudima koji vole svoju zemlju . To samo govori o tme , da postavljaca teme bole uvo i za zrtvu i za siladjiju , i da mu je samo stalo do sto ubedljivijih argumenata koji govore da su Srbi koji vole svoju zemlju , primitivci , stoka , siladzija ...
3. Da li je postavljac siguran , da nijedan glasac DS , LDPa , LSV nikad nije tukao zenu ?
kako se to moze dokazati .
 
1. Kao prvo , gej Parada ke problem iz sasvim drugih razloga . Sami homoseksualci nikom u Srbiji ne smetaju . Ali smeta to sto njihova organziacija javno podrzava siptarsko nasilje nad Srbima , i sto se javno zalaze za Kososvo kao samostalnu drzavu .
takodje ,smeta to sto selektivno posmataju stvarnot i sto se sa jos nekim siptrsko-hrvatskim organizacijama zalaze za denacifikaciju Srbije . Javna manifestacije je naravno , sasvim druga stvar . Ako se vec zove parada ponosa , ne vidim zasto i ostale ugozene grupe ne bi bile prisutne , na primer , udruzenje slepih , ili inva;liri , koji su ugrozeni u vecini evropskih drzava .

Smetaju itekako.Čitaj komentare na ovom forumu. Kad su njihove organizacije, i gde podržale bilo kakvo nasilje? Link poželjan.
Naravno da i sve druge ugrožene grupe treba javno da demonstriraju.

2. Samo pre sto godina , ova mrcina , sliladzija , prostak , bi bio ubijen od nekog rodjaka te jadne zene . to , milim u vreme kad je porodica zaista bila osnovna celija drustva i kad je Srbija bila duboko Patrijahalna .

Ne, ne bi. Uloga žene u patrijarhalnom crkvenom društvu jeste da trpi, a njena porodica bi uvek pre žrtvovala ženu, radije do da trpi "sramotu" razvoda braka.
- Pre 30-40 godina na upozorenje lekara koji su obavljali sistematske preglede da ima fizički zlostavljane dece, reakcija tadašnjeg Ministarstvo zdravlja bila je da tako nešto ne postoji. U poslednje vreme, od kada postoje ženske grupe i nevladine organizacije, priznaje se postojanje nasilja, mediji su otvoreniji za ovaj problem - tvrdi klinički psiholog Lukrecija Vranješević

3. Podla je laz , da je svaka treca zena u Sriji maltretitrana . Ta laz se takodje koristi za tzv.sabijanje rogova Srbima , u procesu demacifikacije . Naravno , to ne znaci da hocuu da kazem da toga nema . Ima i te kako . I to se mora kaznjavati strogo.... brutalno .

Psiholog Lukrecija Vranješević tvrdi
Svaka treća žena u
Srbiji trpi nasilje

Zlostavljano je i svako dete koje živi u porodici u kojoj ima nasilja

BEOGRAD - Prema podacima Viktimološkog društva svaka treća žena u Srbiji trpi porodično nasilje, a svaka sedma prijavljuje nasilje MUP-u. Žene najčešće nisu zadovoljne reakcijom policije, još manje su zadovoljne reakcijom centara za socijalni rad kojima se najređe i obraćaju zbog problema nasilja. U taj procenat nije ubrojano ono što se najčešće ne računa kao nasilje: psihološko i ekonomsko ucenjivanje, ponižavanje, držanje žene u materijalnoj zavisnosti "sedi u kući i čuvaj decu".

O tome koliki je broj, odnosno procenat, dece koja su žrtve svoje porodice i trpe fizičko ili seksualno maltretiranje, nema podataka, ali je izvesno da ih nije manje od broja žena koje "priznaju" da trpe nasilje.
- Žena koja nam se obrati zbog nasilja u porodici očekuje i da nešto konkretno uradimo, ali nama su ruke vezane pre svega zato što milicija slabo sarađuje. Dešava se da na poziv žene policajac dođe na uviđaj i kaže "ako je dobila batine i zaslužila je", ili "pa šta, i ja tučem svoju ženu". Ili muž "objasni" da ga je žena iznervirala pa je zato udario, a policajac ženi, koja je sva u modricama, kaže "pa dobro, nemoj više da ga nerviraš"! Ako policajac i sarađuje, on će da prijavi slučaj i na tome ostane. Žena nema nikakvu zakonsku zaštitu - tvrdi Lukrecija Vranješević, psiholog u nevladinoj organizaciji Autonomni ženski centar.

4. Krajnje je nemoralno povezivati nasilnike , pogotovo nad zenama sa -rodojubima , ili u opste sa ljudima koji vole svoju zemlju . To samo govori o tme , da postavljaca teme bole uvo i za zrtvu i za siladjiju , i da mu je samo stalo do sto ubedljivijih argumenata koji govore da su Srbi koji vole svoju zemlju , primitivci , stoka , siladzija

Pročitaj ponovo uvodni post, biće ti jasnije šta sam hteo da kažem. Moje pitanje je bilo zašto se niko od patriota kojima ide pena na usta povodom gej parade nije usprotivio i otvorio temu o ovom monstrumu? Zato što ih nije briga ili zato što odobravaju? Nema trećeg razloga.

3. Da li je postavljac siguran , da nijedan glasac DS , LDPa , LSV nikad nije tukao zenu ?
kako se to moze dokazati

Nisam siguran, naravno. Nasilnika ima kako među poluobrazovanom i nepismenom populacijom, tako i među visokoobrazovanom.
 
..pa sta ja imam sa psihopatom i medijima koji ga promovishu?..verovatno ce sledeci put da pozovu nekog ratnog zlochinca da prica o svojim delima..a ti i ekipa cete da nam njateke kako smo svi mi takvi...kao da je nasilje u porodici samo srpski specijalitet...placeni licimuru, mrzitelju zemlje i ljudi sa kojima zivis..
 
Smetaju itekako.Čitaj komentare na ovom forumu. Kad su njihove organizacije, i gde podržale bilo kakvo nasilje? Link poželjan.
Naravno da i sve druge ugrožene grupe treba javno da demonstriraju.



Ne, ne bi. Uloga žene u patrijarhalnom crkvenom društvu jeste da trpi, a njena porodica bi uvek pre žrtvovala ženu, radije do da trpi "sramotu" razvoda braka.








Pročitaj ponovo uvodni post, biće ti jasnije šta sam hteo da kažem. Moje pitanje je bilo zašto se niko od patriota kojima ide pena na usta povodom gej parade nije usprotivio i otvorio temu o ovom monstrumu? Zato što ih nije briga ili zato što odobravaju? Nema trećeg razloga.



Nisam siguran, naravno. Nasilnika ima kako među poluobrazovanom i nepismenom populacijom, tako i među visokoobrazovanom.


ti u stvari tvrdis , da su oni nkoji su glasaci LSV , LDP, i DS , obrazovani ljudi , a drugi nisu ... Kava uobrazena , a pre svega netacna tvrdnja .
Ja na primer mislim , da su na primer , glasaci LDP i LSV mera bolesti nase nacije . I to ti tvrdim kao covek koji je zavrsio fakultet .
Dakle , kao akademski grajdanin .
takodje tvrdim da je ta zena slagala za kod broja maltretiranih zena , u cilju da izazove posipanje pepelom kod Srba . To veoma lici na samokritiku iz komuistickih kruzoka od 45 do 51 godine .
Pre 30 godina , tako nesto je i te kako moguce .
A pre 100 godina nije . A zasto nije . Pa zato sto je atrijahalni odnos prema zeni , bio i zastitnicki . Obavezivao je muskarca da stiti zenu .
Znas li kolilo ja bilo dvoboja u Srbiji krajem 19 i pocetkom 20 veka samo zbog nanete uvrede nekoj zeni . Koliko je brace , verenika , muzeva , rodjaka , ubilo po nekog nasilnika .
Sve ovo sto govorim , ne znaci da taj problem ne postoji , a ni da da ga ne treba resavati sad i odmah .
A sto se tice Gej popuilacije , video sam fotografiju , koju cu sad pokusati da nadjem , na kojoj gej nosi majcui Kosovo je sused Srbije . to jesno implicira da kvirija nije organizacija za borbu za slobodu gej populacije ,nego da ta organizacija ima politicki karakter , i da stoji na siptarskom staniovistu , a tiime popularise nasilje nad Drzavom Srbijom , kao i da opravdava kiljade i hiljade ubistavakoje suSiptari pocinili nad Srbima .
Samo Gnjilanska Grupa , otela je 151 Srbina , oba pola .
Poubijali su ih sve . Ni jedna osoba srpskog porekla , oteta od strane gnjilanske grupe , nije ubijena vatrenim oruzjem . Najvise njih je ubijeno vcerecenjem izmedju dva dzipa . Daklem , Kvirija , tom majscom opravdava tezak zlocin , a ne samo obicno nasilje nad Srbima i srpskom drzavom .
 
..pa sta ja imam sa psihopatom i medijima koji ga promovishu?..verovatno ce sledeci put da pozovu nekog ratnog zlochinca da prica o svojim delima..a ti i ekipa cete da nam njateke kako smo svi mi takvi...kao da je nasilje u porodici samo srpski specijalitet...placeni licimuru, mrzitelju zemlje i ljudi sa kojima zivis..

A i ja našao kome da otvaram temu...paljba bre.
 
takodje tvrdim da je ta zena slagala za kod broja maltretiranih zena , u cilju da izazove posipanje pepelom kod Srba . To veoma lici na samokritiku iz komuistickih kruzoka od 45 do 51 godine .

Tvrdiš? Na osnovu kakvih istraživanja i kakvih dokaza?


A sto se tice Gej popuilacije , video sam fotografiju , koju cu sad pokusati da nadjem , na kojoj gej nosi majcui Kosovo je sused Srbije . to jesno implicira da kvirija nije organizacija za borbu za slobodu gej populacije ,nego da ta organizacija ima politicki karakter , i da stoji na siptarskom staniovistu , a tiime popularise nasilje nad Drzavom Srbijom , kao i da opravdava kiljade i hiljade ubistavakoje suSiptari pocinili nad Srbima .

Ma naravno, gejevi su oteli Kosovo.
 
Ja ne poznajem ni jednu koja je maltretirana. Cak pre bi se reklo da one psihicki maltretiraju muskarce.

Ja ih znam par.
Ali znam desetine muskaraca koji su ajd shtreberski da se izrazim zrtve psihockog nasilja.

Sa tim da su cak i u vise slucajeva muskraci zrtve cak i kad tuku,jer ih psihicko ispiranje dovede do toga da nemaju drugog izbora,a to je zenska taktika,onda njenee drugrice,brat,tata,mama krenu da ispiraju kako je muz siledzija,i tako se coveku samo pakuje......i onda kada neko prsne kuku lele.
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

Kakve sad ovo veze ima sta su i da li su Srbi........ nego navatao sam te da lazes pa sad tu pokusavas da se izvadis a ispadas jos gluplji i smesniji.

Bolje nam lepo reci zasto lazes???

Evo sad bi lepo moderatori mogli da reaguju i kazne doticnog.

Ja ti naveo istraživanje relevantne organizacije koju vodi klinički psiholog, a ti si rekao da to nije istina, što me navodi na pomisao da si ti sproveo slično istraživanje, na sličnoj po veličini bazi ispitanika, pa si izveo taj zaključak.Ukoliko, pak, nisi sproveo to istraživanje, onda ti lažeš, prvenstveno samog sebe, jer meni tvoja lupetanja ništa ne znače.
 

Back
Top