Veliki Brat Gleda
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Veliki Brat Gleda

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Talking Veliki Brat Gleda

Sinoc, neko vreme oko dvojke, lokalna kafana, ortak ode gajbi doslo mu nesto.. ja rokam votka/guarana da se malo namontiram da mogu ushi da podnesu lepljivi melos od miloshte poznat kao grand a da ochi ne gledaju literalno gole klinke u poteri za you give me cash I love you much likovima...

elem prilazi mi neki lik, kao u holivudskom trijazu vadi brosh (znachku) i saopstava mi da sam slobodan da poslusham njegovo naredjenje i krenem za njim

Izlazimo napolje prikljucuje se drugi murjak u farkama i saopstavaju mi da ce sad da me izvrnu na golo (pretresu) sumnjaju da sma na psihoaktivnim suspstancam jer sam mu neshto previshe veseo (glupi ker...)

uglavnom koristeci svoje gradjansko pravo ja im lepo dozvolim da me obrade ali mi ne nadju nishta, za veselost reko znash kako popio sam 5 guarana i vishe od pola boce ruskinje tako citaj mi u ochima pijan sam. Na kraju me puste poshto sam ih propisno izvozao kroz sintaksu i ismejao im se u fejs koliko su glupi i shto me boli tuki da nosim shtof sa sobom po kafanama, da mi je do toga uradio bi se gajbi te mi nisu nishta "nashli",,,

lichno reko im tamo njima favorizujem duvache da sam na vashem mestu pre bi hapsio pijanice poput sebe nego likove shto su smirili stres dzointom il dva, jer sranja na putevima, nasilje na ulicama i po porodicama i tome slichno su proizvod alkohola a ne drage nam marijeane pod chijim nedrima nisam josh video da neko sakati po putevima ili da glumi baju i bije ko vinjak meraklija...

vrate mi oni tako lichni dokument, maramice (bez kojih dzentlmen ne ide nigde), shke shto sam istresao direktno iz dzepa kako konobari vracaju, pljuge koje su dugo mirisali pitajuci se da li drzim neki opijat, mob, USB drive i ostale sitne potrepshtine shto se zatekoshe kod mene a da nisu bile na shindlerovoj (shilerovoj) listi

i tako uglavnom da l su trazili speed, pajdo, koku ili ko zna shta trazili su na pogreshnom mestu od pogreshnog lika.

da nece mozda Sharica da pretresu i skontaju gde drzi rad?

uradili bi to oni da ih sve ne placa *shefove i da im politicare nije doveo da vlast da mu peru repa

kakva je ovo zemlja bananija i kako je svet licemeran. Ne smeta im shto sam popio overdoze votke sa energetskim picem shto cu da sednem u kola i verovatno ubijem nekog uz put, shto cu mozda dok sam alkohola kralj da prebijem zenu ili decu, ali ce zato da me hapse zbog cigarete za smejanje

glupi kerovi, no dodushe da su pametni radili bi poshten posao a ne bili panduri u civilu...

ima veze s politikom, policija a i sistem su nam licemerni, glupi i lazno u sluzbi naroda...
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Podrazumevano Re: Veliki Brat Gleda

ako je organizam mlad sta ce mu tolika kolicina opijata i supstanci??? mislim uopste? besmisleno je

rezim ne bih komentarisao, svi znaju dal se droza rasirila ili smanjila pod ovim rezimom
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Domaćin RSmusliman (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

alkohol je daleko opasniji i stetniji po zdravlje nego konoplja...pre par godina sam bio u Svicarskoj i iznenadio sam se kad sam video prodavnice gde se moze legalno kupiti konoplja i druga razna roba vezana za nju,pivo od konoplje,majice..itd znaci Holandija nije jedina zemlja koja je legalizovala travku budalajku.........

ja sam za legalizaciju pa ko voli nek izvoli a drzava naplati pdv
    Krajina je srce Srbije

Elita
    Učlanjen
    07.10.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Jao, mani mi tog skapanog Marcela, leba ti...

Ja ne znam da li igde u svetu postoje politicki (da ne kazem stranacki :cough: :cough: ) reperi kao kod nas taj Marcelo i Beogradski sindikat...

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio Milanne Pogledaj poruku
    Jao, mani mi tog skapanog Marcela, leba ti...
    nazalost mileta kitica (kurchinu) ne sluzimo

Citat Original postavio Milanne Pogledaj poruku
    Ja ne znam da li igde u svetu postoje politicki (da ne kazem stranacki :cough: :cough: ) reperi kao kod nas taj Marcelo i Beogradski sindikat...
    ako ne znash a ti na wikipediu..
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Aktivan član Dulle_ (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Ja sam ZA da se legalizuje. Ilegalno je zato sto to nekom (citaj drzavi) ide u korist. Ne vidim ni jedno drugo normalno i logicno objasnjenje.
    nUkilarno

Domaćin RSmusliman (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Citat Original postavio Dulle_ Pogledaj poruku
    Ja sam ZA da se legalizuje. Ilegalno je zato sto to nekom (citaj drzavi) ide u korist. Ne vidim ni jedno drugo normalno i logicno objasnjenje.
    ne ide drzavi u korist ....to trziste je vrijedno desetine ako ne i stotine milona evra a sve je u sivoj zoni..drzava nema nikakve koristi ....
    Krajina je srce Srbije

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

..ma dajte ljudi, pa od chega ce da zhive shiptari i gorci ako se to legalizuje..imajte obzira, molicu lepo..to su vazne privredne grane tamo..

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne dolazi u obzir.

Ističe se
    Učlanjen
    09.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Georg_Faust Pogledaj poruku
    Sinoc, neko vreme oko dvojke, lokalna kafana, ortak ode gajbi doslo mu nesto.. ja rokam votka/guarana da se malo namontiram da mogu ushi da podnesu lepljivi melos od miloshte poznat kao grand a da ochi ne gledaju literalno gole klinke u poteri za you give me cash I love you much likovima...

elem prilazi mi neki lik, kao u holivudskom trijazu vadi brosh (znachku) i saopstava mi da sam slobodan da poslusham njegovo naredjenje i krenem za njim

Izlazimo napolje prikljucuje se drugi murjak u farkama i saopstavaju mi da ce sad da me izvrnu na golo (pretresu) sumnjaju da sma na psihoaktivnim suspstancam jer sam mu neshto previshe veseo (glupi ker...)

uglavnom koristeci svoje gradjansko pravo ja im lepo dozvolim da me obrade ali mi ne nadju nishta, za veselost reko znash kako popio sam 5 guarana i vishe od pola boce ruskinje tako citaj mi u ochima pijan sam. Na kraju me puste poshto sam ih propisno izvozao kroz sintaksu i ismejao im se u fejs koliko su glupi i shto me boli tuki da nosim shtof sa sobom po kafanama, da mi je do toga uradio bi se gajbi te mi nisu nishta "nashli",,,

lichno reko im tamo njima favorizujem duvache da sam na vashem mestu pre bi hapsio pijanice poput sebe nego likove shto su smirili stres dzointom il dva, jer sranja na putevima, nasilje na ulicama i po porodicama i tome slichno su proizvod alkohola a ne drage nam marijeane pod chijim nedrima nisam josh video da neko sakati po putevima ili da glumi baju i bije ko vinjak meraklija...

vrate mi oni tako lichni dokument, maramice (bez kojih dzentlmen ne ide nigde), shke shto sam istresao direktno iz dzepa kako konobari vracaju, pljuge koje su dugo mirisali pitajuci se da li drzim neki opijat, mob, USB drive i ostale sitne potrepshtine shto se zatekoshe kod mene a da nisu bile na shindlerovoj (shilerovoj) listi

i tako uglavnom da l su trazili speed, pajdo, koku ili ko zna shta trazili su na pogreshnom mestu od pogreshnog lika.

uradili bi to oni da ih sve ne placa *shefove i da im politicare nije doveo da vlast da mu peru repa

kakva je ovo zemlja bananija i kako je svet licemeran. Ne smeta im shto sam popio overdoze votke sa energetskim picem shto cu da sednem u kola i verovatno ubijem nekog uz put, shto cu mozda dok sam alkohola kralj da prebijem zenu ili decu, ali ce zato da me hapse zbog cigarete za smejanje

glupi kerovi, no dodushe da su pametni radili bi poshten posao a ne bili panduri u civilu...

ima veze s politikom, policija a i sistem su nam licemerni, glupi i lazno u sluzbi naroda...
    Alkohol je najveći ubica medju Srbima i svim ostalim narodima koju konzumiraju alkohol.
    Da ne govorim o broju poginulih u saobraćajnim nesrećama zbog alkohola ( nasilje u porodici takodje )
    No, nekome u državi odgovara, da legalno prodaje alkohol i duvan, kao dva najveća izazivača bolesti i smrti.
    A baš zbog takvih i slične nam vlasti u ovoj jadari, gde glupani vladaju, nastaviće se sa legalnim ubijanjem naroda kroz alkohol i cigarete.

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    429

Citat Original postavio Georg_Faust Pogledaj poruku

Синак, иди негде истрчи се, пливај, онда ћеш моћи да нађеш нешто поштено да издрндаш. Природне супстанце могу да те уздигну више од вештачких, веруј чики, кад је одрадиш два три, четири пута заредом, остаје ти само да бленеш у плафон.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

...poshto sam vec pao svaki pandur me izuje, ne treba mi rizla samo da se legalizuje...

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Citat Original postavio Lesandar Pogledaj poruku
    Синак, иди негде истрчи се, пливај, онда ћеш моћи да нађеш нешто поштено да издрндаш. Природне супстанце могу да те уздигну више од вештачких, веруј чики, кад је одрадиш два три, четири пута заредом, остаје ти само да бленеш у плафон.
    upravo tako.

ili to ili krecu frustracije, clanstvo u nvo i ldp i posle su komunisti krivi
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Ja bi samo teske druge legalizovao ,mislim kad je bal nek je tanderbal.
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Talking Re: Veliki Brat Gleda

Citat Original postavio Lesandar Pogledaj poruku

у плафон или у под увек негде бленеш

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    upravo tako.

ili to ili krecu frustracije, clanstvo u nvo i ldp i posle su komunisti krivi
    lol
    nemam ja vremena za bacanje na to
    samo kazem.. licemeran sistem potpuno

Poznat GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

pre bi hapsio pijanice poput sebe nego likove shto su smirili stres dzointom il dva, jer sranja na putevima, nasilje na ulicama i po porodicama i tome slichno su proizvod alkohola a ne drage nam marijeane pod chijim nedrima nisam josh video da neko sakati po putevima ili da glumi baju i bije ko vinjak meraklija...
    lepo sroceno i skroz tacno
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Slične teme

1. Veliki Brat i Ja?
    Autor Fagos u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 28.07.2009., 14:24
  2. Veliki Brat
    Autor milicaanchy u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 3157
    Poslednja poruka: 01.03.2008., 22:48
  3. Veliki brat...