Jim Carrey

Bož' me oprosti uvek mi je izgledao kao rtrd, ali ima tu divnu sposobnost da se krevelji i da za to dobije pare..Ne bih u njegovom slučaju to okarakterisao kao glumačku transformacju.
 
Bož' me oprosti uvek mi je izgledao kao rtrd, ali ima tu divnu sposobnost da se krevelji i da za to dobije pare..Ne bih u njegovom slučaju to okarakterisao kao glumačku transformacju.

Nisam gledao "Veciti sjaj besprekornog uma" ,tu je imao karakternu ulogu ( i u "23-ojci" i "Trumanovom sou" koji je doduse kvalitetan kao koncept ,i Keri tu nije mnogo uticao - po meni ) ...sve ostalo macku o rep ,kreveljenje do zla boga i to je to ...gumena faca ,koja je dosadila posle drugog filma u kome ju je exploatisao ...ja ga ne volim :ljutko: !
 
Poslednja izmena:
Gledao sam mnoge filmove u kojima je on glumio (Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events, Bruce Almighty, Me, Myself & Irene, Man on the Moon, The Truman Show, Liar Liar, The Cable Guy, Batman Forever, Dumb & Dumber, Ace Ventura) i svakako nisam od onih koji misle da se njegova gluma zasniva na kreveljenju. Ne samo da je dobar glumac vec ima i odlicne stand-up nastupe; pogledajte samo njegov Unnatural Act na Youtube-u.
 
Poslednja izmena:
Odgledao sam vecinu filmova i mislim da nije los, da je bolji od nekih glumaca, koji stalno forsiraju neke zanrove gdje je stvarno potrebna gluma.
Njegove komedije stvarno volim, ali ima i nekih koji nisu komedije, a za po meni su vrh ...Eternal Sunshine of the Spotless Mind, The Truman Show,Man on the Moon ... a dobar mi je i u The Majestic, The Number 23, tako da stvarno mislim da nije los, samo sto se vecinom opredjelio za komedije, ali to ne znaci da ne zna glumiti nista drugo.
 
Odgledao sam vecinu filmova i mislim da nije los, da je bolji od nekih glumaca, koji stalno forsiraju neke zanrove gdje je stvarno potrebna gluma.
Njegove komedije stvarno volim, ali ima i nekih koji nisu komedije, a za po meni su vrh ...Eternal Sunshine of the Spotless Mind, The Truman Show,Man on the Moon ... a dobar mi je i u The Majestic, The Number 23, tako da stvarno mislim da nije los, samo sto se vecinom opredjelio za komedije, ali to ne znaci da ne zna glumiti nista drugo.

ovde mi se svidja kako glumi..
u komedijama je oke, jednostavno ima takve uloge a i verovatno sam improvizuje..
mislim da nije mnogo glumaca tako slobodno kad glumi..
jedino mi se ne svidja sto ga ima u mnogo komedija..
kad sam ga videla u eternal sunshine.. , bas sam se pozitivno iznenadila..
 
Ja se jako cesto setim scene iz Ace Venture II kad se vozi dzipom i pravi se da su na putu rupe i sav se trese... :zcepanje: A covek pored njega miran!!! :zcepanje:
A kako tek peva !! :D
1:22
 
Poslednja izmena:

Back
Top