Zenski orgazam

Na stranu sve, ali da prav zdrav muškarac ne može da zadovolji pravu zdravu ženu... I sve je normalno, od K do predigre, a rezultata nigde... He, pa nije normalno, nije, dobro mu rekoste, treba se još potruditi da bi bilo normalno. Ako nije u pitanju nečija zafrkancija.
 
Nesavršen je ovaj svet, onaj ko zna kako nema na kome da demonstrira tu veštinu. :zcepanje:
Preći ću u redove satanista, iz revolta... :D

e, ako znaš, evo ti je...
picture.php


:bye:
 
Ne sad kao ja sam faca nego mi se nije nikad desilo..nisam cak ni od nekog ortaka cuo da je imao slican problem..ako je imala normalne reakcije do neke traume koja joj sad pravi problem opet nije do muskarca da ispravlja krive drine
 
mogu te posavetovati sao iz sopestvenog iskustva...meni je sa prvim deckom trebalo godinu dana da dodjem do orgazma iako sam sve vreme uzivala u sexu....sustina je bila da me samo nezan, blag sex dovodi do orgazma....divljacki, ma koliko uzivam u njemu zna da me samo slomi....a vrlo kasno, sa nekih 30-tak sam pocela da se samozadovoljavam....budi nezan, pokazi joj, da i sama moze sebe lepo da dodiruje, dopusti joj da sama bira poze....opusti je masazom....nezan oralni sex nije los za pocetak...kupi vibrator pa je mazi sa njim....ima nacina.....veruj....
 
Jel neko koristio durexov Play O,gel za zene,pise da ih lakse dovodi do orgazma....
Je li imao neko iskustvo s time....
Vec kad je ozbiljna tema da iskoristim priliku :)

Oljamol,znaci vibrator da joj kupim :)
 
Jel neko koristio durexov Play O,gel za zene,pise da ih lakse dovodi do orgazma....
Je li imao neko iskustvo s time....
Vec kad je ozbiljna tema da iskoristim priliku :)

Oljamol,znaci vibrator da joj kupim :)

da, zensko mora samo sebe da nauci da svrsava. posle zna kako ide ceo taj proces i sa muskarcem.

:) ako ne zna sta joj prija, a mozda je to kod nje specificno, bice joj jako tesko da se zadovolji od strane partnera....a vibrator, ma 15 evra je, ne moze da skodi.....meni cak i koristi a i u njegovim rukama zna da bude super :mrgreen:
 

Back
Top