У Книну нема места за сахрањивање Срба

Јаре

Primećen član
Poruka
955
Autor/izvor: SEEbiz/Vesti online
KNIN - Na pravoslavnom groblju u Kninu više nema mesta za sahrane umrlih Srba. Mogu da se sahranjuju samo oni koji su ranije obezbedili grobno mesto. Pored toga, gradske vlasti zapretile su da će iskopati posmrtne ostatke sahranjenih Srba ukoliko njihove porodice nisu izmirile obaveze.

Прво су нас убијали па су оне који су преживели све то отерали са својих огњишта, остали су само гробови да сведоче да су ту некада живели људи, а сада је дошао ред и на гробове, ни мртви више не могу имати свој мир.

Па како да породице плаћају гробна места када су сви отерани???

Антицивилизацијски!
 
Шта се чудиш - док су Срби кроз историју сахрањивали и подизали споменике и својим ратним непријатељима, 'рвати су узели рецепт од Шиптара - ИСКОПАВАЈУ КОСТИ ПОКОЈНИКА... смрад усташоидни.


Смрадине једне неотесане. Дабог да кости својих вадили, стока једна.
 
Jadan je narod koji vodi više računa o prošlosti i grobovima, nego o živima i budućnosti.
Хајде онда сва гробља која припадају другим народима у Србији да порушимо, није ваљда да ћеш променити мишљење пошто не би били у питању Српски гробови?
 
Jadan je narod koji vodi više računa o prošlosti i grobovima, nego o živima i budućnosti.


Шта треба бити у глави да човек напише овако нешто ???

Где сам ја написао да не треба бринути о животима и будућности???

Ископавају мртве зато што није уплаћено гробно место а пре тога су отерали оне који би платли, није било довољно што су им куће запаљене што је све опљачкано што су људи убијани па још на крају и мртве да ископају да заокруже причу.

Јадан је народ који не поштује своје мртве.
 
Autor/izvor: SEEbiz/Vesti online
KNIN - Na pravoslavnom groblju u Kninu više nema mesta za sahrane umrlih Srba. Mogu da se sahranjuju samo oni koji su ranije obezbedili grobno mesto. Pored toga, gradske vlasti zapretile su da će iskopati posmrtne ostatke sahranjenih Srba ukoliko njihove porodice nisu izmirile obaveze.

Прво су нас убијали па су оне који су преживели све то отерали са својих огњишта, остали су само гробови да сведоче да су ту некада живели људи, а сада је дошао ред и на гробове, ни мртви више не могу имати свој мир.

Па како да породице плаћају гробна места када су сви отерани???

Антицивилизацијски!

ne znam zašto ti ne vjerujem da je sve tako kako si napisa. daj link
 
Nemoj se nerviras.I ovde nema mesta ni za koga.A i kad umres bas ce te boleti tuki gde ce da te sahrane...

Ма, боли кад видим да им и мртви сметају само зато што су Срби и за њих нико није могао да плати гробно место, еј па то је симболичан износ, али на таквим стварима се види колико смо далеко од неког "помирења" јер се све на крају сведе на то да се ми неком извинимо и онда се надамо да ће нам опростити.

Знаш оно опростиће ти Ђура што те је тукао.
 
Не. Добро је што ћеш да се затреш, Србији ниси потребан.

Rece veliki Srpski vitez i odlozi svoj mac optocen zlatom i dijamantima u korice.Neka je sila sa tobom o junace!:lol:

@Jape

samo sam hteo da kazem da je problem u svakoj drzavi,gradu sa grobnim mestima.Ti imas problem vise.Razumem.
 
Baš, brate. A ovo nije ništa novo, to se radi i kod nas...ne znam da l' iko ovde ide na groblje. Ako tvoji potomci ne plaćaju, oduzmu mesto i prodaju nekom drugom.

То нико не спори али како да плате они који су отерани, да су хтели могли су наћи начин да реше проблем баш због чињенице да постоје разлози(отерали су оне који би платили) зашто неко није плаћао, па није то не знам какав износ, свако би платио за своје.
 

Back
Top