Twitter

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam ja, sranje tesko. Ulogovo sam se par puta i skroz se smorio. Ne znam ni sto sam ga otvaro. Nema niko od mojih prijatelja, a poznati ljudi imaju svoje profile, ali mnogo manje pratilaca nego na FB.
 
narawno zato was i pitam mnogoooo smara pa pitam jel ima neko od was? :) ali dosadno je... u swakom slucaj zna se da je fb mnogo bolji od njega
 
Tamo koliko ja znam chat ne postoji, a prijatelje ne mozes da dodas mozes samo da pratis njihove aktivnosti, najdes prijatelja i postavis ga na FLOW i posle po zidu izlaze one njegove beleske, statusi da me je6es nzm sta je xD
 
Ja sam se danas registrovala i prvi utisci su : "Bolji od face-a". Zašto? Zato što:
1. ga nema svaka baba
2. jednostavan je tj. nema milion onih gluposti kao na face-u

a vidim da se neki bune što nema chat... :zcepanje: pa za šta vam služi msn, skype, pa sad i fb?
 
Imam... tj. napravila sam ga.. I bila sam mozda dva puta i to je to.. Nista ne kapiram a i iskreno, glupo mi je... Nema ga nijedan moj prijatelj, jedino sto mogu da radim je da trazim neke "zvezde" i to je to.. Meni to bas i nije neka zanimacija...
 
Otvorio sam nalog na twiteru josh davne 2006g. Tada su se sa njega mogle slati poruke na 064 u proseku 10poruka na dan. Davno su ukinuli tu opciju. Od kada su je i ukinuli nisam se logovao. Mozda su je vratili skoro?
Nisam ni tada svatao a ni sada sta je toliko zanimljivo pratiti nekoga i pisati sta ti se dogadja trenutno? Kome to uopste zanimljivo?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top