darkerka

u naše vreme bila jedna boljka, zvali ih "zauške"... svako dete je to moralo da prođe...
...sad valjda postoji vakcina protiv toga...
...ja na te heavy metal, rap, dark, emo momente gledam baš kao na "zauške"...
 
sta mislite o darkerkama ?:rumenko:

normalni ljudi sa svojim bubama kao svi ostali "normalni"

ako su rokeri,pankeri,narodnjaci,padavicari,dizelasi itd prihvatljivi ili bar bili, sta onda fali darkerkama...raste 3 noga na glavi jel??u tom uzrastu je to normalno deca istrazuju sebe ko su i sta su...(ja mislim ko to nije radio il seerre ili se tripuje da je mnogo odrastao i nacitan)..a ne neki ljudi ("normalni") zeleci da stalno budu prihvatljivi za "bitan deo drustva" ostanu ne promenjeni,jednaki,isti,monotoni...odlika ove Srbije i ovog sjjjebanog balkana je cim je neko ekscentrican odma ne valja tj nije "normalan" kao vecina...kad bi tako gledali svet bi ovaj nas balkan proglasio za ludnicu i digli bi zid 2 metra oko nas da slucajno niko ne proviri:rtfm:
 
normalni ljudi sa svojim bubama kao svi ostali "normalni"

ako su rokeri,pankeri,narodnjaci,padavicari,dizelasi itd prihvatljivi ili bar bili, sta onda fali darkerkama...raste 3 noga na glavi jel??u tom uzrastu je to normalno deca istrazuju sebe ko su i sta su...(ja mislim ko to nije radio il seerre ili se tripuje da je mnogo odrastao i nacitan)..a ne neki ljudi ("normalni") zeleci da stalno budu prihvatljivi za "bitan deo drustva" ostanu ne promenjeni,jednaki,isti,monotoni...odlika ove Srbije i ovog sjjjebanog balkana je cim je neko ekscentrican odma ne valja tj nije "normalan" kao vecina...kad bi tako gledali svet bi ovaj nas balkan proglasio za ludnicu i digli bi zid 2 metra oko nas da slucajno niko ne proviri:rtfm:

a esi jebbo ti nesto od tog dark mesa ?:rumenko:
 
jedino na ovom forumu ljudi preskacu pubertet...
svi prepametni...kao,glupi klinci i te varijante...mi nikada nismo imali 15 godina...to i potvrdjuje neka razmisljanja...obicno oni koji su bili moroni u skoli,na faksu...keenjaju po "glupim"klincima...ono,nikada se nisu isticalni ni po cemu...bili oni tunjavi kojima je jedni uspeh tog dana da ih niko ne zajjebava i maltretira...
 

Back
Top