dal je moguce....

DJ_MaRe:
naravno da je moguce... ali koja budala zeli da bude u tako glupoj situaciji... to rade samo mnogo tupave osobe... :?

Ti to oces da kazes da sam tupava osoba..Ja bih te zamolila da te komentare zadrzis za sebe.I ne vjerujem da iko zeli da se nadje u takvoj situaciji ali se u zivotu ne desava sve sto zelis zapravo rijetko kad se nadjes u situaciji u kakvoj zelis da se nadjes.Desilio se sto cu sad?gLupa sam?Uf kakvih sve penalskih komentara ima.Ako cete da se vrijedate preskocite ovu temu.
Unaprijed Hvala...
 
Ljubica P:
DJ_MaRe:
naravno da je moguce... ali koja budala zeli da bude u tako glupoj situaciji... to rade samo mnogo tupave osobe... :?

Ti to oces da kazes da sam tupava osoba..Ja bih te zamolila da te komentare zadrzis za sebe.I ne vjerujem da iko zeli da se nadje u takvoj situaciji ali se u zivotu ne desava sve sto zelis zapravo rijetko kad se nadjes u situaciji u kakvoj zelis da se nadjes.Desilio se sto cu sad?gLupa sam?Uf kakvih sve penalskih komentara ima.Ako cete da se vrijedate preskocite ovu temu.
Unaprijed Hvala...
A šta ti ŽELIŠ??
 
0077:
Ljubica P:
DJ_MaRe:
naravno da je moguce... ali koja budala zeli da bude u tako glupoj situaciji... to rade samo mnogo tupave osobe... :?

Ti to oces da kazes da sam tupava osoba..Ja bih te zamolila da te komentare zadrzis za sebe.I ne vjerujem da iko zeli da se nadje u takvoj situaciji ali se u zivotu ne desava sve sto zelis zapravo rijetko kad se nadjes u situaciji u kakvoj zelis da se nadjes.Desilio se sto cu sad?gLupa sam?Uf kakvih sve penalskih komentara ima.Ako cete da se vrijedate preskocite ovu temu.
Unaprijed Hvala...
A šta ti ŽELIŠ??

Pozelim da se ne nadjem u takvoj situaciji.Ali nasla sam se i sto sad?Glupa sam jel?U ljubavi se ne pita razum nego srce... Vise bih voljela da nisam bila sa njegovim drugom i da se ne svidja mojoj druugarici.Iz vase price se moze zakljuciti da mislite da sam imala zelju da se nadjem u takvoj situaciji.Aooooo :roll:
 
Glupa situacija...zamisli sebe,sadašnjeg i bivšeg i još drugarica :wink: kako sedite i pijete kaficu...idila.Mogu samo da ti kažem moj princip:Sa bivšom devojkom i sestrom svog druga nikad ništa.Mirnija je glava...Mada... bilo je milion situacija ali princip je princip 8)
 
Ako ti se neko zaista svidja,onda muvaj i ne obracaj paznju cija je to osoba i koga ces time povrediti.
Ipak je ljubav jaca od prijateljstva i nijedno prijateljstvo nije moguce porediti sa osecajem kada pored sebe imas voljenu osobu.
Tako sam i ja st8 devojkama mojih prijatelja koje su mi se svidele,rekla to.Ali u ovom slucaju samo rekla,nista nisam pokusavala.Ali ako znam da je devojka lez kao i ja,onda sam svesna da ta osoba sa kojom je nikako nije bolja od mene i nikako joj ne moze pruziti sve ono sto ja mogu.
Valjda se devojke zbog toga i plase mene.Sto sam u stanju da sve dam,a one to nisu u stanju da podnesu.
 
DJ_MaRe:
naravno da je moguce... ali koja budala zeli da bude u tako glupoj situaciji... to rade samo mnogo tupave osobe... :?

Grozno je davati takve komentare. Mislim da je red da se DJ MaRe javi i objasni kako to NETUPAVE osobe kao on resavaju?
Osim toga u ljubavi je sve moguce...
 
e pa dobro... kada vec zelite objasnjenje...
sve to nabrojano zvuci kao najgora spanska serija... a vi zvucite kao brdo klinaca, sto u stvari i jeste... jer zrela osoba nikada ne bi muvala najboljeg ortaka decka sa kojim je bila... to je mnooogo nezrelo... a jos ako se on svidja tvojoj drugarici, i ti to znas, pa kakva si ti onda drugarica!!

Teki:
Grozno je davati takve komentare. Mislim da je red da se DJ MaRe javi i objasni kako to NETUPAVE osobe kao on resavaju?
Osim toga u ljubavi je sve moguce...
a sto se ovoga tice, naravno da je u ljubavi sve moguce, ali nekako znam da je u ovom nije lubav po sredi, nego cista klinacka zaludjenost... uostalom, prisustvovao sam takvim situacijama par puta, i na kraju nista dobro od toga ne ispadne... a i vi svi to znate, zato nemojte da se pravite pametni i glumite nevinasca...

uostalom nije mi bila namera nikoga da uvredim...
 
Ljubica P:
DJ_MaRe:
naravno da je moguce... ali koja budala zeli da bude u tako glupoj situaciji... to rade samo mnogo tupave osobe... :?

Ti to oces da kazes da sam tupava osoba..Ja bih te zamolila da te komentare zadrzis za sebe.I ne vjerujem da iko zeli da se nadje u takvoj situaciji ali se u zivotu ne desava sve sto zelis zapravo rijetko kad se nadjes u situaciji u kakvoj zelis da se nadjes.Desilio se sto cu sad?gLupa sam?Uf kakvih sve penalskih komentara ima.Ako cete da se vrijedate preskocite ovu temu.
Unaprijed Hvala...

niko tebi nije rekao da si tupava... pitala si u trecem licu, i ja sam odgovorio u trecem licu... a da se drzim onoga sto sam rekao, drzim se!
samo cu ovaj put da dodam "bez uvrede"...ali stvarno bih ti preporucio da se izvuces iz takve situacije...
 
DJ_MaRe:
e pa dobro... kada vec zelite objasnjenje...
sve to nabrojano zvuci kao najgora spanska serija... a vi zvucite kao brdo klinaca, sto u stvari i jeste... jer zrela osoba nikada ne bi muvala najboljeg ortaka decka sa kojim je bila... to je mnooogo nezrelo... a jos ako se on svidja tvojoj drugarici, i ti to znas, pa kakva si ti onda drugarica!!

Teki:
Grozno je davati takve komentare. Mislim da je red da se DJ MaRe javi i objasni kako to NETUPAVE osobe kao on resavaju?
Osim toga u ljubavi je sve moguce...
a sto se ovoga tice, naravno da je u ljubavi sve moguce, ali nekako znam da je u ovom nije lubav po sredi, nego cista klinacka zaludjenost... uostalom, prisustvovao sam takvim situacijama par puta, i na kraju nista dobro od toga ne ispadne... a i vi svi to znate, zato nemojte da se pravite pametni i glumite nevinasca...

uostalom nije mi bila namera nikoga da uvredim...

Ja ne znam u koji si se trip ti ubacio...Ewo sad rece da smo brdo klinaca...Pa sto ako jesmo?Jel to nekka bruka.I ti si bio klinac nekad i mogu da garantujem da nisi zrlije razmisljao od nas sad.Mada ne djelues mi mnogo "star"Ako vec mislis da odgovaras na djetinjaste teme i da se bacas u diskusiju sa klincima onda sve posmatraj iz infatilne perspektive...Ako ne mozes...Produzi dalje i hvala na dosadasnjim "savjetima" :wink:
 
Ljubica P:
Ja ne znam u koji si se trip ti ubacio...Ewo sad rece da smo brdo klinaca...Pa sto ako jesmo?Jel to nekka bruka.I ti si bio klinac nekad i mogu da garantujem da nisi zrlije razmisljao od nas sad.Mada ne djelues mi mnogo "star"Ako vec mislis da odgovaras na djetinjaste teme i da se bacas u diskusiju sa klincima onda sve posmatraj iz infatilne perspektive...Ako ne mozes...Produzi dalje i hvala na dosadasnjim "savjetima" :wink:
Ja sam samo rekao svoje misljenje... a ti ako si vec otvorila temu, morala si da ocekujes i pozitivna i negativna reagovanja... Ali sada vidim da si u stvari samo na ovaj nacin trazila podrsku za svoju nameru da se smuvas sa najboljim drugom svoga decka :?

Takodje sam i posle rekao da mi nije bila namera da te uvredim, ali vidim da je tebi bas do svadje, sigurno na taj nacin pokusavas da istreses nervozu zbog svoje glupe situacije u koju si zapala...
A to da sam ja takodje bio klinac sa klinackim problemima, naravno da je tacno, samo sto bih ja i te kako cenio da mi je neko dao savet u to doba... a ne bih se preterano pravio pametan poput tebe!
Zato... pamet u glavu... :roll:
 
DJ_MaRe:
Ljubica P:
Ja ne znam u koji si se trip ti ubacio...Ewo sad rece da smo brdo klinaca...Pa sto ako jesmo?Jel to nekka bruka.I ti si bio klinac nekad i mogu da garantujem da nisi zrlije razmisljao od nas sad.Mada ne djelues mi mnogo "star"Ako vec mislis da odgovaras na djetinjaste teme i da se bacas u diskusiju sa klincima onda sve posmatraj iz infatilne perspektive...Ako ne mozes...Produzi dalje i hvala na dosadasnjim "savjetima" :wink:
Ja sam samo rekao svoje misljenje... a ti ako si vec otvorila temu, morala si da ocekujes i pozitivna i negativna reagovanja... Ali sada vidim da si u stvari samo na ovaj nacin trazila podrsku za svoju nameru da se smuvas sa najboljim drugom svoga decka :?

Takodje sam i posle rekao da mi nije bila namera da te uvredim, ali vidim da je tebi bas do svadje, sigurno na taj nacin pokusavas da istreses nervozu zbog svoje glupe situacije u koju si zapala...
A to da sam ja takodje bio klinac sa klinackim problemima, naravno da je tacno, samo sto bih ja i te kako cenio da mi je neko dao savet u to doba... a ne bih se preterano pravio pametan poput tebe!
Zato... pamet u glavu... :roll:

Prvo nisam uospte nervozna i nije mi do svadje ali necu da dozvolim da me neko vrijedja.Usput strasno sam srecna osoba...Druga stvar pitanje je glasilo "da li je moguce" chini mi se i mislim da komentarima "tupava si osoba" itd nije mjesto tu...
Tebi u svakom slucaju hvala na "savjetu"
Pfff :roll:
 
Ljubica P:
Prvo nisam uospte nervozna i nije mi do svadje ali necu da dozvolim da me neko vrijedja.Usput strasno sam srecna osoba...Druga stvar pitanje je glasilo "da li je moguce" chini mi se i mislim da komentarima "tupava si osoba" itd nije mjesto tu...
Tebi u svakom slucaju hvala na "savjetu"
Pfff :roll:
molim i drugi put... :D
 
Ljubica P:
DJ_MaRe:
naravno da je moguce... ali koja budala zeli da bude u tako glupoj situaciji... to rade samo mnogo tupave osobe... :?

Ti to oces da kazes da sam tupava osoba..Ja bih te zamolila da te komentare zadrzis za sebe.I ne vjerujem da iko zeli da se nadje u takvoj situaciji ali se u zivotu ne desava sve sto zelis zapravo rijetko kad se nadjes u situaciji u kakvoj zelis da se nadjes.Desilio se sto cu sad?gLupa sam?Uf kakvih sve penalskih komentara ima.Ako cete da se vrijedate preskocite ovu temu.
Unaprijed Hvala...

da i ti ne mislis nesto slicno,ne bi se prozvala....i`m sorry,but jbg... :D
a i ovo sa komentarima...sto trazis komentar kad hoces da ga zadrzi za sebe :?: :arrow:
 
miss:
Ljubica P:
DJ_MaRe:
naravno da je moguce... ali koja budala zeli da bude u tako glupoj situaciji... to rade samo mnogo tupave osobe... :?

Ti to oces da kazes da sam tupava osoba..Ja bih te zamolila da te komentare zadrzis za sebe.I ne vjerujem da iko zeli da se nadje u takvoj situaciji ali se u zivotu ne desava sve sto zelis zapravo rijetko kad se nadjes u situaciji u kakvoj zelis da se nadjes.Desilio se sto cu sad?gLupa sam?Uf kakvih sve penalskih komentara ima.Ako cete da se vrijedate preskocite ovu temu.
Unaprijed Hvala...

da i ti ne mislis nesto slicno,ne bi se prozvala....i`m sorry,but jbg... :D
a i ovo sa komentarima...sto trazis komentar kad hoces da ga zadrzi za sebe :?: :arrow:

Cujes li ovu pametnicu?Ao.Slusaj da ti objasnim ja nesto.Ovdje covjek ne treba da se prepozna kao sto ti maloprije rece jer je cinjenica da je on to mislio na mene i na moju situaciju.O cemu se ovdje prica?Treba samo shvatiti sto je pjesnik htio reci.Cim komentarises na ovako glup nacin tesko je za tebe to da shvatis.
Trazim da mi se kaze sto mislite ali ne trazim dublja komentarisanja moje persone.Niko ne zna kakva sam osoba i ne moze znati iz ove jedne glupe situaciju.I zamolila bih te da komentare ovoga tipa ostavis za drugi topic.Nepotrebni su u potpunosti.
I zamolila bih moderatore u koliko ih ima da ubuduce ovako glupe i bez ikakve veze sa temom postove brisu.
HVALA. :?
 
NeWjErOwAtNo...
Kazes covjeku da se nalazis u takvoj situaciji i on onda kazhe e osobe koje se nadju u takvoj situaciji su tupave!
Da nije mozda da na tebe mislio.. :roll: :roll:
Sramota.
Ja zelim da zavrsim ovu raspravu.Dajte komentar na temu ako zelite a moju i njegovu diskusiju zaobidjite.Ionako smo se fino i ljubazno rastali :P
 
Ljubica P:
Biti sa momkom sa cijim si se najboljim drugom smuvala bila i koji se svidja tvjoj najboljoj drugarici...A vi se muvate...
Samo da te podsetim na tvoje pitanje.Nigde ne videh da si sebe spomenula.Pricas u trecem licu,pa ti je tako i odgovoreno.Ali izgleda da si izostala sa tog casa.Pitanje ti je bas bezveze.Ako si se vec nasla u toj situaciji pa valjda si toliko pametna da vidis da li je to moguce ili ne.Ne treba mi ovde da ti o tome pricamo.Samo bez ljutnje molim.Poz...
 
vesna pet:
Ljubica P:
Biti sa momkom sa cijim si se najboljim drugom smuvala bila i koji se svidja tvjoj najboljoj drugarici...A vi se muvate...
Samo da te podsetim na tvoje pitanje.Nigde ne videh da si sebe spomenula.Pricas u trecem licu,pa ti je tako i odgovoreno.Ali izgleda da si izostala sa tog casa.Pitanje ti je bas bezveze.Ako si se vec nasla u toj situaciji pa valjda si toliko pametna da vidis da li je to moguce ili ne.Ne treba mi ovde da ti o tome pricamo.Samo bez ljutnje molim.Poz...

...i sledeci put naglasi da ne zelis negativne komentare,nego samo podrsku,i to da se prozivas za svaku glupost!
:wink: aj cao!
 

Back
Top