Biti ili ne biti ....

Dobio je ono što je želeo, smorila si ga i sada te kulira dok sama ne odeš jer te ne ceni ni toliko da se pomuči i kaže ti istinu u oči. Stvarno nije potrebna kristalna kugla da bi se to videlo. Pokvaren muškarac i glupa žena oduvek su bili par iz snova.
 
Posto vidim da ovde ima mnogo iskusnih forumasa i forumasica,..

ja imam jedan problemcic sa (ex) deckom :mrgreen:

Imam (imala sam) decka sa kojim sam vec mesec dana i lepo nam je i sve divno i krasno
i mazimo se i pricamo, setamo i slicno,...

I onda jednoga dana je prestao da se javlja, da zove, da salje sms
da se vidjamo....on je prekinuo nasu vezu bez ikakvog objasnjenja i razloga:dash:

Da li mozete da verujete?

Ja kada ga pitam kada cemo da se vidimo on stalno nalazi izgovore da se ne vidimo..ali on i dalje nece da kaze da smo mi raskinuli..kada ga pitam u vezi toga on se pravi bledav. :eek::think:

Da li ste ikada imali problem ovakve vrste u vezi i sta moze da bude razlog da Vam se neko prestane javljat iz cista mira :think:

Nije lepo, ali možda bolje i to nego da ti kaže, npr, kako mu mama brani da se zabavlja sa tobom.
Zamisli kako bi se tek onda glupo osećala.
 
A ovako bas ispada fer i ovako je nece povrediti :roll:

Ma da pravo gowno od glave do pete....msm ne znam zašto neki ljudi to rade?! ne mislim samo na muškarce, ima i žena takvih da se ne lažemo....ono sad ću ja da ispadnem kao ok ali eto ne mogu da objasnim dotičnoj osobi da neću da imam ništa s njom a nisam se čak ni potrudio da objasnim razlog mog iznenadnog ćutanja...:mrgreen:...msm to su osobe bez karaktera, smrdljive pichkice, koje se samo predstavljaju kao šatro dobri a samo ko ih ne zna skupo bi ih platio ... ko ih zna, ne bi ih uzeo ni na poklon...:p
 
Posto vidim da ovde ima mnogo iskusnih forumasa i forumasica,..

ja imam jedan problemcic sa (ex) deckom :mrgreen:

Imam (imala sam) decka sa kojim sam vec mesec dana i lepo nam je i sve divno i krasno
i mazimo se i pricamo, setamo i slicno,...

I onda jednoga dana je prestao da se javlja, da zove, da salje sms
da se vidjamo....on je prekinuo nasu vezu bez ikakvog objasnjenja i razloga:dash:

Da li mozete da verujete?

Ja kada ga pitam kada cemo da se vidimo on stalno nalazi izgovore da se ne vidimo..ali on i dalje nece da kaze da smo mi raskinuli..kada ga pitam u vezi toga on se pravi bledav. :eek::think:

Da li ste ikada imali problem ovakve vrste u vezi i sta moze da bude razlog da Vam se neko prestane javljat iz cista mira :think:

Prvo price neko mu je napunio glavu glupostima -otpisi jer to nema veze sa istinom :ok:

Taj odgovor ako ikada dobijes je tako idealan kad neko hoce da te napravi budalom ili otkaci po kratkom postupku :rtfm: Bilo da je u pitanju muskarac ili zena niko ali zapamti niko ne moze da ga okrene protiv osobe do koje mu je stalo , cak i ako mu to kaze najbolji drug on ce svakako da bude besan ali ce da se suoci sa devojkom da vidi sta je istina ili jednostavno da predje preko toga ....
A to da mogu glasine da uniste vezu je stvarno smesno . Pa ja kad mi napricaju gluposti samo se jos gori efekat postigne :lol: -ja ga jos vise idealizujem a tracare ignorisem -tako kada sam zaljubljena

Dakle nemoj da se opterecujes opcijom neko mu je napunio glavu ili ako ti tako nesto on kaze iako ce da ti tesko padne , ako mozes kazi mu ma nije to istina , istina je mnogo gora eto vidis precutali su ti , i nemas neke pouzdane izvore ;)

Jasno je da ti se svidja i svako normalan bi bio zbunjen takvom reakcijom ali on ocigledno nije normalan kad moze da ti se ne javlja a da i dalje odrzava kontakt sa tobom i kulira odgovor o raskidu :confused: , ja ga dozivljvam kao nekog psihopatu :sad2:

Najbolje i jedino dobro resenje za tebe je da ga isto iskuliras :ok: , u protivnom ces sebe ozbiljno povrediti
 
Posto vidim da ovde ima mnogo iskusnih forumasa i forumasica,..

ja imam jedan problemcic sa (ex) deckom :mrgreen:

Imam (imala sam) decka sa kojim sam vec mesec dana i lepo nam je i sve divno i krasno
i mazimo se i pricamo, setamo i slicno,...

I onda jednoga dana je prestao da se javlja, da zove, da salje sms
da se vidjamo....on je prekinuo nasu vezu bez ikakvog objasnjenja i razloga:dash:

Da li mozete da verujete?

Ja kada ga pitam kada cemo da se vidimo on stalno nalazi izgovore da se ne vidimo..ali on i dalje nece da kaze da smo mi raskinuli..kada ga pitam u vezi toga on se pravi bledav. :eek::think:

Da li ste ikada imali problem ovakve vrste u vezi i sta moze da bude razlog da Vam se neko prestane javljat iz cista mira :think:

mene tako bivsi ostavio. s tim sto smo bili zajedno mnoooooogo meseci, ne samo jedan:confused:
i s tim sto ga nikad nisam pozvala.
i tu mislim da si napravila najvecu gresku. ne zovi. ni po cenu da umres.
kad te pozove pravi se luda i ne postavljaj pitanja koja mu sada postavljas. decko te zavlaci jer je serronja. znaci- kuliraj. zaboravi ga. neka zove, zajjebavaj ga.
 
Jesam ja.Otišao bez pozdrava,promenio broj,nije rekao ni "Dovidjenja"...Ti bar imaš sreće,toliko da si ga mogla pitati,ja nisam ni mogla...:mrgreen:
Strašno..znaci,ja mislila da su takvi stvorovi muški vec davno nestali kao dinosaurusi,ali vidim da ima još takvih...:(
Jednostavno,ja milsim da prestanu da te vole,ali da nemaju hrabrosti,da ti to kazu u lice,pa se tako prave blago bleskasti u nadi da ces sama shvatiti ,da te on ignoriše i stavlja u neki drugi plan-zaborav vec davnii...meni je bilo uzasno.Zaista.Jedva sam se iskobeljala iz te situacije.Tek nakon 4.godine,sam saznala da i dan danas,ponekad razmišlja o tome,više puta kako on kaže..da je milsio i razmišljao kako se poneo i na kakav je način otišao..Znači,ipak i takve neke duše,muče nekad nemiri,a milsiš da ih nikada ništa više ne muči...
Veruj mi,bolje sada,nego da ste u braku bili,pa deca..pa onda da tako ode..Nikada nije lepo,ni tada niti bi bilo sada..ali bolje da sada uvidiš sa kakvim imaš posla,nego kasnije...:)

:cmok2::cmok2::cmok2:
jao kakav zasu....:(
kakvi konji i kakve grinje i kakve serronje:(
 
Ma da pravo gowno od glave do pete....msm ne znam zašto neki ljudi to rade?! ne mislim samo na muškarce, ima i žena takvih da se ne lažemo....ono sad ću ja da ispadnem kao ok ali eto ne mogu da objasnim dotičnoj osobi da neću da imam ništa s njom a nisam se čak ni potrudio da objasnim razlog mog iznenadnog ćutanja...:mrgreen:...msm to su osobe bez karaktera, smrdljive pichkice, koje se samo predstavljaju kao šatro dobri a samo ko ih ne zna skupo bi ih platio ... ko ih zna, ne bi ih uzeo ni na poklon...:p

Bravo Zvocalo upravo to,....

ja kad nekog zelim da otkacim onda mu kazem kako stoje stvari...
 

Prvo price neko mu je napunio glavu glupostima -otpisi jer to nema veze sa istinom :ok:

Taj odgovor ako ikada dobijes je tako idealan kad neko hoce da te napravi budalom ili otkaci po kratkom postupku :rtfm: Bilo da je u pitanju muskarac ili zena niko ali zapamti niko ne moze da ga okrene protiv osobe do koje mu je stalo , cak i ako mu to kaze najbolji drug on ce svakako da bude besan ali ce da se suoci sa devojkom da vidi sta je istina ili jednostavno da predje preko toga ....
A to da mogu glasine da uniste vezu je stvarno smesno . Pa ja kad mi napricaju gluposti samo se jos gori efekat postigne :lol: -ja ga jos vise idealizujem a tracare ignorisem -tako kada sam zaljubljena

Dakle nemoj da se opterecujes opcijom neko mu je napunio glavu ili ako ti tako nesto on kaze iako ce da ti tesko padne , ako mozes kazi mu ma nije to istina , istina je mnogo gora eto vidis precutali su ti , i nemas neke pouzdane izvore ;)

Jasno je da ti se svidja i svako normalan bi bio zbunjen takvom reakcijom ali on ocigledno nije normalan kad moze da ti se ne javlja a da i dalje odrzava kontakt sa tobom i kulira odgovor o raskidu :confused: , ja ga dozivljvam kao nekog psihopatu :sad2:

Najbolje i jedino dobro resenje za tebe je da ga isto iskuliras :ok: , u protivnom ces sebe ozbiljno povrediti

Hvala ti na utesi ;)
 
Slicna situacija je bila sa mnom i mojim bivsim, samo je prestao da se javlja. jos sam u medjuvremenu saznala da me je prevario, ali ja sam htela cist racun, i startovala sm ga u gradu, da mi kaze sta i kako, da bi on odgovorio kako ne voli takve situacije, nece on nikog povredi i sl. mogao je bar da mi kaze...ali nazalost, znam mnogo takvih primera iz okruzenja :(
 
Posto vidim da ovde ima mnogo iskusnih forumasa i forumasica,..

ja imam jedan problemcic sa (ex) deckom :mrgreen:

Imam (imala sam) decka sa kojim sam vec mesec dana i lepo nam je i sve divno i krasno
i mazimo se i pricamo, setamo i slicno,...

I onda jednoga dana je prestao da se javlja, da zove, da salje sms
da se vidjamo....on je prekinuo nasu vezu bez ikakvog objasnjenja i razloga:dash:

Da li mozete da verujete?

Ja kada ga pitam kada cemo da se vidimo on stalno nalazi izgovore da se ne vidimo..ali on i dalje nece da kaze da smo mi raskinuli..kada ga pitam u vezi toga on se pravi bledav. :eek::think:

Da li ste ikada imali problem ovakve vrste u vezi i sta moze da bude razlog da Vam se neko prestane javljat iz cista mira :think:

Nadji drugog. Taj je raskinuo sa tobom, ali je od onih kukavica sto ne smeju da kazu u oci gotovo je, vec hoce da njih neko ostavi. Ima takvih likova.
 
surovo je, ali je ovako:
da je zainteresovan da budete u vezi, javljao bi se svaki dan.
nada se da ce ovakvim kuliranjem da te ohladi i da neces da ga smaras.
to sto je za tebe bio dobar sex, za njega je bilo samo praznjenje.
ne ispunjavas ga kao osoba, a nisi mu ni bitna toliko u zivotu da bi trosio vreme na tebe objasnjavajuci ti zasto hoce da raskine.
u stvari, on u vezi sa tobom nije ni bio - ti si jedina koja je vas odnos videla tako.
sada ne zeli cak ni da te udostoji odgovorom na poslatu poruku.
kratko - smaras ga.

dizi sidro i pali.
nije mi jasno zasto zene stalno pravdaju nekorektno ponasanje one druge strane izmisljenim razlozima u koje ni same ne veruju?
i gde je granica gde prestajes sa svojim ponizavanjem?
da je hteo bilo sta da ti kaze, rekao bi ti jos pre mesec dana.

neki muski atroficni mozgovi funkcionisu na takav nacin.
sta ces pi... su.

sreca pa nisu svi muskarci takvi.

Postoji dobar film(ne kao film, nije neka umetnost, nego kao priča), "He's just not that into you". Igraju sve poznati glumci...
Poenta je, ako je nekome stalo, zvaće vas, nema opravdanja. Ako mu je malo stalo, malo će se i javljati... Zato, žene ne maštajte i ne izmišljajte romansu, ako realno nema konkretnih dokaza koji upućuju na postojanje iste :)

Slažem se sa postom.
 
Postoji dobar film(ne kao film, nije neka umetnost, nego kao priča), "He's just not that into you". Igraju sve poznati glumci...
Poenta je, ako je nekome stalo, zvaće vas, nema opravdanja. Ako mu je malo stalo, malo će se i javljati... Zato, žene ne maštajte i ne izmišljajte romansu, ako realno nema konkretnih dokaza koji upućuju na postojanje iste :)

Slažem se sa postom.

Gledala sam taj film,...odlican je :D
 
Postoji dobar film(ne kao film, nije neka umetnost, nego kao priča), "He's just not that into you". Igraju sve poznati glumci...
Poenta je, ako je nekome stalo, zvaće vas, nema opravdanja. Ako mu je malo stalo, malo će se i javljati... Zato, žene ne maštajte i ne izmišljajte romansu, ako realno nema konkretnih dokaza koji upućuju na postojanje iste :)

Slažem se sa postom.

"Ti ga prosto ne zanimas"
A vidis nije to uvek tako, sad cu ti i objasniti.
Moj drug, upozna devojku u basu za Bg, jedva uspe nekako da uspostavi komunikaciju sa njom, onda sa glavne autobuske krenu basom dalje zajedno, da bi on zbog nje isao do zadnje a nije trebao, rastanu se, ali on ne uzme broj telefona, krene svako na svoju stranu, i posle par munuta on krene da je trazi, zaustavi je, uzme broj....jako ga je zainteresovala, nadju se posle par dana, a taj dan su se prvi put i culi, prodje 10 dana, on joj se od vidjenja uopste ne javlja, niti ona njemu, u medjuvremenu, on meni kaze da je zainteresovan da posle svega sto mu se desilo, zeli vezu sa nekim, sa njom, bez obzira sta je prethodne 4 godine prosao....dakle....prodje jos nedelju dana, on i dalje samo na nju misli a ne javlja joj se....sta se dalje desilo, bas ono sto potvrdjuje da nije sve kao na filmu ;)
Ljudi dolaze i prolaze kroz nas zivot, to je jednostavno prirodno, sa nekim se nadjes ili ne...prosto, a za nekog moras i da se potrudis :)
 
"Ti ga prosto ne zanimas"
A vidis nije to uvek tako, sad cu ti i objasniti.
Moj drug, upozna devojku u basu za Bg, jedva uspe nekako da uspostavi komunikaciju sa njom, onda sa glavne autobuske krenu basom dalje zajedno, da bi on zbog nje isao do zadnje a nije trebao, rastanu se, ali on ne uzme broj telefona, krene svako na svoju stranu, i posle par munuta on krene da je trazi, zaustavi je, uzme broj....jako ga je zainteresovala, nadju se posle par dana, a taj dan su se prvi put i culi, prodje 10 dana, on joj se od vidjenja uopste ne javlja, niti ona njemu, u medjuvremenu, on meni kaze da je zainteresovan da posle svega sto mu se desilo, zeli vezu sa nekim, sa njom, bez obzira sta je prethodne 4 godine prosao....dakle....prodje jos nedelju dana, on i dalje samo na nju misli a ne javlja joj se....sta se dalje desilo, bas ono sto potvrdjuje da nije sve kao na filmu ;)
Ljudi dolaze i prolaze kroz nas zivot, to je jednostavno prirodno, sa nekim se nadjes ili ne...prosto, a za nekog moras i da se potrudis :)

kako romanticno..:zaljubljena: :heart:
 
Posto vidim da ovde ima mnogo iskusnih forumasa i forumasica,..

ja imam jedan problemcic sa (ex) deckom :mrgreen:

Imam (imala sam) decka sa kojim sam vec mesec dana i lepo nam je i sve divno i krasno
i mazimo se i pricamo, setamo i slicno,...

I onda jednoga dana je prestao da se javlja, da zove, da salje sms
da se vidjamo....on je prekinuo nasu vezu bez ikakvog objasnjenja i razloga:dash:

Da li mozete da verujete?

Ja kada ga pitam kada cemo da se vidimo on stalno nalazi izgovore da se ne vidimo..ali on i dalje nece da kaze da smo mi raskinuli..kada ga pitam u vezi toga on se pravi bledav. :eek::think:

Da li ste ikada imali problem ovakve vrste u vezi i sta moze da bude razlog da Vam se neko prestane javljat iz cista mira :think:

moj savjet ti je ne da se pravis da si raskinula snjim vec da raskines!
ne vidim cemu natezanje sa takvom osobom, postavljanje teme, razlabanje..
tip te ocito ne postuje ( a tek ste na pocetku veze) znaci gas!
sta ces cekati da ti kaze u facu da ide ili ostaje?:think: koji dio njegovog ponasanja ti nije jasan pitam se'!:rtfm:
 

Back
Top