Sex na ekskurziji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
Za dve nedelje idemo na 7-dnevnu exkurziju u Atinu...zanimaju me sikustva ovih starijih, koliko je moguce ostvariti ovako nesto, ako pre toga nisam u vezi sa nekom devojkom...nadam se nekom opstem ludilu, ili uticaju alkohola...pa da od toga nesto...jel ima jos neko slicne planove?
 
ma opusti se, ako ne ebesh na exkurziji, uvek mozesh da se uclanish u planinarsko drushtvo! te exk su precenjene bar je to moje mishljenje, dodushe ja nikad nisam bila neki ortak..ali da ne duljim!
a za sex sa alkoh devojkama nemam shta da ti kazhem..osim da tad mogu da ti se dese razna s. al mladi smo ludi smo pa ako! a valjda mozesh za 7 dana da navatash nesto a ako ne uspesh vrlo vazhno valjda je cilj za te pare da ti bude lepo
 
zasto si postavljas tako glupe ciljeve poput onog kulta iz amerike da posle maturskog hopa-cupa? :roll: opusteno covece,a nece valjda da se hoppishes s nekom ku$veshtinom ili sa ruznom devojkom? :wink: imas vremena ihihi za to
 
dkole:
Za dve nedelje idemo na 7-dnevnu exkurziju u Atinu...zanimaju me sikustva ovih starijih, koliko je moguce ostvariti ovako nesto, ako pre toga nisam u vezi sa nekom devojkom...nadam se nekom opstem ludilu, ili uticaju alkohola...pa da od toga nesto...jel ima jos neko slicne planove?

hm, sex i alkohol su vrlo losa kombinacija... :?
a sto se tice toga da li ce ga biti na exkurziji... naravno da hoce... da se ne lazemo... :roll:
 
ahah pa nadji jddnu drugaricu koja je malko izdvojena. ona je isto zheljna znachi. e s njom se uortachi. nemoj da budesh smarac nego samo prijateljski onako sedi blizu nje, caskajte, sve max fino. josh ako nema decka super. e i onda tako druzhi se s njom nenametljivo tih dana i onda ce jednom da bude prilika. ali ipak pazi za alkohol da posle ne placash alimentaciu itd znachi izbegavaj ta s.anja.
 
Shinoda:
Xaxaxaxaxaxaxa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa taka ti je ova danasnja mladezh!!!!!
Samo na to mislimo, mada cast pojedincima!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ma siguran sam ja, dragi moj Shinoda, da si ti taj Pojedinac, sve sa velikim i naglashenim P, koji bi radje shetao Akropolisom i Delfskim svetilishtima, diveci se suncu koje tako divno oblikuje kanelure dorskih stubova dok nad tobom meke karijatide i mocni atlasi sa lakocom nose teshke vence Partenona, nego shto bi kupovao kondome i viski sve zamisljajuci onaj deo posle ponoci kad ti tvoja dojucherashnja drugarica baljezgari po krevetu pijana ko smuk od tvog viskija i ti kazes - tu smo! :lol:


uzgred, neko je rekao 'a za shta inace sluze ekskurzije'?...... pa da, u pravu je. srednjoshkolske ekskurzije sluze definitivno za ispunjenje Svetog Trojstva - Brena u busu, viski u Free-shopu i Hopa-Cupa u hotelu :D
 
Keeper:
o tako mi Manitua..... zar josh ima klinaca koji idu u najlepshe gradove sveta, i koji ce u Partenonu smishljati kako da skinu mrak :roll: c c c c ......[/b]

e bash sam ovo htela da kazem! znaci ne mogu da verujem....da razmislja kako ce da pojebe neku alkoholisanu kurvaju, nego lepo da mislis o junoni... :wink:
ne, ali ozbiljno...covek ima sedam dana u Atini, a on razmislja o tome oce li (konacno) uspeti nekog da povali...svasta :?
 
Ernesto_Che:
e bash sam ovo htela da kazem! znaci ne mogu da verujem....da razmislja kako ce da * neku alkoholisanu kurvaju, nego lepo da mislis o junoni... :wink:
ne, ali ozbiljno...covek ima sedam dana u Atini, a on razmislja o tome oce li (konacno) uspeti nekog da povali...svasta :?
ma da... pitacu te za misljenje kada ti dodje maturska exkurzija... :roll:
 
dkole:
zanimaju me sikustva ovih starijih, koliko je moguce ostvariti ovako nesto, ako pre toga nisam u vezi sa nekom devojkom...
uostalom, ako do sada nisi smuvao nesto, a imao si 4 godine, otkud ti ideja da ces uspeti nesto za bezveznih 7 dana (naravno, ponekad je dovoljno i 20 min. ali to nije tvoj slucaj)...

osim toga, i ako savatas nesto pijano i iskoristis priliku, pa spavas sa njom, zar se neces osecati kao skot sto nisi to uspeo na "pravi" nacin da odigras to..(tj da je lepo prvo osvojis pricom i ponasanjem, -dok ste oboje trezni, naravno-)

i da ne filizofiram previse, zaklucak: Uzivaj u partenonu, meteorima i delfima, jer to je jedino sto ces dobiti u Grckoj... :roll: jer ne verujem da si od onih koji se omrse na ekskurziji...
 
DJ_MaRe:
Ernesto_Che:
e bash sam ovo htela da kazem! znaci ne mogu da verujem....da razmislja kako ce da * neku alkoholisanu kurvaju, nego lepo da mislis o junoni... :wink:
ne, ali ozbiljno...covek ima sedam dana u Atini, a on razmislja o tome oce li (konacno) uspeti nekog da povali...svasta :?
ma da... pitacu te za misljenje kada ti dodje maturska exkurzija... :roll:

slazem se-pitaj me!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top