Питање за све......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nikadvise90te

Ističe se
Poruka
2.016
Поштовани,
Супермодератори, Модератори.......Корисници форума.......

Да ли би требало да постоји неки дан, сат.....у месецу када би сити могли да се извређамо, без кажњавања.......ја мислим да би требало. (happy-our...)

А онда да сутрадан направимо ретроспективу свих увреда, која би могла да се објављује као монографија увреда на форуму на три месеца......и наравно да се гласа за нај-увреду месеца...........

А на основу свих тих увреда модерација би могла да састави подужи списак забрањених речи, појмова, метафора........

Молим Модерацију да тему затвори након 48-сати од објављивања.
Хвала

П.С. А можда да буде нека анкета по овом питању?
 
Поштовани,
Супермодератори, Модератори.......Корисници форума.......

Да ли би требало да постоји неки дан, сат.....у месецу када би сити могли да се извређамо, без кажњавања.......ја мислим да би требало. (happy-our...)

А онда да сутрадан направимо ретроспективу свих увреда, која би могла да се објављује као монографија увреда на форуму на три месеца......и наравно да се гласа за нај-увреду месеца...........

А на основу свих тих увреда модерација би могла да састави подужи списак забрањених речи, појмова, метафора........

Молим Модерацију да тему затвори након 48-сати од објављивања.
Хвала

П.С. А можда да буде нека анкета по овом питању?

:rotf::rotf::rotf:Имаш прави ник.НИКАДВИШЕ.Па видиш да и без тога само се вреџамо.
 
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Važi se, što se mene tiče.
A doveče nagrade :

t1244.gif
 
Поштовани,
Супермодератори, Модератори.......Корисници форума.......

Да ли би требало да постоји неки дан, сат.....у месецу када би сити могли да се извређамо, без кажњавања.......ја мислим да би требало. (happy-our...)

А онда да сутрадан направимо ретроспективу свих увреда, која би могла да се објављује као монографија увреда на форуму на три месеца......и наравно да се гласа за нај-увреду месеца...........

А на основу свих тих увреда модерација би могла да састави подужи списак забрањених речи, појмова, метафора........

Молим Модерацију да тему затвори након 48-сати од објављивања.
Хвала

П.С. А можда да буде нека анкета по овом питању?


To bi bila full demokratija, a i bilo bi veoma dobro za zdravstveno stanje svih učesnika!!!
Terapija isto kao borba perjanim jastucima!!!
 
Takav mentalitet takav i forum. Sta ti tu sad nije jasno? Kad uvredis nekog to ti je kao da si mu rekao dobar dan. Pojedine osobe samo preko uvreda mogu da iskazu sta imaju.
Predlog je dobar samo sto ti gore pomenuti moderatori i ostali odgovorni nece shvatiti kao mobla ili popularno apel
 
Ту сам...где би био....?
Но ме ова моја урнише....Тера неко цвеће да јој садим....:per: :per: :per:
Све ћу залити врелом водом.... :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ма попишај се на цвеће. Ако те затекне и пита те шта то радиш, реци: ,,Жуборим''.
100% ће ти рећи: ,,Ниси нормалан''. Ал' нема везе, зезнуо си и њу и цвеће.
 
verovatno ne da ucestvujem, ali moze

sve mi se cini da su na drugim delovim foruma u upotrebi glagoli i epiteti koji su ovde znak loseg domaceg vaspitanja

ali, da se fizicki izdvoji o obelezi prostor ili tema za te frustrirane rezimce, pa ko voli eto mu ga
 
Да ли ће да постоји неко место,.....али на пдф "политика",
пошто не улазим у, овде неке,
кафане, групе, групице,. КРУЖОКЕ
.бла бла бла.....
да бих сазнала шта се "прича" и шта ће се "причати"....
.и нећу више да питам ништа "тајно"( ПП)
него хоћу ЈАВНО да сазнам од оних који уређују форум
све у вези оног што је овде
недоречено.....и уопште да поставим неко питање,.
...а
које није слично овоме:
http://forum.krstarica.com/threads/366940

:hvala:

.

Na politici toga neće biti. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top