Još jedan dokaz da raj postoji!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Još jedan dokaz da raj postoji!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Još jedan dokaz da raj postoji!

http://www.alo.rs/vesti/26223/Klinac_se_probudio_iz_mrtvih

Medicinski fenomen sa srećnim završetkom
    Klinac se probudio iz mrtvih
    Subota - 10.04.2010
    Trogodišnji Paul bio je tri sata i 18 minuta klinički mrtav, nakon čega je došao svesti, piše nemački tabloid „Bild“, navodeći da je dečak svojim roditeljima rekao da je, zapravo, bio kod prababe na nebu.

„Bio sam kod bake Emi na nebu. Ona mi je rekla da treba odmah da se vratim“, rekao je roditeljima mali Paul nakon što je posle pada u jezero puna tri sata i 18 minuta bio klinički mrtav!
    „Ovako nešto još nisam doživeo“, rekao je profesor Lotar Švajgerer, šef klinike „Helios“ u Berlinu, navodeći da deca, kada minutima budu pod vodom, najčešće ne uspevaju da prežive.
    Četiri lekara klinike „Helios“ su se borila za Paulov život i skoro su ih sve nade bile napustile. Međutim, posle tri sata i 18 minuta, dečakovo srce ponovo počelo da kuca. Mali Paul se u Brandenburgu igrao u bašti dede i babe, gde je upao u jezero. Mrtvo telo dečaka je u vodi pronašao njegov deda. Dečakov otac je prvi pokušao da spase sina. Dao mu je veštačko disanje usta na usta i pokušao je s masažom srca. Vreme je prolazilo, zbog čega su roditelji pozvali hitnu pomoć. Spasilačkim helikopterom dečak je bez znakova života prebačen u bolnicu. Kada je stigao u bolnicu, temperatura Paulovog tela je bila samo 28 stepeni Celzijusa (normalna je 37 stepeni Celzijusa). Lekari veruju da je dečaku upravo ledena voda jezera spasla život. Naime, zbog hladnoće je dečakov metabolizam usporio i trošio je minimalnu količinu kiseonika.

Svetlo na kraju tunela

Mnoge osobe koje tvrde da su iskusile smrt i u poslednjem trenutku se vratile „na ovu stranu“ opisale su svoje viđenje iskustva bliskog smrti. Većina je videla odigravanje celog svog života pred očima ili osećala potpuni mir. Fenomen „svetla na kraju tunela“ uključuje viđenje blistavog svetla, tunela, pa čak i bliske osobe koja ih „zove da se vrate“.

Moderator duska.vodolija (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    311
    Reputaciona moć
    1603

Thumbs up Re: Još jedan dokaz da raj postoji!

Ime:  untitled.bmp
Pregleda: 153
Veličina:  28,3 KBZagrebacki institut Rudjer Boskovic obavijestio je javnost da je Medjunarodno drustvo molekularnih biologa razsvijetlilo mehanizam koji stanicu bakterije Deinococcus radiodurans omogucava povratak iz *klinicke smrti*
    Ako ova bakterija koja moze da izdrzi ekstremne uslove zivota pomogne covjek bi mogao biti vracan u zivot, i ispricati nam da li ima Raja ili bilo cega podlije smrti ...
    Setam , citam , pisem i opasno sam luda ....

Domaćin zeljko612 (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: Još jedan dokaz da raj postoji!

A sta ako je on to sanjao,msm ipak je bio u nekom smislu ziv,ja sam vise puta sanjao pokojnika pa nisam bio mrtav...bar koliko ja znam

Ističe se Black_star (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    86

sedi na dnu jezera i misli na prababu?!
    bas..danasnji klinci pre bi sanjali seku aleksic,dzipove,suske tomeslicno.don`t you agreeeeeeee??...

Primećen član umbra* (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

O NDE fenomenima napisane su mnoge knjige, na osnovu svedocenja hiljada ljudi.Zasto ne bi smo verovali tolikim svedocima? Skeptici,medjutim,kazu da iskustvo "blizu smrti" i "smrt" nisu isto, te da bi NDE iskustvo moglo biti samo "poslednje iskustvo" ljudskog uma pre definitivne smrti. A posle(po njima) - nistavilo...ili ko zna sta...No, ako bi oni bili u pravu, kako je onda moguce da su sva ta iskustva manje-vise slicna bez obzira da li ih je doziveo ateista, vernik,odrasla osoba, dete...i to s bilo kojeg kraja planete??? I kako je moguce da je decak (koji verovatno nikad cuo nije za NDE) , kako je neko vec primetio, video svoju pokojnu baku a ne, recimo, neki lik iz "decjeg sveta" (pod uslovom da je novinski clanak tacan) ?
    "Smrt nije gašenje svetla; to je gašenje lampe jer je svanula zora".

Aktivan član
    Učlanjen
    06.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

gde je moja tema o strahu od mraka??

Aktivan član re[ ]De (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    45

Ne funckionise to tako...Ne treba biti dobar da bi dobio neku zaslugu vec zato sto ti srce kaze da je tako ispravno. Poklon je vec dat samim cinjenjem. Kada bi ljudi saznali za raj samo bi doslo do opste histerije i panike i mnogi bi se iz straha ponasali "dobro" a to nije poenta.

Slične teme

1. jos jedan dokaz da je B92 izdajnicka???
    Autor adem_ks u forumu Politika
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 30.11.2009., 00:18
  2. Sta je to potreba? Da li postoji? Dokaz.
    Autor MozdaAliNisamHteo u forumu Psihologija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.04.2009., 19:23

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •