pomoc oko hard diska!!!!!!hitno

nestl

Zainteresovan član
Poruka
247
epa ovako kada ukljucim komp pre nego sto stige do zmije(to je ono kao gore je windows a ta zmija je ono plavo sto lici na zmiju)epa to ne otvara samo stoji taman ekran.ja mislim da je to problem u hard disku.i jos znam da mogu da udjem u bios i tu se vidi hard.znam da nisam bas dobro objasnio ali ako vam nesto nije jasno pitajte.

hvala unapred.
 
epa ovako kada ukljucim komp pre nego sto stige do zmije(to je ono kao gore je windows a ta zmija je ono plavo sto lici na zmiju)epa to ne otvara samo stoji taman ekran.ja mislim da je to problem u hard disku.i jos znam da mogu da udjem u bios i tu se vidi hard.znam da nisam bas dobro objasnio ali ako vam nesto nije jasno pitajte.

hvala unapred.

kad dodje ta zmija,rokni dugme za restart,pa prilokom sledeceg dizanja udji u safe mod,kad budes u safe mod,idi na start run pa ukucam msconfig pa gora startup i iskljuci sve sto podize prilikom starta,idi na ok.rastartuj komp
 
epa ovako kada ukljucim komp pre nego sto stige do zmije(to je ono kao gore je windows a ta zmija je ono plavo sto lici na zmiju)epa to ne otvara samo stoji taman ekran.ja mislim da je to problem u hard disku.i jos znam da mogu da udjem u bios i tu se vidi hard.znam da nisam bas dobro objasnio ali ako vam nesto nije jasno pitajte.

hvala unapred.
Узрок и решење твог проблема ћеш наћи у овој теми > Computer stops responding with a black screen when you start Windows XP


___________
А што се тиче те "змије", она може да буде и наранџаста, као код мене рецимо. ;)
Или смо можда сви далтонисти?! :hahaha:
 

Back
Top