Karma, Reinkarnacija, Vaskrsnuce...

Ja sam pre neku noc radila regresiju ponovo....i uspjela sam opet.....sad sam vidjela dva prosla zivota,a kad sam radila prvi put vidjela sam samo jedan... Inace,treba da se tokom hipnoze vide tri zivota...ali eto ja sam prvi put vidjela jedan a drugi put dva..... Mada nije bas bezazleno.....Prvi put kad sam radila,ajmo reci da je bilo ok...ali drugi put se uopste ne sjecam sta mi je hipnotizer govorio...znaci,nista....Znaci....malo me i strah...sta ako....pa mogao je recimo da mi kaze...-dana tog i to u toliko sati,uzeces noz i pobiti svu svoju porodicu....na primjer...mislim,na netu ima svasta....sta ako u toku hipnoze ima dio koji je takvog tipa...mislim niko ne garantuje da ces ostati normalan posle toga.... Ja sam ovo pomislila jer sam bila dezorjentisana posle hipnoze...nisam se mogla sjetiti koji je dan...uopste mi nije bilo dobro....morala sam pogledati na kalendar da se uvjerim koji je dan.....Taj cijeli dan sam bila u nekom cudnom raspolozenju.....bila sam kao Alisa u zemlji cuda.....Sad je ok,ali bas sam bila zabrinuta...i sad se pitam sta ako je to smisljeno sa zlom namjerom?
 
Sveznalo,propustas glavni deo
sto lepo ne kazes da si duvao vutru usput pa ti je malo pomogla :)

neee, ja to ne radim... :whistling:

Ja sam pre neku noc radila regresiju ponovo....i uspjela sam opet.....sad sam vidjela dva prosla zivota,a kad sam radila prvi put vidjela sam samo jedan... Inace,treba da se tokom hipnoze vide tri zivota...ali eto ja sam prvi put vidjela jedan a drugi put dva..... Mada nije bas bezazleno.....Prvi put kad sam radila,ajmo reci da je bilo ok...ali drugi put se uopste ne sjecam sta mi je hipnotizer govorio...znaci,nista....Znaci....malo me i strah...sta ako....pa mogao je recimo da mi kaze...-dana tog i to u toliko sati,uzeces noz i pobiti svu svoju porodicu....na primjer...mislim,na netu ima svasta....sta ako u toku hipnoze ima dio koji je takvog tipa...mislim niko ne garantuje da ces ostati normalan posle toga.... Ja sam ovo pomislila jer sam bila dezorjentisana posle hipnoze...nisam se mogla sjetiti koji je dan...uopste mi nije bilo dobro....morala sam pogledati na kalendar da se uvjerim koji je dan.....Taj cijeli dan sam bila u nekom cudnom raspolozenju.....bila sam kao Alisa u zemlji cuda.....Sad je ok,ali bas sam bila zabrinuta...i sad se pitam sta ako je to smisljeno sa zlom namjerom?

pa jedino sto ti preostaje jeste da preslusas jos jednom ali da se ne hipnotises nego cisto onako, kao kad gledas snimak, film...
A, i da je laz i da je sve to delo neke sekte ti ne bi mogla saznati za svoje zivote...zar ne? :think:

Dobro je da se uopste i pitas...

ti, nemoj da je plasis jos vise! :bye:
 
Ja sam pre neku noc radila regresiju ponovo....i uspjela sam opet.....sad sam vidjela dva prosla zivota,a kad sam radila prvi put vidjela sam samo jedan... Inace,treba da se tokom hipnoze vide tri zivota...ali eto ja sam prvi put vidjela jedan a drugi put dva..... Mada nije bas bezazleno.....Prvi put kad sam radila,ajmo reci da je bilo ok...ali drugi put se uopste ne sjecam sta mi je hipnotizer govorio...znaci,nista....Znaci....malo me i strah...sta ako....pa mogao je recimo da mi kaze...-dana tog i to u toliko sati,uzeces noz i pobiti svu svoju porodicu....na primjer...mislim,na netu ima svasta....sta ako u toku hipnoze ima dio koji je takvog tipa...mislim niko ne garantuje da ces ostati normalan posle toga.... Ja sam ovo pomislila jer sam bila dezorjentisana posle hipnoze...nisam se mogla sjetiti koji je dan...uopste mi nije bilo dobro....morala sam pogledati na kalendar da se uvjerim koji je dan.....Taj cijeli dan sam bila u nekom cudnom raspolozenju.....bila sam kao Alisa u zemlji cuda.....Sad je ok,ali bas sam bila zabrinuta...i sad se pitam sta ako je to smisljeno sa zlom namjerom?
Zato nije slučajno da prilikom inkarnacije u materijalno telo sećanje na prošle živote se pokrivaju.Ono što je prošlo ostavimo prošlosti,bolje živimo trenutak,bolje ćemo duhovno napredovati.:D
 
Zar nije cilj saznati istinu i prisjetiti se svega sto vec imamo u memoriji,samo treba da pokrenemo lavinu? Zar nas to duhovno ne uzdize?:)
Istina iz prošlosti može više štete da naprave našem duhovnom putu nego koristi,jer mi treba da geldamo šta ćemo biti u budućnosti a ne šta smo bili u prašlom životu.Duhovno uzdizanje može biti samo u budućnosti.
Da je za naš duhovni napredak dobro da vidimo naše prošle živote,duhovni svet ne bi pokrivao naše sećanje na prošle živote.Naravno to je moje mišljenje na učenjima koje sam učio:D
 
Ja sam pre neku noc radila regresiju ponovo....i uspjela sam opet.....sad sam vidjela dva prosla zivota,a kad sam radila prvi put vidjela sam samo jedan... Inace,treba da se tokom hipnoze vide tri zivota...ali eto ja sam prvi put vidjela jedan a drugi put dva..... Mada nije bas bezazleno.....Prvi put kad sam radila,ajmo reci da je bilo ok...ali drugi put se uopste ne sjecam sta mi je hipnotizer govorio...znaci,nista....Znaci....malo me i strah...sta ako....pa mogao je recimo da mi kaze...-dana tog i to u toliko sati,uzeces noz i pobiti svu svoju porodicu....na primjer...mislim,na netu ima svasta....sta ako u toku hipnoze ima dio koji je takvog tipa...mislim niko ne garantuje da ces ostati normalan posle toga.... Ja sam ovo pomislila jer sam bila dezorjentisana posle hipnoze...nisam se mogla sjetiti koji je dan...uopste mi nije bilo dobro....morala sam pogledati na kalendar da se uvjerim koji je dan.....Taj cijeli dan sam bila u nekom cudnom raspolozenju.....bila sam kao Alisa u zemlji cuda.....Sad je ok,ali bas sam bila zabrinuta...i sad se pitam sta ako je to smisljeno sa zlom namjerom?
Draga kiki...Progam na netu osmislila je CIA....Verovovatno si dobila sublimirane poruku za strasne stvari koje su ti usadili.......Cekaju te strasne neprijatnosti....SLIKE PROSLIH ZIVOTA BILE SU LAZNE, DA BI TI SE USADILE NOVE NOVE NAREDBE....:eek:
 
Draga kiki...Samo golgota koja te ceka donece ti prosvetljenje.....Pocinje sa dezorejtisanoscu, jer ti se EGO buni protiv n aredbi koje si dobila.....Facebok i vecinu foruma kotrolisu pomenuti...Obrati se Vojnim lekarima jer si verovatno 'kodirana...Izvini sto ti nisam ranije rekao, moram i ja da pazim sta pricam....JER VELIKI BRAT PRATI SVE....
 
Draga kiki...Progam na netu osmislila je CIA....Verovovatno si dobila sublimirane poruku za strasne stvari koje su ti usadili.......Cekaju te strasne neprijatnosti....SLIKE PROSLIH ZIVOTA BILE SU LAZNE, DA BI TI SE USADILE NOVE NOVE NAREDBE....:eek:
U sustini...ne vjerujem u to.... i mislim da su to gluposti Kako ti mozes biti siguran u nacin na koji si ti radio regresiju da je ok? Mozda je nacin hipnoze upravo napravljen da uradi to o cemu ti....znaci,svaki nacin na koji se radi hipnoza moze biti upravo to o cemu ti pricas...a da hipnotizer nema o tome pojma,bas zato sto je i on hipnotizovan...ha.....jesi li ikad razmisljao o tome?
 

Back
Top