Udavače..

propelerhead

Primećen član
Poruka
549
..aka devojke za udaju. Nekadašnje ribe koje su bile sa kim god su stigle, pa bi sada, kada više nisu ni slatke ni privlačne, da se skrase. Po mogućnosti u vašem stanu i sa vašim parama.. Da vam radjaju decu, pustoše novčanik, stave lanac oko vrata i kljucaju džigericu dok vam kosa ne opadne.
Muškarci, da li ste imali posla sa ovim poludemonskim bićima i na koju foru ih pedalirate? :mrgreen:
 
..aka devojke za udaju. Nekadašnje ribe koje su bile sa kim god su stigle, pa bi sada, kada više nisu ni slatke ni privlačne, da se skrase. Po mogućnosti u vašem stanu i sa vašim parama.. Da vam radjaju decu, pustoše novčanik, stave lanac oko vrata i kljucaju džigericu dok vam kosa ne opadne.
Muškarci, da li ste imali posla sa ovim poludemonskim bićima i na koju foru ih pedalirate? :mrgreen:

Mora da te žena mnogo ‚‚voli‚‚ kad tako razmišljaš.:mrgreen:
 
..aka devojke za udaju. Nekadašnje ribe koje su bile sa kim god su stigle, pa bi sada, kada više nisu ni slatke ni privlačne, da se skrase. Po mogućnosti u vašem stanu i sa vašim parama.. Da vam radjaju decu, pustoše novčanik, stave lanac oko vrata i kljucaju džigericu dok vam kosa ne opadne.
Muškarci, da li ste imali posla sa ovim poludemonskim bićima i na koju foru ih pedalirate? :mrgreen:
Cek, cek..jesi li siguran da ti, uopste, volis zene :eek:? Zar te nisu naucili da je svaka zena i andjeo i djavo, a ti ako to ne mozes da "svaris"..nadji decka :mrgreen:!
 
..aka devojke za udaju. Nekadašnje ribe koje su bile sa kim god su stigle, pa bi sada, kada više nisu ni slatke ni privlačne, da se skrase. Po mogućnosti u vašem stanu i sa vašim parama.. Da vam radjaju decu, pustoše novčanik, stave lanac oko vrata i kljucaju džigericu dok vam kosa ne opadne.
Muškarci, da li ste imali posla sa ovim poludemonskim bićima i na koju foru ih pedalirate? :mrgreen:

sve sve ali ovo da ti radja decu je skandalozno!!!:mrgreen:
ne daj se ne daj se!!!!
 
..aka devojke za udaju. Nekadašnje ribe koje su bile sa kim god su stigle, pa bi sada, kada više nisu ni slatke ni privlačne, da se skrase. Po mogućnosti u vašem stanu i sa vašim parama.. Da vam radjaju decu, pustoše novčanik, stave lanac oko vrata i kljucaju džigericu dok vam kosa ne opadne.
Muškarci, da li ste imali posla sa ovim poludemonskim bićima i na koju foru ih pedalirate? :mrgreen:
ja sam bila udata, pa i sad ne mislim da sam za bacanje i da bash loshe izgledam i da me niko nece ili da sam glupa, zatucana, matora i sl.. al zabole me jako za to..nego da li bih se ponovo udala za nekog ko spava do 3 popodne, dok ja svako jutro ustajem u 7,8 pravim mu doruchak, ruchak, vecheru.. ke,nja u mojoj wc sholji-da se razumemo-nemam nishta protiv, dvoje ili zzive kod njega ili kod nje...perem vesh, sudove, maximalno mu ugadjam, nikad ne zvocam..ide na posao, ustajem sa njim, kuvam kafu, ispracam ga..napravi mi dete, dete se rodi, on pokazze pravo lice i posle nekog vremena se razvedemo. jer, naravno da cu da podnesem tuzzbu za razvod braka, kad se chovek vrato mamici, iako ima svoje dete! da li je za tih godinu dana zvao da pita za sina? ne! da li bih tako neshto ponovila? naravno da ne!
jadni mushakrci. jadni vashi mali, plitki, ochajni mozgovi, yebale vas vashe pare koje i nemate i samo neshto kukate kao poslednji degeni..takvi i nisu za brak i decu, fujj! a s kim, kako, shta ste vi radili, to uopshte ne mora da se pita.. dovoljno je da otvorish usta! ochajno i primitivno razmishljanje. moj ex muzz mi je bio drugi, pa? kao bitno je, kurazz bitno!
 
ej, pa sposobna zena sve moze sama, osim da se sama ebe, a za to se nadje ljubavnik....ali, ako se dvoje nadju, i kao veliki prijatelji ulepsaju i poboljsaju jedno drugom zivot, tu brak ima smisla....ko voli da vuce druge kroz zivot, neka izvoli....ja vise necu, ni u loodilu....:D
 
Poslednja izmena:
..aka devojke za udaju. Nekadašnje ribe koje su bile sa kim god su stigle, pa bi sada, kada više nisu ni slatke ni privlačne, da se skrase. Po mogućnosti u vašem stanu i sa vašim parama.. Da vam radjaju decu, pustoše novčanik, stave lanac oko vrata i kljucaju džigericu dok vam kosa ne opadne.
Muškarci, da li ste imali posla sa ovim poludemonskim bićima i na koju foru ih pedalirate? :mrgreen:

xaxaxaxa kako su te zene progutale ko smoki ili bolje gugi :lol:
 
..aka devojke za udaju. Nekadašnje ribe koje su bile sa kim god su stigle, pa bi sada, kada više nisu ni slatke ni privlačne, da se skrase.

bile sa kim su stigle...pa? sex nije zakonom zabranjen i zdrav je...to sto neki muskarci zele da kresu sta stignu pa da ozene nevine devojke je njihov los trip...

...
Po mogućnosti u vašem stanu i sa vašim parama.. Da vam radjaju decu, pustoše novčanik, stave lanac oko vrata i kljucaju džigericu dok vam kosa ne opadne.
.....

ako znas zasto pas lize svoja jaja znas i zasto postoje osobe koje si opisao (osim radjanja dece - sve ostalo vazi i za muskarce - mi smo jos gori)...

ili je tebi neko napunio glavu losim iskustvima ili si ga i sam imao...


........moj ex muzz mi je bio drugi, pa? .....

ako je ovo tacno tu i jesi zeznula stvar...pre ~'punoletsva' se danas ne treba zeniti/udavati...
 
mushkarci ili su zreli vec sa 25, chak i ranije ili nisu zreli ni sa 35-40. ..prosto neverovatno :)

drizzt, a zashto>koliko sam trebala da imam? prvi mi je bio sa 18-19god, udala sam se 6 god kasnije..
 
Poslednja izmena:
..aka devojke za udaju. Nekadašnje ribe koje su bile sa kim god su stigle, pa bi sada, kada više nisu ni slatke ni privlačne, da se skrase. Po mogućnosti u vašem stanu i sa vašim parama.. Da vam radjaju decu, pustoše novčanik, stave lanac oko vrata i kljucaju džigericu dok vam kosa ne opadne.
Muškarci, da li ste imali posla sa ovim poludemonskim bićima i na koju foru ih pedalirate? :mrgreen:

ja mislim da je najbolje da promenis pol i da nadjes nekog mucenika kome ces zagorcati zivot na najgori moguci nacin ko sto opisa gore, a pogotovo rodivsi mu decu, to je jedini nacin da se spases
 
mushkarci ili su zreli vec sa 25, chak i ranije ili nisu zreli ni sa 35-40. ..prosto neverovatno :)

drizzt, a zashto>koliko sam trebala da imam? prvi mi je bio sa 18-19god, udala sam se 6 god kasnije..

kada sam napisao punoletstvo nisam mislio na godine...;)
koliko god da je potrebno...

da sam samo probao sneska i kapri nikada ne bih izvalio rum koktel koji mi je omiljeni sladoled...
 
Poslednja izmena:

Back
Top