Sutomore ljeto 2010

Avetinja i ja nudimo malo drugačiji smeštaj:
5 evra/noć, kuća je iznad magistrale.
Sobe su dvokrevetne, sa zajedničkom dnevnom sobom, slobodnim korišćenjem kuhinje i dve terase.
Uvek ima vode jer kuća ima svoj bazen koji se redovno puni, a svi znamo koliko je to bitno u CG :)
Smeštaj je pogodan za mlade ljude, jer su i gazde (momak i ja), ali i većina gostiju mladi!
Zagarantovan dobar provod, opuštena atmosfera, i sve ostalo što je mladima potrebno na moru :)

imate li zalihe prezervativa? :per:
 
Stvarno strašno! Ni meni,kao i ostalima, ne prija miris zapaljivog smeća u vazduhu dok ljetujemo u Sutomore. Koliko god nejasno bilo, ovo je djelo mještana. Ali opet nejasan razlog, jer radnici komunalne službe konunalni posao obavljaju kasno u noć. Ne tako rijetko, vraćajući se iz grada, čujem zvuk kamiona ili me eventualno probude,ukoliko sam se već našla u krevetu. Samo se nadam da će taj problem biti riješen ove godine.
 
Stvarno strašno! Ni meni,kao i ostalima, ne prija miris zapaljivog smeća u vazduhu dok ljetujemo u Sutomore. Koliko god nejasno bilo, ovo je djelo mještana. Ali opet nejasan razlog, jer radnici komunalne službe konunalni posao obavljaju kasno u noć. Ne tako rijetko, vraćajući se iz grada, čujem zvuk kamiona ili me eventualno probude,ukoliko sam se već našla u krevetu. Samo se nadam da će taj problem biti riješen ove godine.

problem je nedovoljan broj kontejnera. taj broj zadovoljava potrebe van sezone ali u sezoni je smesno koliko malo ima kontejnera u odnosu na broj turista+mestana. u onoj 'korzo' ulici ne mozes nigde da nadjes kantu za smece.

kontejneri kao sto su na slici su postavljeni i kod mostica na putu ka zagradju i divljim plazama i sluze kao hranilice konjima i kravama...ne znam da li se nesto primenilo u poslednjih par godina...po prici poznanika koji i dalje tamo idu - NIJE.
 
jes samo se kupate,u kanalizaciji.. ja sam sa Cetinja a redovno idem i najbolje je na zanjice i oblatno to ti dođe neđe na lusticu a druga mjestane priznaem....

A ne se.ri Ceto moj, ti oblatno mozes samo na slikama da vidis. Svi ste Cetasi isti, popnes se na raskrsnicu za pg i budvu, i nadjes nekoga na STOP do Budve, spustis se kod Bandzija u onu kanalizaciju i tu se deres ka zivotinja.

Nemoj meni suplje ;)
 
A ne se.ri Ceto moj, ti oblatno mozes samo na slikama da vidis. Svi ste Cetasi isti, popnes se na raskrsnicu za pg i budvu, i nadjes nekoga na STOP do Budve, spustis se kod Bandzija u onu kanalizaciju i tu se deres ka zivotinja.

Nemoj meni suplje ;)

:hahaha:a o.ca ti a jes tako cine neki ..ali ja idem autom na oblatno vec 19 godina od kako sam kupio auto a i kad nisam imao auto nikad se nisam kupao u sutomore samo u budvu na mogren plazu i u buljaricu tu se i sad ponekad kupam...:mrgreen: nekada i sada mogren plaza najbolja ali ljepse je na oblatno...
 
Poslednja izmena:

Back
Top