Policija proverava da li su i Karadjordjevići krali pare!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Proveravaju i Karađorđeviće

Tokom istrage o poslovima Katarine Rebrače, policija proverava i odnose koje je njen dobrotvorni fond imao sa porodicom Aleksandra Karađorđevića.

- Među uhapšenima je i Tatjana Babac, čiji je suprug Dušan Babac član Krunskog saveta prestolonaslednika Aleksandra Karađorđevića, ali je i direktor Fonda „Kraljevski dvor". Proveravamo da li su ova dva fonda bila povezana - kaže sagovornik Pressa.

U porodici Karađorđević uputili su nas na Krunski savet, a predsedavajući ovog saveta Dragomir Acović kaže da nema informaciju da neko istražuje bilo šta što se tiče porodice Karađorđević.

- Tačno je da je Dušan Babac kod nas, a da li je on suprug uhapšene, stvarno ne znam, nije me interesovalo - kaže Acović.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...Uzimala+pare+za+bolesne,+pa+davala+mami!.html
 
Pa sta mislis ko vodi te navodne dobrotvorne fondove i zasto? :dash:

Каква срамота?Треба отворити посебан радни робијашки логор за те што краду преко хуманитарних фондова.

Pa sta sad hocete da kazete da i kralj krade?:roll:

A gde je Miskovic? Gde su tajkuni?!
 
Proveravaju i Karađorđeviće

Tokom istrage o poslovima Katarine Rebrače, policija proverava i odnose koje je njen dobrotvorni fond imao sa porodicom Aleksandra Karađorđevića.

- Među uhapšenima je i Tatjana Babac, čiji je suprug Dušan Babac član Krunskog saveta prestolonaslednika Aleksandra Karađorđevića, ali je i direktor Fonda „Kraljevski dvor". Proveravamo da li su ova dva fonda bila povezana - kaže sagovornik Pressa.

U porodici Karađorđević uputili su nas na Krunski savet, a predsedavajući ovog saveta Dragomir Acović kaže da nema informaciju da neko istražuje bilo šta što se tiče porodice Karađorđević.

- Tačno je da je Dušan Babac kod nas, a da li je on suprug uhapšene, stvarno ne znam, nije me interesovalo - kaže Acović.


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/110985/Uzimala+pare+za+bolesne%2C+pa+davala+mami!.html

e, ovo je stvarno sokantno; nema pojma kako se zove kolegina supruga..nije ga interesovalo...otudjenje...u ovom suvremenom svijetu... je strasna stvar ...:(
 
MegasXLR_and_Alan_Ford_by_Ritualist.png
 

Back
Top