NE MOGU DA VERUJEM!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: NE MOGU DA VERUJEM!!!!

Zainteresovan član Senta (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano NE MOGU DA VERUJEM!!!!

"Gotovo je nece biti vise
    Jaguara - 18. septembar 2004 u 15.56 (*.comcast.net)
    Затвара се фабрика "Јагуар"
    admin - 18. септембар 2004

Некада престижни британски модели све се слабије продају у САД, због чега ће, по свему судећи, ускоро бити затворена чувена фабрика аутомобила "Јагуар" у Ковентрију, у Енглеској, преноси Фонет. Амерички гигант "Форд", који је власник "Јагуара", жели да смањи трошкове, а у оквиру мера штедње предвиђено је и затварање фабрике која производи тип Икс-Ј, највећи у рангу "Јагуарових" лимузина, и спортски Икс-Ка. Велики губици "Јагуара" резултат су смањене потражње за овим моделима на америчком тржишту, на којем се продаје половина свих "Јагуарових" возила, али и неповољног односа курса долара и фунте."

Skinuo sa diskusije automoto - Serbian caffea.. Upucenima: jel istina?

Zainteresovan član Zagor BG (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Nažalost da. U eri hot doga, kičeraja svih vrsta i drugih vrednosti koje kratko traju izumiru prave stvari i ideje.

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: NE MOGU DA VERUJEM!!!!

Citat Original postavio Senta
    "Gotovo je nece biti vise
    Jaguara - 18. septembar 2004 u 15.56 (*.comcast.net)
    Затвара се фабрика "Јагуар"
    admin - 18. септембар 2004

Некада престижни британски модели све се слабије продају у САД, због чега ће, по свему судећи, ускоро бити затворена чувена фабрика аутомобила "Јагуар" у Ковентрију, у Енглеској, преноси Фонет. Амерички гигант "Форд", који је власник "Јагуара", жели да смањи трошкове, а у оквиру мера штедње предвиђено је и затварање фабрике која производи тип Икс-Ј, највећи у рангу "Јагуарових" лимузина, и спортски Икс-Ка. Велики губици "Јагуара" резултат су смањене потражње за овим моделима на америчком тржишту, на којем се продаје половина свих "Јагуарових" возила, али и неповољног односа курса долара и фунте."

Skinuo sa diskusije automoto - Serbian caffea.. Upucenima: jel istina?
    Skokni na post Jaguar automobili i pročitaj neke komentare oko kupovine slavnog imena u zamenu za Ford mehaniku. Čak ni glupim Amerima ne možeš skupo da prodaješ m....za bubrege, tj. Ford za Jaguar. Vest me uopšte ne čudi, to sam prognozirao pre 2- 3 godine. 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio Espanol
    Skokni na post Jaguar automobili i pročitaj neke komentare oko kupovine slavnog imena u zamenu za Ford mehaniku. Čak ni glupim Amerima ne možeš skupo da prodaješ m....za bubrege, tj. Ford za Jaguar. Vest me uopšte ne čudi, to sam prognozirao pre 2- 3 godine. 8)
    Ah cijenjeni kolega, napokon u necemu da se slozimo... Mada, kada smo vec kod ove teme, molim da mi strucno objasnite kako to da prodaja Rolls-Royce-a na platformi BMW-ove sedmice ide bolje nego ikada u prebogatoj istoriji ove firme, a iz perspektive Vaseg cijenjenog misljenja o Nemackim automobilima koje ste izneli na ovom forumu? :?

tja, kad malo razmislim, eto ti teme za doktorat

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Citat Original postavio VWaddict
    Ah cijenjeni kolega, napokon u necemu da se slozimo... Mada, kada smo vec kod ove teme, molim da mi strucno objasnite kako to da prodaja Rolls-Royce-a na platformi BMW-ove sedmice ide bolje nego ikada u prebogatoj istoriji ove firme, a iz perspektive Vaseg cijenjenog misljenja o Nemackim automobilima koje ste izneli na ovom forumu? :?

tja, kad malo razmislim, eto ti teme za doktorat
    Da bih konkretno odgovorio na pitanje, molio bih citat o mom mišljenju o nemačkim automobilima. Čisto da se ne rasplinjavamo. :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Da bih konkretno odgovorio na pitanje, molio bih citat o mom mišljenju o nemačkim automobilima. Čisto da se ne rasplinjavamo. :wink:
    Nemoj tako! Tema je prelepa za doktorat, red je da se bar malo uneses u materiju. Ne bi bilo OK da ti bas sve sazvacemo Sto bi stari mudraci rekli, "Use the almighty Search button. Use it wisely and you shell find all the answers..."

Slične teme

1. Ne mogu da verujem!
    Autor kamerman u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.08.2006., 18:48
  2. Sve ne mogu da verujem
    Autor Robertos u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.06.2006., 10:48
  3. NE MOGU DA VERUJEM???? 8 (
    Autor TOMAX_2006 u forumu Arhiva
    Odgovora: 15