Obecaaaanja
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Obecaaaanja

Neproveren član
    Učlanjen
    09.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Obecaaaanja

Kada vam neko nesto obeca i onda vam bude do toga stalo...recimo,na poslu odete na intervju i onda vas oni tamo..mislim,kazu vam sta mozete dobiti sta da ocekujete i obecaju vam da cete recimo dobiti poslovni laptop koji cete uvek nositi sa sobom...neki dobar laptop...da cete imati poslovni auto i ostalo i onda vi tokom intervjua izgradite ocekivanja...znaci nadate se obecanjima.

To je jedan primer..Drugi primer je u ljubavi kada sa devojkom..ma ne mora ljubav..moze i prijatelj..nbt.bitno da se razumemo,kada pricate zajedno i onda se vezujete vremenom da li se puno oslanjate na obecanja ili malo..to me zanima i vase misljenje povodom toga.hvala

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Obecaaaanja

Malo, posto i sama cesto ne mogu da ispunim neko usputno obecanje ( koje je obicno dato namenski i uz neki uslov), pa ne ocekujem to isto i od ljudi, a oni to sto ja od njih ne ocekujem da ispune obecanja zdusno koriste.

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Glupi-Cvor Pogledaj poruku
    Kada vam neko nesto obeca i onda vam bude do toga stalo...recimo,na poslu odete na intervju i onda vas oni tamo..mislim,kazu vam sta mozete dobiti sta da ocekujete i obecaju vam da cete recimo dobiti poslovni laptop koji cete uvek nositi sa sobom...neki dobar laptop...da cete imati poslovni auto i ostalo i onda vi tokom intervjua izgradite ocekivanja...znaci nadate se obecanjima.

To je jedan primer..Drugi primer je u ljubavi kada sa devojkom..ma ne mora ljubav..moze i prijatelj..nbt.bitno da se razumemo,kada pricate zajedno i onda se vezujete vremenom da li se puno oslanjate na obecanja ili malo..to me zanima i vase misljenje povodom toga.hvala
    OBECANJA ne treba davati olako jer realno nikad ne znas sta moze da se desi u futuru i da obecanje bude ludom radovanje. zapravo nikad ni ne kazem obecavam nesto, ono sto za sta kazem da i sto je jasno dogovoreno u 99 posto slucajeva ispunim. problem je prvo sto su ljudi uglavnom nesredjeni, nedefinisani sve gleadju da smuljaju, izvrdaju, okrenu u svoju korist i onda se sluze frazetinama tipa mozda, vide cemo, jao ne znam isl. ko bre kome sta danas obcava i drzi do doga. drugi problem rekoh u startu, fakticka nemogucnost i neizvesnost da se obecanje ispuni. ne treba verovati u iluzorna obecanja koja se odnose na daleku buducnost i sta ti ja znam, ali neke konkretne, tekuce stvari ako neko kaze da ce uraditi ocekujem da tako bude. nikad ne mogu da obecam nista

Poznat honey colored eyes (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    107

retko ispunjavam obecanja koja dam
    i drugima i sebi
    zaboravljam
    Daleko je Dizni..

Veoma poznat Mrs_Sick (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    170

Veliko je s*anje što je meni urezano u glavu da će meni neko da ispuni obećanje iz razloga što ja ispunjavam, ili sam ispunjavala njemu.
    Uvek se prevarim.

I can help you see the light out of your despair,
    You tie the rope, I'll kick the fu*kin' chair!

Elita Maja_pcelica (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    239

ono sto ne mozes ili ne zelis da ispunis nemoj ni obecavati

Primećen član AleksandarJelic88 (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Čovek sam od reči. Tako da obično ispunim dato obećanje, mnogo stvari treba da me snađe pa da ja ne uradim sta sam obećao. Zato me strašno razočara kada neko ne ispuni obećanje dato meni. Posle toga je mnogo manji čovek u mojim očima.
    Se io muoio non piangere per me, fai quello che facevo io e continuerò vivendo in te.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •