nemam srca da ostavim decka

ne znam sta da radim ,hocu da ostavim decka, a nemam srca

Po meni vise nema onaj :heart: ako on misli da ga ti volis,a ti zelis da ga ostavis.Gore je sto on misli da je voljen,a ti mislis drugacije..ako zelis da ga ostavis,bice njegovo slomljeno :heart: svakako,samo je pitanje,pre ili kasnije..tako da,stisni zube i kazi mu sta milsis,i ako ne milsis vise ozbiljno sa njim,lepo mu kazi.Jer za neke stvari,ne postoji drugacije i lak nacin..Nikome to nije lako,ali ako to vise nije ljubav,zsluzuje da zna istinu,ne misliš?
 
Po meni vise nema onaj :heart: ako on misli da ga ti volis,a ti zelis da ga ostavis.Gore je sto on milsi da je voljen,a ti mislis drugacije..ako zelis da ga ostavis,bice njegovo slomljeno :heart: svakako,samo je pitanje,pre ili kasnije..tako da,stisni zube i kzi mu sta milsis,i ako ne milsis vise ozbiljno sa njim,lepo mu kazi.Jer za neke stvari,ne postiji drugacije..Nikome to nije lako,ali ako to vise nije ljubav,zsluzuje da zna istinu,ne misliš?

sta lupetas bre ?
 
malo je previse gej i zenskasto...ono,slomljeno srce,ljubav,sreca...to mu nekako dodje gej...

Tebi je sve sto je zenstveno i osecajno,nekako bezveze,je li? Znas slomljeno srce,ljubav i sreca su jako vazne stvari...ali to ne moze da shvati bas svako,pa..da ja ne duzim tebi sa objasnjavanjem...Dala sam svoj savet devojci sto je pitala sta da radi....Nadam se da ce uspeti da resi sve a najbolji mogući način.Svaki dalji komentar je suvišan sa moje strane na ovoj temi.:)
 
pod hitno s vremena na vrijeme posjetiti pdf Romantika, dok nije kasno...
meni se najvise javlja romantika kada cirkam pivo...razmisljam uvek na kojoj cu ga lokaciji cevciti...preko toga mi romantike vise i ne treba...
Tebi je sve sto je zenstveno i osecajno,nekako bezveze,je li? Znas slomljeno srce,ljubav i sreca su jako vazne stvari...ali to ne moze da shvati bas svako,pa..da ja ne duzim tebi sa objasnjavanjem...Dala sam svoj savet devojci sto je pitala sta da radi....Nadam se da ce uspeti da resi sve a najbolji mogući način.Svaki dalji komentar je suvišan sa moje strane na ovoj temi.:)

da,al i dalje je gej...osecanja i te fore...al dobro,ja sam to vise kroz salu rekao...napisao...
 

Back
Top