ljubomorna na musko drustvo

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Preokret situacije nas je sve zahvatio nespremne. Pa cak i same one koji su situaciju preokrenuli.

Medjutim zaokupljeni pricama o "tashti", materijalizmu i zaverama, promakla je jedna stvar koja je kasnije direktno isplivala na povrsinu, ili barem tako izgleda.
Ispostavilo se da je uzrok svega ni manje ni vise musko drustvo. Poruka u kojoj se drugaru saopstava da sam umoran od sinoc (u nadi da isti nece da me smara i dodje kod mene ili nesto slicno), protumacena je od strane moje voljene zenkice "kao izliv nepotrebne brizljivosti i pravdanja drugaru, odraz prevelike prisnosti i poveravanja", a ja kao nenormalan jer nisam kao njen najbolji "drug" kome je pokazala poruku i koji je takodje okarakterisao istu kao nenormalnu, jer on svojim drugarima pise SMS duzine najvise 3-4 reci, nikada ne gledaju zajedno utakmice, piju pivo i slicno - osim na organizovanim streberskim zurkama u MENSI i slicnim organizacijama. Naravno moji argumenti i ukazivanje na nebuloznost cele situacije nisu pomogli, jer misljenje nekog tamo "druga" ipak je bitnije i jace ako se suprostavi sa mojim 1 na 1.

Dalje su iznoseni brojni argumenti, najveci broj njih se odnosio na prisustvo odredjenih feminizirajucih karakteristika dvojice od mojih pet drugara. Cak i da je tako, ne vidim zasto to treba mene da zanima i da li je to moj problem koje su oni seksualne orjentacije. Iako pouzdano znam da ni jedan od njih nije imao bilo kakvih gej kontakata, ali ni str8, da nikada nisu javno istupali sa gej namerama prema bilo kojoj drugoj muskoj osobi - sto se ne bi moglo reci za jednog od njenih drugova, za koga mi je rekla da se deklarisao kao biseksualac (kao da deklaracija nesto znaci, ali ajde).

Ustvari radi se o ljubomori i bolesnoj posesivnosti, jer su se bas ta dvojica drugara pokazali kao najlojalniji i uvek spremni da pomognu, i ako ja njih gotivim to je iskljucivo iz tih razloga, a ne zato sto imam bilo kakve namere prema njima. S druge strane ona je se pokazala samo kao isuvise proracunata, uvek podredjena njenim vrednostima "jednakosti", o nepostovanju i izazivanju svadja da ne govorim.

Dalje kao argument je iznet i neuspeo pokusaj prvog koitusa, dogadjaj koji je bio pre mnogo mnogooo meseci, a uzrok je jasan - njeno seksualno neiskustvo (tadasnje), zategnutost, odbijanje oralnog sexa, nedovoljna telesna predigra - odnosno stav "hocu sex da se desi sad odmah zato sto JA hocu".

Pitanje koje ostaje je da li postoji ijedna normalna zenska osoba, koja nema traume iz detinjstva, projekcije, trostruke licnosti, i ono sto je najgore igra dve uloge istovremeno - male princeze i zene karijeristkinje.

Gde je poverenje u celoj ovoj prici zakljucite sami.

Danas sam ceo dan masturbirao na pomisao kako cu da joj vrlo uskoro dam nogu (preko usta naravno). Pa da onda barem budem s pravom optuzen za jos jednu stvar - da razmisljam "ko zna o cemu" u toku sexa sa njom.
I sto je najbolje tada bi po prvi put bi imala i materijalan dokaz - njena slatka mala usta, natecena i modra.

:heart:
 
Poslednja izmena:
slusaj, otkaci ti tu zensku sto pre. koliko vec danas. vidi da to bude putem mejla u kome ces joj reci sve one najvece gadosti koje mislis o njoj. potom joj se nikako nemoj javljati ni na telefon ni na poruke, ama bas nikako!
kroz par tema videla sam tvoju stranu price, njenu ne. u svakom slucaju vidim da tebi tu nesto ne stima i ne odgovara, da se pred njom kezis a ovde je prikazujes kao savremenu mesavinu adolfa hitlera i sadama huseina sa sve pucastim usnama i uzasnom majkom. nema tu ni dubioze ni psihologije ni razgovora, ni saveta, niceg - samo raskid.
 
pa dobro opšte je poznato da je ženska logika nakaradna, nedosledna i besmislena

kao i ljudska inače uglavnom

sve u fazonu može ovako, ali ne tako tj. neću ni kako ja hoću, tj. brdo višestrukih janusa i aršina po kojima kvalifikujemo stvari i tuđe ponašanje

najbolje da se normativno odredi kolko društvo neko treba da ima, poruke kolike sadržine i emocionlane obojenosti su kome dozvoljeno, kakav nivo testosterona treba da imaju, koliko na mesečnoj bazi je poželjno gledanja fudbala a koliko gledanja romatičnih filmova s dragom

takve nesređene i istraumirane ličnosti i jesu za nogu u svakom smislu
 
pa dobro opšte je poznato da je ženska logika nakaradna, nedosledna i besmislena

kao i ljudska inače uglavnom

sve u fazonu može ovako, ali ne tako tj. neću ni kako ja hoću, tj. brdo višestrukih janusa i aršina po kojima kvalifikujemo stvari i tuđe ponašanje

najbolje da se normativno odredi kolko društvo neko treba da ima, poruke kolike sadržine i emocionlane obojenosti su kome dozvoljeno, kakav nivo testosterona treba da imaju, koliko na mesečnoj bazi je poželjno gledanja fudbala a koliko gledanja romatičnih filmova s dragom

takve nesređene i istraumirane ličnosti i jesu za nogu u svakom smislu

u vecini napisanog se slazem, samo bez generalizovanja molim. nisu sve zene iste kao sto ni svi muskarci nisu isti.
te "dubioze" u koje zene ulaze prilikom svakog muskog sms-a, mms-a, maila, utakmice, piva i svega ostalog na sta se pripadnice lepseg pola nadrkaju, je nus produkt serije "sex i grad" i njima slicnih.
svaka iz te vrste je istripovala da je sarlot, keri, miranda, bla bla, svaka misli da se planeta vrti oko nje, da musko treba da bude rob koji ce da pere pegla kuva rucak dok ona ne ustane, kad ustane da joj kuva kaficu i nosi kroasane u krevet, da joj kupuje dijamante i firmiranu odecu za koje rinta po 12 sati svaki dan a kad mrtav umoran stigne sa posla treba u zubima da nosi cvece, sa nje sve pokida i krese je dok se to njoj svidja. na utakmicu da zaboravi jer ona gleda film... i posle ce da ga sutne i da kaze "koji sonja"... :roll:
 

Back
Top