Prijateljstvo....:(
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Prijateljstvo....:(

Neproveren član
    Učlanjen
    09.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Prijateljstvo....:(

Jedan skorasnji splet okolnosti me doveo u ovakvu situaciju,u situaciju kada sam puno besan i iritantan,kada one koji su mi u sustini najdrazi odbijam,kada gubim orijentaciju i smisao svog zivota,i sve to samo zbog jedne osobe!Osobe,do koje mi je bilo...izuzetno stalo.

Da li vam se nekada desilo da vam neka osoba za brzo vreme postane toliko draga da postane deo vaseg operativnog sistema, deo vase funkcionalne celine, da jednostavno pri prekidu kontakta sa njom ne mozete vise da funkcionisete???Svet nije isti kao pre??

Meni je do nje bilo veoma stalo,ali usled nepoznatih razloga je odlucila da se povuce i da prekine kontakta out of nowhere!!Mene je to jako bolelo i nisam mogao da prihvatim i ignorisem njenu odluku,pa sam poceo da je gnjavim,gnjavim,onda sam bio toliko iznerviran da sam poceo da je nerviram i sve to jer mi je bilo puno stalo do nje....Ona to nije razumela i sada me efikasno ignorise.

Da li ste se nasli u takvu situaciju da vas prijateljji bez ikakvog objasnjenja ostave!??

Legenda čedina_zebra (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

Podrazumevano Re: Prijateljstvo....:(

Nismo uspeli saznati jesili se ti to zaljubio jer te drma pubertet ili je nešto drugo u pitanju?
    Čedina Zebra

Moderator duska.vodolija (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    310
    Reputaciona moć
    1603

Thumbs up Re: Prijateljstvo....:(

Uvjerio si se da nista ne mozes postici na silu...
    Pusti je nek ode ...Ako se vrati tvoja je ...Ako se ne vrati nikad nije bila tvoja ...
    Ljubav ili prijateljstvo linija je tanka...Iskusenja bolna...Sto vise ocekujemo vise nas zaboli...Vrijeme lijeci ...Vrijeme donosi i odnosi ...Samo budi jak i izvuci pouku za ono sto ce tek doci ...Zelim ti da spreman docekas vrijeme kad ces brati plodove ulozenog i plodove zadovoljenja uzvracene paznje i ljubavi...
    Setam , citam , pisem i opasno sam luda ....

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Zar ta nije kucka?
    Mozda si ipak nesto pogresno rekao ili uradio?

Neproveren član
    Učlanjen
    09.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nije kucka,mislim...ne mozes reci da je neko kucka,neko koga tako volis,neko ko jos sedi u tvom stomaku u vidu ispunjenosti....nego ko ti je toliko znaci i koga si mislio da razumes...Cak i kada te ta osoba dovede do ludila,mozes joj u reci u lice da je djubre,*****,da je izdajica,da nije prijatelj,ali to je afekat,to je afekat jer je promena dosla sasvim neocekivano,razlozi nepoznati,budi se strah u tebi da gubis nesto toliko znacajno...ali racionalno,ne,nikada nece biti kucka u mom srcu,iako mi nanosi bol tako sto me ignorise.Ne znam da li sam uradio nesto pogresno,mozda i jesam,ali nije mi nsita rekla,nije mi skrenula paznju,ja bih hteo da je razumem u cemu je problem i da razjasnim sve ali ona me vise nece,hoce kao da napravi pauzu od mene,da se odmori.Meni je strasno zao zbog toga i ne znam sta da radim!!!Plasim se da je trazim,da cu joj biti samo teret, da cu joj samo naneti bol,da ce me..ne znam vise...Tuzan sam..Neki bi rekli da sam emo,ali kad volis,kad ti nesto znaci,pa ga izgubis,to ti je posledica...ko kaze suprotno taj nikada nije voleo...

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

I ja mislim da nije kucka.
    Mozda samo misli da je bolje za oboje da se udalji malo. Mozda si postao posesivan ili je predvidela da si na dobrom putu da to postanes pa se povela principom: Bolje spreciti nego leciti.

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

to ti je nauk da ne idealizujes međuljudske odnose i ne stvaraš organsku zavisnost od bilo koga (i čega) osim sebe... na kraju svako ostaje samo sa sobom... nisam bio u situaciji da me neko na takav način "ostavi" al sam bio u situaciji da prekinem odnose s nekim mnogo značio i bio baš blizak jer sam uvideo da racionalno i efektivno taj odnos samo šteti i ne vodi ničemu...

Neproveren član
    Učlanjen
    09.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kreptosucks Pogledaj poruku
    I ja mislim da nije kucka.
    Mozda samo misli da je bolje za oboje da se udalji malo. Mozda si postao posesivan ili je predvidela da si na dobrom putu da to postanes pa se povela principom: Bolje spreciti nego leciti.
    Ne znam da li sam posesivan.....Mislim da nisam,niko mi do sada nije rekao da sam posesivan.....ali cak i da se ona se oseca tako meni je krivo sto mi nista nije rekla,zato sto me je ostavila tako da se osecam bedno bez iceg....a nas odnos nije bio takavMislim da je njen problem,da se ne oseca bas najbolje,da zeli promenu,zao mi je zbog toga,hocu je nazad.

Citat Original postavio bezibre
    to ti je nauk da ne idealizujes međuljudske odnose i ne stvaraš organsku zavisnost od bilo koga (i čega) osim sebe... na kraju svako ostaje samo sa sobom... nisam bio u situaciji da me neko na takav način "ostavi" al sam bio u situaciji da prekinem odnose s nekim mnogo značio i bio baš blizak jer sam uvideo da racionalno i efektivno taj odnos samo šteti i ne vodi ničemu...
    Ti ako neces da volis ne m oras,ali ostavi druge da se vezuju kako oni zele i umeju...to sto se ja (mozda) ogrebem ponekad,to nije nista,mnogo vise dobijem ako verujem,trudim se nego kada odustanem i izmislim teorijicu ko ti sto radis

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Moguce je da se ne oseca bas najbolje, ali mozda joj je naisao takav period. Pusti da prodje.

Neproveren član
    Učlanjen
    09.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Koliko dugo bi mogao da traje???

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Glupi-Cvor Pogledaj poruku
    Ti ako neces da volis ne m oras,ali ostavi druge da se vezuju kako oni zele i umeju...to sto se ja (mozda) ogrebem ponekad,to nije nista,mnogo vise dobijem ako verujem,trudim se nego kada odustanem i izmislim teorijicu ko ti sto radis
    ostavljam im sa radošću. nije to teorija to je zakon.

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Koliko dugo bi mogao da traje???
    Mozda i mnogo dugo. Nekad se otegne, izgubi se kontrola. Ako ima 17 godina, depresija je stalna gotovo ko i potreba za cokoladom i sredstvima za ciscenje tinejdzerske koze.

Neproveren član
    Učlanjen
    09.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Dobro onda, kad prodje javi mi.

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ma naravno.

Neproveren član
    Učlanjen
    09.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bezibre! Pogledaj poruku
    ostavljam im sa radošću. nije to teorija to je zakon.
    Diskutabilno....

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

nije.

diskutabilno je npr. ako ja pomislim, u ovaj cvor kakav je emotivac razvuceni, mora da ima malu ki.tu

to je teorija

a onda dođe kreptovka i kaže - ne se.ri BB mene je opalio ima 24 santima

to je zakon

jer je provereno

hipoteticki

Veoma poznat Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    365

Nije kucka,mislim...ne mozes reci da je neko kucka,neko koga tako volis,neko ko jos sedi u tvom stomaku u vidu ispunjenosti....nego ko ti je toliko znaci i koga si mislio da razumes...Cak i kada te ta osoba dovede do ludila,mozes joj u reci u lice da je djubre,*****,da je izdajica,da nije prijatelj,ali to je afekat,to je afekat jer je promena dosla sasvim neocekivano,razlozi nepoznati,budi se strah u tebi da gubis nesto toliko znacajno...ali racionalno,ne,nikada nece biti kucka u mom srcu,iako mi nanosi bol tako sto me ignorise.Ne znam da li sam uradio nesto pogresno,mozda i jesam,ali nije mi nsita rekla,nije mi skrenula paznju,ja bih hteo da je razumem u cemu je problem i da razjasnim sve ali ona me vise nece,hoce kao da napravi pauzu od mene,da se odmori.Meni je strasno zao zbog toga i ne znam sta da radim!!!Plasim se da je trazim,da cu joj biti samo teret, da cu joj samo naneti bol,da ce me..ne znam vise...Tuzan sam..Neki bi rekli da sam emo,ali kad volis,kad ti nesto znaci,pa ga izgubis,to ti je posledica...ko kaze suprotno taj nikada nije voleo...
    ZOVI TI NJU NA KAFU...pa lagano se izvini za svoje ponašanje i reci da ti znači vaše "prijateljstvo" mnogo i kad ima vremena da se javi, a ti je nećeš gnjaviti. i.naravno, dodaj kako imaš mnoooogo obaveza ovih dana al si našao vremena za nju, jer nije ona dugme

alipopij neki bensedin prije da ne bi opet bio agresivan...
    ako joj išta značiš, biće joj drago...i javiće se kad stigne...
    Carpe diem

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A ako joj ne znaci?

Neproveren član
    Učlanjen
    09.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Jennifer Jennin Pogledaj poruku
    ZOVI TI NJU NA KAFU...pa lagano se izvini za svoje ponašanje i reci da ti znači vaše "prijateljstvo" mnogo i kad ima vremena da se javi, a ti je nećeš gnjaviti. i.naravno, dodaj kako imaš mnoooogo obaveza ovih dana al si našao vremena za nju, jer nije ona dugme

alipopij neki bensedin prije da ne bi opet bio agresivan...
    ako joj išta značiš, biće joj drago...i javiće se kad stigne...
    Ko kaze da sam bio agresivan????Ssamo sam bio malo besan kad je prestala da se javlja i nista vise....svako bi bio...tu kolicinu odgovornosti ne mogu da preuzmem,mislim,realno,preterano izvinjavanje nije moj stil,ali na kafu da je pozovem mogu i da budem pazljiv i strpljiv,ali nece da se javi

Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    365

Citat Original postavio kreptosucks Pogledaj poruku
    A ako joj ne znaci?
    ebi ga onda
    Carpe diem

Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    365

Ko kaze da sam bio agresivan????Ssamo sam bio malo besan kad je prestala da se javlja i nista vise....svako bi bio...tu kolicinu odgovornosti ne mogu da preuzmem,mislim,realno,preterano izvinjavanje nije moj stil,ali na kafu da je pozovem mogu i da budem pazljiv i strpljiv,ali nece da se javi
    ,pa sam poceo da je gnjavim,gnjavim,onda sam bio toliko iznerviran da sam poceo da je nerviram i - ovo nije agresivno?

Ne volim ni ja pretjerano izvinjavanje, ali ako si je gnjavio, reci da si spontano reagovao jer ne znaš razlog promjene u njenom ponašanju.

A jes ti siguran da si nam sve rekao?
    Carpe diem

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

everything ends
    I got it 'cause I always took the long way home...

Buduća legenda
    Učlanjen
    21.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ma i ja mislim da nam nije bas skroz izneo stvari na cistac,a

Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    365

Citat Original postavio VisionOfDisorder Pogledaj poruku
    everything ends
    bla bla...ko lako diže ruke obično tako govori
    Carpe diem

Neproveren član
    Učlanjen
    09.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Aha, izvini na nesporazumu....Nisam rekao sve,nebitne detalje ili strogo privatne sam izostavio,ali sustina stoji a to je da je prestala se ponasa uobicajeno bez ikakvog vidljivog razloganisam odmah poceo da reagujem burnu,bio sam...ono...bejah ja pazljiv i svi,i kuco i maco,sto neces da pricamo vise,slusam te,aj pricaj sa mnom,ali ona me otera u tri ***** materine i ja popizdeh tu...poceh da je gnjavim,gnjavim,posle je iznervirah i pogorsah situacijudakle,ta fora,a da se izvinim za to,pa da to stoji i hocu i vec sam pokusao..

Slične teme

1. Prijateljstvo
    Autor tetragramaton u forumu Muškarci
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 27.07.2009., 12:48
  2. Prijateljstvo
    Autor Crash and Burn u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 22.07.2008., 02:03
  3. prijateljstvo
    Autor marijuca_juca u forumu Arhiva
    Odgovora: 65