Prvi koraci u glumi ?

zelamaster

Početnik
Poruka
4
Interesuje me posto moji svi prijatelji i poradica mi govore da imam talenat za glumu,i to me privlaci jos od malih nogu,interesuje me koji su to prvi koraci koje bih trebao da uradim povodom ovoga.Gde da odem da se respitam,sta treba da uradim????usput,imam 17 god
 
Interesuje me posto moji svi prijatelji i poradica mi govore da imam talenat za glumu,i to me privlaci jos od malih nogu,interesuje me koji su to prvi koraci koje bih trebao da uradim povodom ovoga.Gde da odem da se respitam,sta treba da uradim????usput,imam 17 god

To sto ti tvoji prijatelji i porodica govore ne znaci mnogo, osim ako ti tata nije Hickok. Ja mogu da ti kazem da i mene privlaci bandzi dzamp u Australiji, ali sam skakala samo jednom u Torontu. Dakle, prvo razmisli dobro da li si talentovan ili si samo zabavan njima, kada glumis sina Dragana tokom porodicnih okupljanja.
 
Interesuje me posto moji svi prijatelji i poradica mi govore da imam talenat za glumu,i to me privlaci jos od malih nogu,interesuje me koji su to prvi koraci koje bih trebao da uradim povodom ovoga.Gde da odem da se respitam,sta treba da uradim????usput,imam 17 god

Talenat je jedno a veze i vezice su drugo. Neki uopste nemaju talenta ali su im mama, tata, brat, i baba, cak i ujakova strina je glumica pa ga onda proguraju ko od sale. Razumes? More talenata cami u mraku.
 

Back
Top