Reprezentacija Srbije - arhiva 1

Koga biste hteli za novog selektora?

  • Ljubiša Tumbakovic

  • Milovan Rajevac

  • Ivan Jovanović

  • Dragan Stojković

  • Lotar Mateus

  • Aleksandar Janković

  • Aleksandar Stanojević

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Било како било певање химне неће изостати...;)
...Гостујући на СОС каналу Друловић није крио да има амбиција да се на клупи репрезентације задржи што дуже.
Између осталог, он је навео да се Адем Љајић поново налази у комбинацији за дрес Србије. Љајић није играо за „орлове“ јер није певао химну, што је према мишљењу тадашњег селектора Синише Михајловића, било недопустиво.
– Ја ћу певати химну, а надам се да ће и играчи. То ми, међутим, није од пресудног значаја. Од њих тражим да пруже максимум на терену, то је најважније – истакао је Друловић.
 
Било како било певање химне неће изостати...;)
...Гостујући на СОС каналу Друловић није крио да има амбиција да се на клупи репрезентације задржи што дуже.
Између осталог, он је навео да се Адем Љајић поново налази у комбинацији за дрес Србије. Љајић није играо за „орлове“ јер није певао химну, што је према мишљењу тадашњег селектора Синише Михајловића, било недопустиво.
– Ја ћу певати химну, а надам се да ће и играчи. То ми, међутим, није од пресудног значаја. Од њих тражим да пруже максимум на терену, то је најважније – истакао је Друловић.

Sto se tice himne ionako pola stadiona ne zna reci himne ma gde da se igra tako da i nije neka steta ako neko od igraca ne peva. Mada sam ja za pevanje jer ipak kamera snima i treba pokazati jedinstvo i u tom segmentu.
 
Negde pre sam gledao celzi protiv sitija , nastasic,kolarov,ivanovic i matic . Dva trenutno najjaca kluba premier lige. Obozavam fudbal ali sam po pitanju strategije i taktike laik. Znaci imam pitanje za ljude koji se stvarno razumeju , zasto Srbija koja ima najskuplju odbranu na svetu , da ne spominjemo Vidica ,koji se oprostio , nije ni prismrdila svetskom prvenstvu...i da , uopste ne mislim da je to Mihina greska.
 
Хет-трик Шћеповића

Ovo je za rubriku :verovali ili ne" a ne za ovde nego ajd.

Фудбалери Олимпијакоса победили су у гостима ОФИ на Криту са 4:0 у мечу 26. кола првенства Грчке, а хет-трик за тим из Пиреја постигао је српски интернационалац Марко Шћеповић. Он је у 33. минуту заменио повређеног Хавијера Савиолу, а поготке је постигао у 42, 52. и 88. минуту. Шћеповић је за Олимпијакос до сада одиграо 10 утакмица и постигао пет голова. Олимпијакос се овом победом учврстио на лидерској позицији на табели, јер има 23 поена више у односу на другопласирани ПАОК.
 
Negde pre sam gledao celzi protiv sitija , nastasic,kolarov,ivanovic i matic . Dva trenutno najjaca kluba premier lige. Obozavam fudbal ali sam po pitanju strategije i taktike laik. Znaci imam pitanje za ljude koji se stvarno razumeju , zasto Srbija koja ima najskuplju odbranu na svetu , da ne spominjemo Vidica ,koji se oprostio , nije ni prismrdila svetskom prvenstvu...i da , uopste ne mislim da je to Mihina greska.

mislim da smo mi sa Krste krivi za to... :roll:
 
Udarice orlovi na orlove.
Portugal
Andora
Albanija
i mi

ocekujem i svicu.

Portugal,Danska,Jermenija,Albanija i mi.Malo si pobrkao. :)

Ma nije losa grupa.Ako bude sve kako treba,mi i Portugalci bi smo trebali da se borimo za 1 mesto.Danska nije nista posebno.Jermenija i Albanija imaju po 2,3 solidna igraca i to je to.
U grupi je i Francuska ali se rezultati sa njima ne racunaju!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top