Dodik i Republika Srpska predlažu osudu genocida nad Jermenima

milospv

Iskusan
Poruka
5.292
SNSD predlaže deklaraciju
U Parlamentu BiH osuditi genocid nad Armencima

Poslanici Saveza nezavisnih socijaldemokrata u Parlamentarnoj skupštini BiH predložit će na usvajanje deklaraciju o osudi genocida Turske nad Jermenima, najavio je danas lider te stranke Milorad Dodik.
"Već sutra će poslanička grupa SNSD-a predložiti da parlament BiH usvoji deklaraciju o osudi genocida Turske nad Armencima u obliku kako to čine i druge zapadne zemlje“, rekao je Dodik u izjavi novinarima u Banjoj Luci.

Također, poslanici njegove stranke u državnom parlamentu predložit će i "usvajanje zakona o zabrani korištenja sakrivenog lica za sve osobe u BiH“.

"Taj zakon usvojen je u nekim evropskim zemljama i mislimo da se i mi trebamo približavati evropskim standardima, pa će stoga SNSD već sutra predložiti na usvajanje taj zakon i deklaraciju“, rekao je Dodik.

Umro sam od smijeha :hahaha:

Muslimani ne mogu da glasaju protiv rezolucije, jer je to totalno protiv politike EU i samih njenih načela, a ne mogu ni da glasaju za, jer će imati problema sa vjekovnim prijateljom :D i zamrzavanjem odnosa....
 
Ово треба да усвоји и српски парламент,кад су могли Амери морамо и ми! И то обавезно да се каже геноцид, јер како рече честити муфтија Зукорлић - није свеједно!!!

:worth::worth: Jeste kad bi baba imala mooda...
 
Umro sam od smijeha :hahaha:

Muslimani ne mogu da glasaju protiv rezolucije, jer je to totalno protiv politike EU i samih njenih načela, a ne mogu ni da glasaju za, jer će imati problema sa vjekovnim prijateljom :D i zamrzavanjem odnosa....

haha dodo je car, kako mu je to palo na pamet? sace muje da se nadju u nebranom grozdju^^ haha:hahaha:
 
Kako je to hrabar ges' i inteligentan..
icon_ballbounce.gif
 

Back
Top