Ми јунаци а они лудаци
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Ми јунаци а они лудаци

Iskusan
    Učlanjen
    31.08.2009.
    Pol
    muški
    срце у Бања Луци, душа у Москви, тело у Београду
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ми јунаци а они лудаци

Русија се у Чеченији и том региону мучи већ више од 15 година, води рат који не успева да добије. Пре тога су изгубили 10годишњи рат у Авганистану. Америка губи ратове у Ираку и Авганистану где ратује ево скоро 10 година. Србија је пак под Слободаном Милошевићем добила свој рат на Косову(ако занемаримо то што се умешао НАТО, да се то није десило, Шиптари би били мањи од маковог зрна). А упоредите само однос снага на Косову и рецимо у Чеченији или Авганистану.
    Зато предлажем лепо Русима да ангажују Владимира Лазаревића као главнокомандујућег за Чеченију а Амери нек ангажују Небојшу Павковића за Авганистан. Ратко Младић може послужити за Ирак.

Владан ИПХ nije na forumu
    Сећај се краја свога, и нећеш сагрешити довека!
    Veoma poznat Владан ИПХ (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    174

Podrazumevano Re: Ми јунаци а они лудаци

Власт у Кремљу се ''мучи'' са муџама, због тога што је на том рату убрала много изборних поена и победа.

Чим зашкрипи економија, они се сете зицера за уливање поверења бирачима. Кад је фрка, ето рата у резерви. То све силе раде.

РФ би могла (да хоће) да очисти Чечене у року од неколико дана... али шта онда да решавају ако то реше...?

Једино су у рату, насиљу и штети успешни, ако то себи избију из руку, шта им је чинити после? Зар да развијају Русију? Па онда народу неће требати држава, ако постану економски независни због просперитета. А Русија је толико богата, да је то лако изводљиво и оствариво...

Учи мало о социјалном инжењерингу, пусти коштуњавог и остале понављаче и фењераше у политичкој сфери. У се', и у своје кљусе, сам ради домаћи, чувајући се хорског размишљања.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio Уго Чавез Pogledaj poruku
    Русија се у Чеченији и том региону мучи већ више од 15 година, води рат који не успева да добије. Пре тога су изгубили 10годишњи рат у Авганистану. Америка губи ратове у Ираку и Авганистану где ратује ево скоро 10 година. Србија је пак под Слободаном Милошевићем добила свој рат на Косову(ако занемаримо то што се умешао НАТО, да се то није десило, Шиптари би били мањи од маковог зрна). А упоредите само однос снага на Косову и рецимо у Чеченији или Авганистану.
    Зато предлажем лепо Русима да ангажују Владимира Лазаревића као главнокомандујућег за Чеченију а Амери нек ангажују Небојшу Павковића за Авганистан. Ратко Младић може послужити за Ирак.
    Pa ne moze , kad ih je Voja Kostunica obojicu poslao u Hag , gde su dobili dugogodisnje zatvorske kazne sa kojih ce izaci kao izlapeli starci .
    The Show Must Go On...

Iskusan
    Učlanjen
    31.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Pa ne moze , kad ih je Voja Kostunica obojicu poslao u Hag , gde su dobili dugogodisnje zatvorske kazne sa kojih ce izaci kao izlapeli starci .
    Нико их није изручио, људи су се добровољно предали, нема разлога да у то не верујемо.

Aktivan član bilosta (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio Уго Чавез Pogledaj poruku
    Pa da se nije u mesao nato, mi i dan danas imali muku sa Sipcima, to su beskrajni ratovi u kojim aniko ne pobedjuje, dobijaju se samo bitke
    http://www.kide83.com/erepublik/?ime=bilosta2

Iskusan
    Učlanjen
    31.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bilosta Pogledaj poruku
    Pa da se nije u mesao nato, mi i dan danas imali muku sa Sipcima, to su beskrajni ratovi u kojim aniko ne pobedjuje, dobijaju se samo bitke
    Срби су их богами добро средили, да се није умешао НАТО.......ех.

Slične teme

1. ''јунаци Сербски''
    Autor gost 186661 u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.12.2009., 16:03
  2. Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.06.2009., 12:05
  3. Јунаци Старе Србије
    Autor Савременик u forumu Istorija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.03.2008., 23:08

Pravila za slanje poruka